MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post dorcia1100 Posty: 2
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 8:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Chciałam sobie zrobić tatuaż na brzuchu, ale nie wiem czy jest to możliwe... Mam uczulenie od guzika od spodni i strasznie mnie to swędzi, a tatuaż chciałam dlatego, żeby zasłonić bliznę jaką mam przez to uczulenie, okropnie to wygląda, ale nie wiem czy w studiu zgodzą się zrobić tatuaż na bliźnie. Prosze Was odpiszcie jak najszybciej.

dorcia1100 Dołączył: 29 Kwi 2006 Skąd: Kielce
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post angel
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 12:15 pm
Odpowiedz z cytatem

To, ze masz uczulenie jest spowodowane tym ze guziki i sprzączki od pasków maja czesto w swoim składzie nikiel lub inne metale nieszlaczhetne.mam podobny problem. najprościej jest zamalować guzik lakierem bezbarwnym.A jak wygoisz już miejsce-wtedy móżesz się tattuować do woli
Laughing

angel
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 6:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rade z tym lakierem, chociaż dermatolog mi to samo poradził Very Happy Ale jak zrobie ten tatuaż to nie wiem co będzie się z nim działo jak rana się odnowi, dlatego mam wątpliwości, ale musze go zrobić bo blizna jest tak duża że aż wstyd pokazać brzuch Sad Wink

Gość
Post dorcia1100 Posty: 2
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 6:38 pm
Odpowiedz z cytatem

zapomniałam się zalogować, to byłam ja Very Happy

dorcia1100 Dołączył: 29 Kwi 2006 Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 2:20 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie tzn problem nie wiem czy moge zrobic se tatoo na bliźnie która mam ok 12 lat i ma ok 18 cm długosci a jak było to głeboko rozwalone to nie wiem bo nie chciałem na to patrzec :/ jednym słowme mowiac było do miesa Razz

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach