MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post rabbittm Posty: 4
Wysłany: Pon Gru 06, 2004 12:32 am
Odpowiedz z cytatem

Studio tatuazu w Lodzi

rabbittm Dołączył: 05 Gru 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post rabbittm Posty: 4
Wysłany: Pon Gru 06, 2004 12:34 am
Odpowiedz z cytatem

Chce zrobic sobie tatuaz.Potrzebuje adresy dobrych, sprawdzonych salonow tatuazu.

rabbittm Dołączył: 05 Gru 2004
Post Peter
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 11:12 am
Odpowiedz z cytatem

Polecam Zool przy Piotrkowskiej 39, Od Świtu do Zmierzchu Piotrkowska 81 i Studio "Jola" przy Al.Piłsudskiego 7 (za budynkami Banku i Silver Screen), bodajże najstarsze studio w Polsce (17 lat istnienia). Pozdro

Peter
Post DZIADEK
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 6:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Peter napisał:
Polecam Zool przy Piotrkowskiej 39, Od Świtu do Zmierzchu Piotrkowska 81 i Studio "Jola" przy Al.Piłsudskiego 7 (za budynkami Banku i Silver Screen), bodajże najstarsze studio w Polsce (17 lat istnienia). Pozdro

ZOOL - jest jak najbardziej OK. Wiem bo się tam dziargałem i jestem zadowolony.

Natomiast dużo złego słyszałem o Pani Joli - nie polecam

DZIADEK
Post jamyz
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 6:13 pm
Odpowiedz z cytatem

a co takiego slyszales o pani joli? chcialbym wiedziec bo mam zamiar tam isc... bylem tam orientacyjnie, i wydaje sie ok, nawet pani jola nawiazala ze mna i z kumplem sama dialog odnosnie tatoo, a np w zoolu na pietrynie koles nic, wszyscy co tam byli to se tylko przegladali zdjecia

jamyz
Post fanatyk
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 1:07 am
Odpowiedz z cytatem

dziadek to własciciel i tatooator zoola,dlatego tak napisał;-)Ale trzeba przyznać,że ma racje!Dziadek robi najlepiej bardzo ładnie!To trzeba przyznać jest dobry.Minusy to cena bardzo drogo bierze i nie jest mily w gadce-zbyt zarozumiały.

fanatyk
Post ricardo
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 2:35 pm
Odpowiedz z cytatem

www.sigil.art.pl/ moim zdaniem najlepsze studio w łodzi. tam na pewno cie nie skrzywdzą, doradzą jeszcze... zobacz stronke i prace i sam oceń. bo można duzo mówić, a prace mówią same za siebie...

ricardo
Post jabiel
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 7:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Tatuowałem sie u pani Joli i nie jestem zadowolony. byłem głupi i dałem sie jej dziarać jak była na kacu i mam niesymetryczny wzor. Mam znajomkow ktorym zrobila fajne wzory mimo to ja juz do niej nie pojde.

jabiel
Post Rafal
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 11:38 am
Odpowiedz z cytatem

Ja też byłem i raczej nie polecam. Generalnie wzór mam ok, ale jeden szczegół spieprzony (dość istotny - biała plamka w znaku yin/yang - za mała do całości wzoru)

Rafal
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 7:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Opinia człowieka z Łodzi Very Happy

Sigil - Dobry kontakt z tatuażystą, świetne prace. Co za tym idzie i ceny wysokie... Jako mankament tego salonu mogę uznać małą elastyczność stylistyczną, w kwestiach biomechaniki są genialni, reszta przeciętnie.

Zool - Za poziom prac cenię, choć miał wpadki i to dosyć spore (jedna wielka blizna). Klimat taki, jak ktoś już opisywał czyli ściana pomiędzy klientem a tatuażystą, ciężko się współpracuje ale nie jest to niemożliwe.

Manhattan - Niestety jakość usług oferowanych przez to studio się pogorszyła... Rozziew pomiędzy wizją artystki a wzorem są często przerażające, to już niestety jest jazda na opinii, ceny też to sugerują.

Od Świtu do zmierzchu - (Piotrkowska 82) Stosunkowo nowe studio, jednak ekipa z doświadczeniem. Prace na dobrym poziomie, nie powodują bezdechu ale są dobre.

Pozdrawiam

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 12:32 am
Odpowiedz z cytatem

A kto robi najładniejsze i najbardziej dopracowane portrety??
- dziadek w zool?
- sebastian w od s do z ?
- czy sigil?
Proszę o opinie na ten temat.

fan
Post aniolek2506 Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 16, 2006 10:02 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pytanko odnośnie studia zool, chce sobie zrobic tatuaz(róze) ok.5-7cm. nie wiem ile to moze kosztowac, nie orientuje sie. Pomóżcie, bardzo prosze!!!

aniolek2506 Dołączył: 16 Lip 2006
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 3:37 pm
Odpowiedz z cytatem

polecam od switu do zmierzchu piotrkowska 82. tatuator sebastian...osobiscie z doswiadczenia moge powiedziec ze swietny gosc zna sie na tym co robi. pozdrawiam

Agnieszka:) Dołączył: 24 Lip 2006
Post Agnieszka:) Posty: 3
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 3:38 pm
Odpowiedz z cytatem

polecam od switu do zmierzchu piotrkowska 82. tatuator sebastian...osobiscie z doswiadczenia moge powiedziec ze swietny gosc zna sie na tym co robi. pozdrawiam

Agnieszka:) Dołączył: 24 Lip 2006
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 3:41 pm
Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie uwazam ze najlepszym studiem i tatuatorem w ogole jest sebastian z od switu do zmierzchu przy piotrkowskiej 82. facet ma talent artystyczny a przy tym zna sie na tym i robi odjechane dokladne wzory.pozdrawiam

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach