MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Ciul
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 4:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Możecie mi powiedzieć czy zasrany system prawny pozwala niepełnoletnim robić sobie tatuaże czy może trza mieć 18 lat albo jakiś świstek zezwalający od starszych?

Ciul
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 10:10 pm
Odpowiedz z cytatem

trzeba miec 18 lat, zgode rodzicow, zarzadu drog miejskich i ministra rolnictwa oraz 4 z fizyki na swiadectwie maturalnym

Gość
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Czw Cze 24, 2004 1:19 am
Odpowiedz z cytatem

mysle ze to zalezy od tatuatora. ja uwazam ze nalezy z klijentem pogadac i ogolnie skumac czy psychicznie jest na tatuaz lub konkretny wzor gotow. (no bo w sumie to na cale zycie i takie tam blabla). i to sie nie tylko tyczy mlodych bo ci czasem sa dojrzalsi od nie jednego doroslego:) musisz wybadac sprawe jakie bedzie nastawienie tatuatora albo najlepiej wogole nie wspominaj o wieku w sumie nie powinni cie legitymowac przeciez nie policja:) jest jeszcze inna sprawa jezeli jestes mlody to rosniesz i twoj tatuaz tez urosnie i sie popsuje(ale mysle ze trzeba byc bardzo bardzo mlodym jak juz nie rosniesz to chyba nie powinno byc problemu...
a sie rozgadalem pozdrawiam


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Cze 25, 2004 5:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Mogę dodać tylko tyle, że tak naprawdę wszelkie oceny pełnoletności dokonywane są "na oko" a jak wiadomo na oko to chłop w szpitalu umarł.Tatuażysta nie ma prawa zarządać okazania dowodu, ale jeśli nie jest pewien może odmówić wykonania tatuażu...jeśli ktoś posiada jakiś regulamin to zastrzega to sobie.Tak mamy błędne koło.Teraz przed wakacjami wielu "dziargaczy salonowych" przymyka oko na wiek i wykonuje prace na nieletnich, ale liczą sobie trochę więcej niż normalnie.
W pełni zgadzam się z tym, że nie ma się co z tattoo śpieszyć. Jak będziesz chciał/ła mieć tatuaż to niech on będzie wyjątkowy i przemyślany. W innym przypadku możesz posiadać na ciele kolorowy brudnopis Laughing ja mam i wiem, że czasem nie jest to przyjemne...
Rozciągnięcie konturu też może mieć miejsce i tatuaż będzie przypominał kotwice bądź wszelkie maści noże itp. wykonane na gościach mieszkających całe życie w bramie lub na klatce schodowej Laughing
To tyle...


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sob Cze 26, 2004 9:32 am
Odpowiedz z cytatem

[color=white][/color] ja zrobiłem tatuaz w wieku 15 lat byłem przygotowany na dziare koles w studiu nic sie nie pytał o zgodze tylko spytał sie czy jestem tego pewien... Twisted Evil

Gość
Post GóWnIaRa
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 11:05 am
Odpowiedz z cytatem

Kazdy boi sie,ze jak nie ma 18 to typ w studio nie zrobi mu dziary, jemu zalezy zeby dostac kase, a nie zobaczyc tekturke (dowod osobisty) Wink w kazdym badz razie radze do studio isc z kims obcykanym bo przewaznie strasznie tam kantuja:P zwlaszcza gowniarzy:-)

GóWnIaRa
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 4:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą.Ale nie zawsze jest tak jak mówisz,niestety w większości przypadków.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 4:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Zgadzam się z tobą.Ale nie zawsze jest tak jak mówisz,niestety w większości przypadków.[/quote]tak jest

Gość
Post Radar Posty: 17
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 9:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Ludzie, nie możecie poczekać do osiemnastki ? Tatuaż nie ucieknie, a w międzyczasie można sobie parę spraw przemyśleć.


Radar Dołączył: 20 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:07 pm
Odpowiedz z cytatem

zdażyło mi się odmówic dziewczynie 22 lata tattuażu gdyż po jej zachowaniu szybko zrozumiałem że wpełni sił umysłowych to ona niejest.


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post kosa
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 3:07 pm
Odpowiedz z cytatem

statystycznie u mnie po rozmowie co czwarty klient odpada nie ze wzgledu na wiek lecz ze wzgledu na ,,nidojżałośc emocjonalną,, w kwesti zrobienia sobie tatuazu a co do wieku to przyznam ze nie zrobiłem nikomu tatuzazu ktobym miał mniej niz 18 lat poprostu uważam ze ludzie w tym wieku nie wiedza czego chca od zycia .......najsmieszniejszy był koleś który powiedział ,,zrób mi cos modnego jakiegoś smoka a za rok wpadne go przykryć czyms modniejszym,, albo kobita ,,nie jestem pewna czy chce, ale jak masz wszystko przygotowane to zrób mi cos ..zresztą sama nie wiem co ..zrób co chcesz ...a zniknie to za jakis czas??,,- a ja na to ,,moze mazaki wyciągne??to napewno zejdzie,,

kosa
Post *rysa*
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 11:06 pm
Odpowiedz z cytatem

ja juz przed 18-stką myślałam o tatuażu (a do tej pory nie mam)
nie myślałam o tym żeby zrobić już, zaraz.... tylko nad wzorem, jak by wyglądał, z czym mogłabym chodzic przez cale życie...itp.

Nie ma co sie śpieszyć, to nie ucieknie... chyba,że chce ktos koniecznie pokazać jaki to on do przodu, że ma;)

*rysa*
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 9:50 pm
Odpowiedz z cytatem

He tez uwazam ze duza kwestie musi odegrac wykonawca tatuazu. Ja wpadłem po pierwszy i chcialem zaplacic 2x tyle byle by byl juz od reki. Facet ugasił moje pragnienie i zapisal mnie specjalnie za 2 miechy.
I nie zaluje. Napis byłby inny pod dziarka (imie niedoszlej milosci Embarassed )a i sam projekt byl taki jaki chcialem by byl Very Happy
Cierpliwosc przedewszystkim.

Gość
Post gość
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 4:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]trzeba miec 18 lat, zgode rodzicow, zarzadu drog miejskich i ministra rolnictwa oraz 4 z fizyki na swiadectwie maturalnym[/quote]


luz, respect, Cool Very Happy

gość
Post HaIeER
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 10:00 pm
Odpowiedz z cytatem

ja zrobiłem sobie dziare pół roku przed 17 urodzinami Very Happy

elo

HaIeER
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Prawo a tatuaż

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)