MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Colurjaku
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 7:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesuje mnie "tatuaż z Samoa" moje pytania dotyczy tego czy warto zrobić taki tatuaż. z tego co wiem ma on charakter bardzo kulturowy i jest chrakterystyczny wlsnie dla Samoa. Zastanawiam sie czy zrobienie takiego tatuazu nie bedzie sztucznym kopiowaniem czyjejs kultury. Interesują mnie wszelkiego rodzaju książki na ten temat, bylbym berdzo wdzięczny gdybyscie polecili mi jakies pozycje zwlaszca bogato ilustrowane i najlepiej po polski ewentualnie angielsku, byloby tez dobrze gdybym mogl nabyc je przez internet Smile. Moje drugie pytanie to czy spotkaliscie sie z kims kto zrobil taki tatuaz, i jak jest to odbierane zwłaszcza w srod ludzi ktorzy sie na tym znaja. Interesuje mnie przede wszystkim sam motyw i partie ciala nim objete, nie interesuje mnnie tradycyjny proces powstawania takiego tatuazu, zdecydowalbym sie raczej na maszynkę a nie młotek Smile. Wszystkim z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam.

Colurjaku
Post Danny
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 1:09 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote]Zastanawiam sie czy zrobienie takiego tatuazu nie bedzie sztucznym kopiowaniem czyjejs kultury. [/quote]

Wydaje mi się że, każdy rodzaj/szkoła tatuażu ma jakieś podłoże kulturowe, wiec robiąc tatuaż w pewnym stopniu skopiujesz wycinek czyjejś kultury. Nie spotkałem sie z nikim w naszym kraju kto ma taki tatuaż, choć pewnie jest wiele takich osób i sądze że tak samo są odbierani jak ludzie z innymi wzorami, wielu ludzi nawet pewnie nie wie skąd pochodzą te wzory. Nie wiem czy w Polsce jest gdzieś studio gdzie wykonuje sie taki tatuaż metodą tradycyjną z Samoa.

Danny
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)