MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post gość
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 7:36 pm
Odpowiedz z cytatem

jak zrobić w maszynce własnej roboty że by struna skakała wiecie o co mi chodzi tzn jak ją zamontować

gość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 1:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Przybory:
Ciężarek (minimum 10 kg)
Kawałek sznurka
Szafa
Kreda

Opis:
Umieszczasz na szafie ciężarek, do którego wcześniej przywiązujesz sznurek. Dokładnie wyliczasz miejsce, w które ciężarek spadnie, kreślisz X. Stajesz w miejscu X i pociągasz za sznurek... Zalecam dużą odległość od wierzchu szafy a czubkiem głowy. Jeśli nadal będziesz chciał przymocować strunę, cały zabieg należy powtórzyć aż do skutku...


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 1:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dante"]Przybory:
Ciężarek (minimum 10 kg)
Kawałek sznurka
Szafa
Kreda

Opis:
Umieszczasz na szafie ciężarek, do którego wcześniej przywiązujesz sznurek. Dokładnie wyliczasz miejsce, w które ciężarek spadnie, kreślisz X. Stajesz w miejscu X i pociągasz za sznurek... Zalecam dużą odległość od wierzchu szafy a czubkiem głowy. Jeśli nadal będziesz chciał przymocować strunę, cały zabieg należy powtórzyć aż do skutku...[/quote]pojebany jesteś ile moich kumpli ma tatto ze struny i silniczka i wyszły zajebiscie pało

Gość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 3:31 pm
Odpowiedz z cytatem

"ile moich kumpli ma tatto ze struny" wszystkich mi bardzo żal!!!Smile


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 5:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote]pojebany jesteś ile moich kumpli ma tatto ze struny i silniczka i wyszły zajebiscie pało[/quote]

[b]Ilu[/b] tam twoich kumpli ma [b]tattoo[/b] to ja nie wnikam...Tylko zrób z nimi "zrzutkę" i kupcie sobie kalendarz. Zobaczcie, który mamy rok...Jestem też bardzo ciekaw, ilu z nich nosi jakieś choroby, jak robił im ten sam "miszcz" to w szpitalu będą mogli się doświadczeniami wymieniać... Pało

Żegnam ozięble[/quote]


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post gość
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 9:54 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dante"][quote]pojebany jesteś ile moich kumpli ma tatto ze struny i silniczka i wyszły zajebiscie pało[/quote]

[b]Ilu[/b] tam twoich kumpli ma [b]tattoo[/b] to ja nie wnikam...Tylko zrób z nimi "zrzutkę" i kupcie sobie kalendarz. Zobaczcie, który mamy rok...Jestem też bardzo ciekaw, ilu z nich nosi jakieś choroby, jak robił im ten sam "miszcz" to w szpitalu będą mogli się doświadczeniami wymieniać... Pało

Żegnam ozięble[/quote][/quote]jakoś moi kmple mają to tatto i nie mają żadnej choroby i jest zajebscie zrobiony tatuaż

gość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 4:14 pm
Odpowiedz z cytatem

a widział jaki tattoo robiony nie struną tylko normalną maszyną???i nie perłą a np kuro sumi??


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 8:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Po chorobę sie spierać z pajacem? Załóż tą strunę jakkolwiek i się dziaraj. Ty będziesz tą kichę nosił, nie my....więc co za róznica?

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)