MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 10:06 pm
Odpowiedz z cytatem

WROCŁAW - STUDIO HOKAGE - TATTOO & PIERCING
zainteresowanych zapraszam na gg 1150424 lub sonicterror@wp.pl
POZRAWIAM POSZUKIWACZY!!![/b]

Gość
Post ÇëîéCďŕěĺđ
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 11:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Ŕíăëčéńęčé ˙çűę(ęóđńű - ęđŕňęîńđî÷íűĺ, çŕî÷íűĺ)
...//Ńďŕě ďđîčçâĺäĺí aaaaf'ě. Çŕ óńëóăîé ńďŕěŕ îáđŕůŕéňĺńü â icq 324843575

ÇëîéCďŕěĺđ
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:17 pm
Odpowiedz z cytatem

oki stary! gratulacje! ale pisz po polskiemu

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 2:50 pm
Odpowiedz z cytatem

a ja własnie mam takie pytanie.. chcialam sobie przebic brew alenei wiem w ktorym salonie we wrocławu .. i troche sie boje..
czy to bardzo boli? i jest dawane jakies znieczulenie ? bo ja naprawde jestemm - na bol i nawet dziurka w uchu mnie boli Smile pzdr prosze o szybka odp.
gg - 948032 alkaiczna@buziaczek.pl

Gość
Post javorka
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:02 pm
Odpowiedz z cytatem

POLECAM STUDIO HOKAGE zrobiłam sobie tam swietny tattoo i za bardzo niska cene!! bardzo miła atmosfera naprawde polecam inni we wrocku niech się schowaja!! Twisted Evil HOKAGE RZĄDZI Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy

javorka
Post ada
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="javorka"]POLECAM STUDIO HOKAGE zrobiłam sobie tam swietny tattoo i za bardzo niska cene!! bardzo miła atmosfera naprawde polecam inni we wrocku niech się schowaja!! Twisted Evil HOKAGE RZĄDZI Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy[/quote]
skoro inne studia sie chowają, to podaj link na stronke? zobaczymy czy takie dobre.... przypuszczam że wątpie Twisted Evil

ada
Post ada
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:08 pm
Odpowiedz z cytatem

skoro inne studia sie chowają, to podaj link na stronke? zobaczymy czy takie dobre.... przypuszczam że wątpie Twisted Evil

ada
Post javorka
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 6:40 am
Odpowiedz z cytatem

skoro tak wątpisz to masz pecha widze co nosze na ręce i wiem czy jest to dobra robota czy nie Smile to nie jest moja jedyna dziara Twisted Evil
Byłam w innych we wrocku studiach widziałam jak robią i za jaką cene!!!
A coś mi się zdaje że wypowiada się jakaś konkurencja Twisted Evil a skoro watpisz to po co ci link? sama sobie poszukaj Razz ja szukałam i znalazłam i teraz jestem Very Happy gdybys tak nie wątpiła to bym ci dała Twisted Evil

javorka
Post ada
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 12:28 pm
Odpowiedz z cytatem

zadna konkurencja... to po pierwsze. strony tęż szukałam i poza paroma obrazkami na innych stronach lub forach nic nie znalazłam. także chyba raczej jej niema (strony znaczy) pozdro

ada
Post kleMAX
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 7:03 pm
Odpowiedz z cytatem

znacie jesczez jakies studia we wrocławiu gdzie moglabym zrobic sobie tatoo?

kleMAX
Post gość
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 2:07 pm
Odpowiedz z cytatem

a co chciałbyś sobie zrobić??? ja chętnie ci to zrobie za niewielką kase...
daj maila do siebie to ci podeśle kilka swoich prac. ewentualnioe moge narysować ci co chcesz.
-pozdrawiam

gość
Post master p
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 11:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam
Robilem ostatnio tatuaz u Kuby w Studio Hokage i jestem w 100 % zadowolony.Niezla cena,super atmosfera i pelen profesjonalizm.Polecam !!!

master p
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 6:04 pm
Odpowiedz z cytatem

dziekuje javorce i master p Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 9:10 pm
Odpowiedz z cytatem

http://www.wroclawianie.info/tatuaze_hok.php

Gość
Post Ewa24
Wysłany: Nie Lip 23, 2006 10:33 pm
Odpowiedz z cytatem

ja polecam Studio Hokage sama nie długo tam idę i to już kolejny raz Smile Twisted Evil

tatuaże są the best Exclamation Exclamation Twisted Evil

Ewa24

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach