MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post ala
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 9:08 pm
Odpowiedz z cytatem

[b]boli nie boli! czy uzywa sie jakiegos znieczulenia miejscowego?moze jest jakas masc ktora mozna sobie kupic przed zabiegiem??[/b]

ala
Post Aryjka
Wysłany: Pon Sie 09, 2004 10:54 am
Odpowiedz z cytatem

Zrobienie tatoo boli w zależności od miejsca!!! Ale tak szczeże mówiąc to co to za frajda robić sobie tatuaż ze znieczuleniem!!! Nie radze brać tabletek przeciwbólowych bo to i tak nie pomaga. Z tego co się orientuję to są jakieś maści, ale robienie tatuażu nie jest bólem nie do zniesienia. Do każdego bólu można się przyzwyczaić!!! Życze miłego robienia!

Aryjka
Post cołek
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 12:23 am
Odpowiedz z cytatem

Laughing [b][color=black][/color] chciałabym podzielić sie z wami tym ze mam juz jeden tatuaz i tak jak wczesniej widzialam na forum to na jednym moze sie nie skonczyc chce natepny i nic mnie od tego nie odwiedzie zachecam do robienia tatuazy i nie powinny was zrazac opinie rodzicow ze jak to bedzie wygladalo jak bedziemy babciami czy dziadkami bo za dwadziescia lat babcie beda wygladaly bardziej kolorowo niz niektorzy z nas[/b]

cołek
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 12:24 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="cołek"]Laughing [b][color=black][/color] chciałabym podzielić sie z wami tym ze mam juz jeden tatuaz i tak jak wczesniej widzialam na forum to na jednym moze sie nie skonczyc chce natepny i nic mnie od tego nie odwiedzie zachecam do robienia tatuazy i nie powinny was zrazac opinie rodzicow ze jak to bedzie wygladalo jak bedziemy babciami czy dziadkami bo za dwadziescia lat babcie beda wygladaly bardziej kolorowo niz niektorzy z nas[/b][/quote] Evil or Very Mad Twisted Evil

Gość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pon Sie 16, 2004 11:45 am
Odpowiedz z cytatem

Maści znieczulające to głównie Licnocainum Hydrochloricum i Emla. Ta pierwsza jest tańsza i trochę słabsza (bardziej efekt Placebo Laughing )

Emla jest skuteczniejsza, ale droższa. Więcej na www.tattoo.xx.pl
pozdrawiam


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post XIBMRS
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 7:31 pm
Odpowiedz z cytatem

w sumie to Aryjka ma racje Laughing w sumie to jest jakieś przeżycie i pasuje je jakoś odczuć a taki ból jest do zniesienia i rzeczywiscie to niejest taka frajda jesli sie tego nieodczuje Very Happy

XIBMRS
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 1:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam juz 4 tatuaze i plany na dwa nastepny trzy z tych które mam sam zaprojektowałem a jeden sam nawet sobie wykonałem Very Happy powiem tak: ból (nie wielki w zaleznosci od miejsca) to czesc tatuazu miałem robiony tatuaz na klatce piersiowej naj bardziej bolące miejsce na ciele do tatuowania nawet przez myl mi nie przeszło jakie kolwiek znieczulenie... to trzeba poprostu przezyc zecze miłedo dziargania:)

Gość
Post Zwierzak
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 12:28 am
Odpowiedz z cytatem

podobno bol usmierza amfetamina Razz sprobujcie, moze poskutkuje...:/

Zwierzak
Post Toms_M-ce
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 12:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie pytanie planuje sobie zrobić tattoo mimo ze niemam 18 lat i zastanawiam sie czy bardzo bolesny bedzie tatuaż na stopie? Very Happy

Toms_M-ce
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 1:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ala"][b]boli nie boli! czy uzywa sie jakiegos znieczulenia miejscowego?moze jest jakas masc ktora mozna sobie kupic przed zabiegiem??[/b][/quote]

Wszelkie mascie dzialaja jaki efekt placebo. Zadna masc nie znieczula miejsca przed tatuazem. Znieczulaja tylko zastrzyki. Ale z drugiej strony tatuaznie jest az tak bolesny zeby od razu brac znieczulenie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 1:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Zwierzak"]podobno bol usmierza amfetamina Razz sprobujcie, moze poskutkuje...:/[/quote]

Fakt, ze znieczula. Ale raczej bol glowy i temu podobne. A po drugie po zazyciu amfetaminy zakrwawisz sie podczas tatuazu i nie powstrzyma sie krwawienia. Rowniez tatuaz nie wyjdzie, beda blizny i bedzie mnostwo przeswitow. Takze zachowaj takie rady dla siebie Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post gosc
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 11:22 am
Odpowiedz z cytatem

bzdura co do bolu,ze jest lekki.zalezy w jakims studio wykonuje sie tatuaz i daje sobie reke uciac ze w wiekszosci przypadkow macie robione jedynie zarys a nie ostre kontury ktore powinny byc niemalze zawsze przy wykonaniu pelnego obrazu,nie mowie oczywiscie o tzw smugach.i kontury bolą jak diabli,nie jest to tylko moje odczucie,wiertarka wjezdza z barwnikiem gleboko w skore i jesli robi sie na klatce piersiowej lepiej wcinac glukoze zeby nie odpasc i nie byc ocucanym.Prawda jest taka ze w Polsce jest jedynie kilka dobrych studio,cenionych,z profesjonalistami i mistrzami w swoim fachu,a reszta to gowniane studyjka z miernym doswiadczeniem i z regulu z marnym wykonaniem.i pewnie takie wykonanie nie boli.pozdrawiam

gosc
Post gość-ara
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 3:44 pm
Odpowiedz z cytatem

mam duży tatuaż na ręce - coś ala tribal na blachę - przykryty burak smok Wink od połowy przedramienia, przez ramię i do barku - wchodzi także na czułe miejsca w okolicach pachy
mój drugi duży to cała stopa od palców, przez kostkę i w górę nagolennik - także na blachę
kolejny duży jest na brzuchu, także blacha
było jeszcze przedramię drugiej ręki ale usunęłam za gówniarza wypalając papierosem Razz

powiem tak: stopa boli jak jasna cholera, tam gdzie kości są płytko
także w okolicach pachy boli mocno

i zauważyłam, że nim jestem starsza, tym bardziej mnie boli Very Happy
kiedyś chyba to ten ból mnie kręcił - teraz lubię tatuaże ale bólu już nie.. ile można się męczyć Razz
teraz planuję robić drugą nogę i plecy i rozważam znieczulenie, raczej ostrzyknę się lignokainą bo próbowałam z emlą i jest za droga względem czasu działania - nie boli tylko na początku tatuowania, po paru minutach zaczyna boleć i potem boli już do końca

gość-ara
Post Gość
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 5:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja robilam bardzo duzy tatuaz na cale plecy i powiem wam ze bylam w profesionalnym studio i jest on piekny..poprostu arcydzielo...ale byl tak bolesny ze z poczatku zemdlalam..bol byl nie do zniesienia...ale tatuaz jest zrobiony na odpowiednia glebokosc...takze mysle ze warto bylo a co do bolu to zalezy jaki kto ma prog wytrzymalosci....nic inaczej..jestem bardzo zadowolona ale juz nigdy sie nie odwaze na to ...bol straszny

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 6:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Ja robilam bardzo duzy tatuaz na cale plecy i powiem wam ze bylam w profesionalnym studio i jest on piekny..poprostu arcydzielo...ale byl tak bolesny ze z poczatku zemdlalam..bol byl nie do zniesienia...ale tatuaz jest zrobiony na odpowiednia glebokosc...takze mysle ze warto bylo a co do bolu to zalezy jaki kto ma prog wytrzymalosci....nic inaczej..jestem bardzo zadowolona ale juz nigdy sie nie odwaze na to ...bol straszny[/quote]

dlatego na 1 tatuaz zazwyczaj wybiera sie mniej unerwione miejsce, by nie zrazic sie poprzez bol. Wybralas plecy, na ktorych faktycznie bol jest wiekszy i dlatego zrazilas sie do tatuazu. tatuazysta mogl Ci posmarowac mascia znieczulajaca, ale widocznie nie chcial. Ale widac, ze bol przezylas co jest dowodem ze nawet kobieta przezyje tatuaz i to duzy Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)