MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 4:12 pm
Odpowiedz z cytatem

W wykonaniu tribale są banalne, zero artyzmu tylko dokładność, to wszystko.
To żadna wielka filozofia, najpierw kontur a potem wypełnienie. Jeśli ma się dobre maszyny i umie lutować igły to są to najprostsze wzory Wink


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post buczek
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 4:40 pm
Odpowiedz z cytatem

heh w sumie wychodzi na to, ze tribale sa jednymi z najtanszych tatuazy... czy tak??

buczek
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

A własnie nie... Very Happy
Prawda jest taka, że większość tatuażystów nie lubi tych wzorów, są nudne i nijakie czasem, takie "krzoki" Laughing Dlatego często podnoszą cenę aby nie robić takich wzorów. Jak już się klient uparł, to plusik dla nich bo zrobią banał za większe pieniądze.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post buczek
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 4:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Ale teraz mnie zdolowales;( tribale mi sie podobaja bardziej niz jakies twarze, smoki, demony, itp. ale jezeli sa latwe w tatuowaniu i jednym slowem "prostackie" to nie wiem, czy nie zmienic pomyslu na cos innego. A sa jakies tatuaze lub wzory, ktore lacza tribala z innym wzorem??

buczek
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 1:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że są, inaczej byśmy zwariowali Very Happy
To kwestia rozgraniczenia pomiędzy prostackim "krzokiem", który jest podobny do niczego a np. tribalem z podcieniowaniem czy podkolorowaniem. Są też przecież tribale, które coś przedstawiają.
Jedyne ograniczenie, to twoja wyobraźnia Wink


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post aero Posty: 23
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 12:38 am
Odpowiedz z cytatem

Krzoki...hehhehhe...tribale mogą być piękne, powalajaco wykonane,przestrzenne...szukać, szukać....albo zlecić zdolnemu tatuatorowi projekt takowego. ZDOLNEMU Wink


aero Dołączył: 06 Sie 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post buczek
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 7:18 am
Odpowiedz z cytatem

szukac, szukac... w sumie to nawet nie wiem czego mam szukac... i jak taki tribal ma wygladac w porownaniu z "prostackim" "krzokiem". Confused Moze podalbys choc jednego linka z takim dobrym tribalem?? Very Happy Wtedy juz bym wiedzial czego mam szukac... pozdro

buczek
Post aero3
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 8:00 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.tattooart.pl/balu/fav/fav.JPG

aero3
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 9:20 pm
Odpowiedz z cytatem

WOW!! Za MoCnE!! Nigdy nie widzialem, zeby ktos cos takiego mial na sobie... A ile takie cacko kosztuje?? Pewnie ponizej 800zl nie zchodzi cena ;p Albo i wiecej Very Happy Pozdro

Gość
Post aero3
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 9:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie tyle. Ja takiego tribka za jakieś 400-500 bym zrobił...ale zapewną są tacy ,którzy i 1500 by zawołali... Wink

aero3
Post buczek
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 9:06 am
Odpowiedz z cytatem

chyba i tak mnie nie stac na takie cos... 400 zyla to bym moze wyskrobal ale na cos takiego to jeszcze bede musial poczekac Smile Tak przy okazji wlasnie mnie zlapalo przeziebienie a chcialem sobie dzisiaj zrobic dziare, lepiej poczekac az wyzdrowieje czy to bez roznicy??

buczek
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

witam ponownie po dluzszej rozlace... tatuaz, kotry zrobilem z 12 dni temu sie udal w 100% jestem zadowolony na max, zadnych powiklan ani nic z tych rzeczy:D Teraz zastanawiam sie nad nastepnym na lydce:> ale chyba przed wakacjami nie zdaze bo mam troche innych wydatkow, wiec raczej powinnienem robic juz na jesien co?? Pozdro dla wydziaranych

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)