MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Pelus
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 4:25 pm
Odpowiedz z cytatem

bo mam pewien problem, taki jaki ma większość młodych ludzi.Pomyślałem, jak będę wyglądał za 50 lat, i czy tatuaż będzie wyglądał nadal tak atrakcyjnie...wydaje mi się że będzie wyglądał beznadziejnie i nie chcę robić sobie na całe życie..proszę o wypowiedzi ludzi którzy się na tym znają, z góry dziękuję i pozdrawiam

Pelus
Post lol
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 10:21 pm
Odpowiedz z cytatem

kup sobie jakas gume do zucia z tatuazem i sobie naklej. jak sie odklei to kup sobie jeszcze jedna gume...i tak przez 5 lat. pozdrawiam

lol
Post Tak...
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Człowieku tatuaz jest czescia Ciebie to raz, dwa jesli patrzysz jak bedzie on wygladal za te kilka, kilkanascie, kilkadziesiat lat to tatuaz nie jest dla Ciebie. Nie rob tatuazu, bo sobie krzywdy narobisz...

Tak...
Post Pelus
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 9:27 pm
Odpowiedz z cytatem

no super...prosiłem o odpowiedź na pytanie, a te wasze zdanie to mnie nie obchodzi...dostałem wypowiedzi koneserów i wielkich znawców, którzy nie potrafię dać jasnej odpowiedzi na zadane pytanie, tylko znajdują tu miejsce, żeby powypisywać co czują...ludzie...ponawiam pytanie: czy można zrobić sobie tatuaż na kilka lat?

Pelus
Post u
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 12:04 pm
Odpowiedz z cytatem

no dobra..jak tam chcesz: NIE. nie można zrobić sobie tatuażu na kilka lat!
chyba ze z henny (niewiem jak to sie pisze), ale to jest chyba na iles tam dni. albo z gum do zucia.

a tak na serio to :

[quote]Nie rob tatuazu, bo sobie krzywdy narobisz...[/quote]

u
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 3:18 pm
Odpowiedz z cytatem

"Są techniki w których tusz jaśnieje i po upływie lat potrafi zniknąć." A to?? Przecież to fragment wycięty z tej strony.

Gość
Post bloodlustattoo Posty: 4
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 4:19 pm
Odpowiedz z cytatem

szwagier zrobil taki w niemczech 2 lata temu.teraz wyglada gorzej niz wiezienny.przerwane kontury, stopien zaniku w kazdym miejscu inny no i trzeba bylo poprawiac.zaplacil ponad 100E i za poprawke tez musial zaplacic.CHYTRY 2 RAZY...PLACI:).jest inny sposob:zrob prawdziwy tatuaz a za piec lat usun go laserkiem

bloodlustattoo Dołączył: 19 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Radar Posty: 17
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 4:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Pelus"]bo mam pewien problem, taki jaki ma większość młodych ludzi.Pomyślałem, jak będę wyglądał za 50 lat, i czy tatuaż będzie wyglądał nadal tak atrakcyjnie...wydaje mi się że będzie wyglądał beznadziejnie i nie chcę robić sobie na całe życie..proszę o wypowiedzi ludzi którzy się na tym znają, z góry dziękuję i pozdrawiam[/quote]

1. Myślisz, że za 50 lat będziesz wyglądał (a) młodo i atrakcyjnie, tylko tatuaż Ci się pomarszczy? Mylisz się.

2. W zasadzie nie znam się, ale ci, którzy się znają, odradzają tatuaże czasowe. Ale moze za 10 lat ktoś wynajdzie taką farbę, która znika w ściśle określonym czasie


Radar Dołączył: 20 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 8:13 pm
Odpowiedz z cytatem

nie chce cie urazic ale tatuaz jest albo go poprostu nie ma, jest czescia osoby ktora go posiada, mowi o tym kim ta osoba jest. w jednym symbolu moze byc zawarte bardzo wiele ... ja jak robilam sobie tatuaz to wyobrazilam sobie siebie z tatuazem w wieku 70 lat i powiem ci ze mi to nie przeszkadzal taki widok Wink idea tatuazu polega na tym ze jest juz for ever do konca zycia. jesli sie wahasz to go nie rob. naprawde i nie gniewaj sie na innych za takie slowa, bo mowia dobrze. pzdr

Gość
Post nataszka
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 2:38 pm
Odpowiedz z cytatem

6.02.2005 kończe 17 lat i chłopak robi mi tatuaż, więc poszerzyłam swoją wiedzę na ten temat, tatoo tymczasowe są poprostu do du**,moj ojciec miał usuwany tatuaż i teraz ma szrame 3cm w zdłuż ręki, wiadomo że nie wygląda to spoks, gdy ma sie jakieś wątpliwości to nie warto to nie ma być dla innych aby widzieli że ooooooo kolo ma dziare!!! tylko ma być "częścią ciebie"-słowa Goąścia, pozdrawiam,nataszka

nataszka
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 12:18 pm
Odpowiedz z cytatem

MOŻNA ZROBIC TATUAŻ NA 5 LAT.JEST TO TATUAŻ BIOLOGICZNY.
BEZ URAZY, ALE NIE WIEM SKĄD MACIE TAKIE WIADOMOŚCI Sad .TATUAŻE Z HENNY ROBI SIE NA MAX. MIESIĄC.
NIE KAŻDY JEST FANATYKIEM OZDABIANIA SOBIE CIAŁA NA STAŁE TAK ABY W WIEKU 60 LAT Z TATUAŻU ZROBIŁA SIE NIEOKRESLONA W KSZTAUCIE I KOLOZE PLAMA-JESLI ONA MIAŁABY OKRESLAC OSOBOWOSC TO WSPÓŁCZUCIA Confused .
TATUAŻ BIOLOGICZNY JEST ODPOWIEDZIĄ NA TWOJE PYTANIE I TYSIĄCE INNYCH OSÓB.
NIE UCZULA, GDYZ JEST ROBIONY INNYMI BARWNIKAMI.
ALE MUSISZ PAMIĘTAĆ O TYM,ŻE JEST DROŻSZY Z POWODU WYŻSZEJ CENY BARWNIKÓW I TRZEBA GO KORYGOWAĆ OK. CO 2 LATA.


[/b]

Gość
Post gość
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 4:16 pm
Odpowiedz z cytatem

człowieku hyba niewiesz o czym muwisz
ja jestem ciemny w tyh sprawie tatuarzu ale ty to juz przegiencie
a hodzi dokladnie o to ze TAK jest cos takiego zak tatuaż bio ale... tatuatro musi wbić igłe między naskurek a skure właściwą by to zeszło po jakimś tam czasie a nie ma takiego kolesia ktury by zawsze trafił i jak se bio zrobisz a on zejdzie to na jego miejscu ukarze sie w - WYMODEROWANO - kropek kture naprawde hujowo wygląajom więć nie muf ze - bio shodzi po 4 czy 5 latah bo i tak zostaje ślad


p.s. sory za błędy

gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 5:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Idź - do szkoły, a nie napierdalaj w klawiaturę

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 4:04 pm
Odpowiedz z cytatem

hehehe, o stary, przegladnij pare slownikow, strzelic tyle bykow w tak krotkim texcie to wielkie mistrzostwo Embarassed
jesli rozómisz o czym muwie Laughing Laughing Laughing

Gość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 3:02 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gość"]człowieku hyba niewiesz o czym muwisz
ja jestem ciemny w tyh sprawie tatuarzu ale ty to juz przegiencie
a hodzi dokladnie o to ze TAK jest cos takiego zak tatuaż bio ale... tatuatro musi wbić igłe między naskurek a skure właściwą by to zeszło po jakimś tam czasie a nie ma takiego kolesia ktury by zawsze trafił i jak se bio zrobisz a on zejdzie to na jego miejscu ukarze sie w - WYMODEROWANO - kropek kture naprawde hujowo wygląajom więć nie muf ze - bio shodzi po 4 czy 5 latah bo i tak zostaje ślad


p.s. sory za błędy[/quote]

Nie no, to jest piękne!!! Nie dam wiary, że ta wypowiedź jest tak napisana na serio, to musi być celowe....Prawda??
Bo sam zaczynam wątpić... Nie, to nie może być realne, taki troglodyta nie umiałby włączyć "kompa" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)