MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post hermanubis
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 7:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym w najbliższej przyszłości (wakacje lub zaraz po) zafundować sobie dziarkę na plecach. Miałby to być napis "Fear is the mindkiller" (czyli 19 liter nie wliczając spacji Smile ) i chciałbym żeby przechodził tak jak jest linia kręgosłupa. Moje pytania są następujące: ile mniej więcej takie coś by mnie kosztowało (bo nie wiem ile mam w wakacje pracować Wink ), czy są jakieś przeciwskazania robienia tatuaży właśnie na kręgosłupie oraz czy pora roku (w tym przypadku lato) ma wpływ na gojenie się tatuażu itp (w sensie czy lepiej robić gdy jest ciepło czy poczekać do zimy). Z góry wielkie dzięki!!

hermanubis
Post ats
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 8:55 am
Odpowiedz z cytatem

Witaj hermanubis,
co do ceny twojej dziary to mniej wiecej kształtuje sie w cenie do 800 zeta
a co do przeciwskazań jesli chodzi o kregosłup nie ma zadnych tylko to boli bardzo ale zawsze jest tak jak sie robi na kostkach lub kregosłupie co do pory roku to takze nie istotne tylko musisz pamietac by nie narażać swiezego tatuazu na promienie słoneczne wiec opalanie odpada

pozdro

ats
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 11:19 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="ats"]Witaj hermanubis,
co do ceny twojej dziary to mniej wiecej kształtuje sie w cenie do 800 zeta
a co do przeciwskazań jesli chodzi o kregosłup nie ma zadnych tylko to boli bardzo ale zawsze jest tak jak sie robi na kostkach lub kregosłupie co do pory roku to takze nie istotne tylko musisz pamietac by nie narażać swiezego tatuazu na promienie słoneczne wiec opalanie odpada

pozdro[/quote] :wink: :cry: :x

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 4:01 pm
Odpowiedz z cytatem

SZANOWNY PANIE CENY TO PAN MA Z KOSMOSU JA MAM DZIARE NA PLERACH A KONIEC DZIERY KONCZY SIE PRZY TYŁKU BIALO-CZARNA PLUS TROCHE KOLORKU I KOSZT TO OK 400 A TY TU WYPADASZ Z NAPISEM PO 800 HA HA HA
OCZYWISCIE ROBOTA PROFESJONALNA W STUDIU U NAGRODZONYCH NIEJEDNOKROTNIE TATUAZYSTOW
A CO DO PORY ROKU TO LATO JEST NAJGORSZA PORA DO TATUOWANIA NAJLEPIEJ JESIENIA , ZIMA I WIOSNA BO TAK SIE CZLOWIEK NIE POCI

POZDRAWIAM I SIE TROCHE DOKSZTAŁC JAK ROBISZ DROGIE I PROFESJONALNE DZIARKI

MIŁEGO DZIONKA

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 8:22 am
Odpowiedz z cytatem

szanowny gościu ja mówie tylko o studiach profesionalnych a nie u pana miecia w domu co dziara i jak cos spiepszy to podziekujesz mu nadwyraz u profesjonalisty niema tego typu problemu i odrazu doradzi i dokładnie przerysuje projekt na ciało bo innym to czasem troche inaczej wychodzi niz bysmy tego chcieli

pozdrawiam dla miecia

Gość
Post monixes Posty: 14
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 11:00 pm
Odpowiedz z cytatem

a czy chlopak który robi tatuaż w domu a nie w studiu nie jest profesjonalista? Hmmm... moim zdaniem to kwestia wprawy a nie jakegos studia. W domowym zaciszu wychodza naprawde niezłe dzaiarki. Ja mam taka własnie i jestem z niej bardzo zadowolona, goi sie świetnie. Wiec prosze mi się tu nie czepiać Smile


monixes Dołączył: 17 Lip 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 5:40 am
Odpowiedz z cytatem

poczytajcie sie ludzie... mowimy o czyms co mamy na cale zycie a nie o koszulce ktora sciagniemy !!! napewno kazdy w domu ma autoclaw i bardzo profesjonalne sterylne warunki w domowym zaciszu... ja rozumiem wszystko ale interet to nie cennik tatuazy !!!!!!!!!!! a gosciowi co ma dziare za 400 zl proponuje sie poduczyc a potem mowic innym... pseudo profesjonalny kazdy moze byc... pora roku nie ma jakiegos wielkiego wplywu i tylko kwestia komfortu... no chyba chcesz mi powiedziec ze rany goja sie szybciej w zimie ??? mowisz o cenie a tak naprawde nawet nie wiesz jakiej wielkosci ma byc owe tattoo a wymyslasz ceny z kosmosu...


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)