MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post AnUsIa
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 3:38 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim Smile
Mam takie pytanie chce sobie zrobic tatuaz ale nie ten staly tylko ten na kilka lat 2-5 czy mogl by mi ktos napisac o tej metodzie ??
z gory dzieki Smile

AnUsIa
Post aero3
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 4:02 pm
Odpowiedz z cytatem

jesli na kilka lat to...odpuść sobie. jesli nawet cos takiego istnieje to myslisz,że zniknie w jeden dzień? Po jakims czasie zaczyna takie ustrojstwo blednąć,zanikaja linie miejscami...zaczyna to wyglądac okropnie. Co jakis czas trzeba to poprawiać,żeby jakos wygladało. gdzie tu sens? Do tego kosztuje znacznie wiecej niz noramalna dziara. Moze i są tatuaze "znikajace" , osobiście nie spotkałem, a poprawiałem kilka takich które miały zniknąć po 3 latach np...poprawiałem po 5-ciu, czyli dwa lata po tym, jak miały zniknać!!!!

aero3
Post Maverick
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 4:10 pm
Odpowiedz z cytatem

bez sensu..tragedia jednym słowem bo:
Taki barwnik utlenia się z czasem owszem ale ten proces nie jest równomierny i może trwać nawet miesiąc lub wicej
Więc wyobraz sobie jak przez ponad miesiąc nie możesz się pokazać wogóle z takim "czymś"
Szybkość takiego procesu zależy od grubości skóry, miejsca gdzie robisz i od tago jak głęboko wbija Tatuator...a nigdy ludzka ręka nie pracuje równomiernie....
No i jeszcze nie zawsze do końca wiadomo czy faktycznie całkiem zniknie...
pozdrawiam

Maverick
Post AnUsIa Posty: 2
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 4:22 pm
Odpowiedz z cytatem

kazdy ma prawo sie dowiedziec Smile

AnUsIa Dołączył: 24 Lut 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post aero Posty: 23
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 5:16 pm
Odpowiedz z cytatem

jasne,ze tak. Zrób sobie henną jeśli to ma być tylko czasowa ozdoba. tatuażu nie robi sie bo modny...to nie fryzura... Laughing


aero Dołączył: 06 Sie 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post AnUsIa Posty: 2
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 5:37 pm
Odpowiedz z cytatem

ja chce miec tatuaz ale nie na stale kiedys bede babcia i bede miec tatuaz dziwnie troche to bedzie wygldac Razz

AnUsIa Dołączył: 24 Lut 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post aero Posty: 23
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 8:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Niby masz racje...tylko kogo bedzie to wyedy obchodziło? masz zamiar w wieku 80 lat biegać po plazy w bikini???? W całości, mówiąc delikatnie, nie będziesz zbyt ciekawie wygladać. Przynajmniej dla młodych ludzi... Laughing


aero Dołączył: 06 Sie 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Z takim podejściem typu "a jak będę stara, to co ludzie powiedzą?" to daleko nie zajdziesz Wink
Zastanów się, co jest dla Ciebie ważniejsze, sam tatuaż czy chęć posiadania owego. Jeśli interesuje Cię tylko tatuaż na chwilę, to faktycznie wysmaruj się henną, nie jesteś jeszcze gotowa na prawdziwy tatuaż. A bio, tymczasowy, czy jak tam sobie to nazywają, to zwykły pic i świadome oszpecanie.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post AnUsIa.
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 3:56 pm
Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp Smile i chyba sobie zrobie normalny tatuaz Razz

AnUsIa.
Post AnUsIa.
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 4:13 pm
Odpowiedz z cytatem

a jeszcze szukam wzorow typu : serce ze skrzydlami albo chinski znak milosc, aniol i szczescie jak by ktos mial to bardzo prosze

AnUsIa.
Post liberrr
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 8:53 am
Odpowiedz z cytatem

mam taką wielką prosbe,czy mógłby mi ktos przesłac na maila jakies wzory tatuaży,chodzi mi konkretnie o coś takiego jak tribal w kształcie motyla,błagam...bo na necie nie ma nic ciekawego...moze macie cos swojej roboty albo jakies linki podajcie.,mój mail madzia2988@wp.pl

liberrr
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)