MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post mała
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 5:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim. Mam 19 lat i jestem juz wlaściwie zdecydowana na tatuaż, może ktos z Was mógłby mi polecić kogoś w Krakowie, komu można w tej sprawie sie oddaćSmile). Bardzo mi zależy jeśli znacie jakiś naprawdę godny polecenia salon to prosze o adres.

mała
Post Milena22
Wysłany: Sob Lip 17, 2004 9:31 am
Odpowiedz z cytatem

Hej! Jeśli chodzi o Kraków to jest spory wybór, szczególy wszystkich studiów znajdziesz juz wkrótce na stronie www.tattoz.strefa.pl ! ja mogę Ci polecić studio w którym sama robiłam sobie tatuaż: Grodzka 2. Jak masz jakieś pytania to pisz na GG 5996481. Pozdrawiam Smile

Milena22
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 9:27 pm
Odpowiedz z cytatem

moze znacie jeszcze jakies godne polecenia studia tatuazu w krakowie? chce sie oddac w rece profesionalistow wiec chcialbym sie troche rozeznac

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:08 pm
Odpowiedz z cytatem

KULT - to dobre i czyste studio a Levy fajnie tatuuje ...

Gość
Post aigel Posty: 7
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 10:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Artur na Grodzkie, polecam


aigel Dołączył: 18 Mar 2006 Skąd: Małopolska
_________________
Nigdy nie jest tak źle,
żeby nie mogło by gorzej
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Maq
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 11:58 am
Odpowiedz z cytatem

Ja polecam studio KULT . Profesjonaliści- mam tatuaż zrobiony przez Levy'ego. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do grodzkiej- to godna polecenia jest Aga

Maq
Post Mictatencuhtli Posty: 16
Wysłany: Pią Lip 07, 2006 1:01 pm
Odpowiedz z cytatem

tak. KULT wydaje się być najbardziej profesjonalnie prowadzonym studio... choć,jak w w Krk, do szczególnie przystępnych cenowo nie należy Confused


Mictatencuhtli Dołączył: 06 Lip 2006 Skąd: Sosnowiec/Krk
_________________
www.dredy.info
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 11:09 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Mictatencuhtli"]tak. KULT wydaje się być najbardziej profesjonalnie prowadzonym studio... [/quote] Podpisuję się pod tym zdaniem obiema rękoma Very Happy - 2 dni temu robiłem sobie u "Levego" tat2 i jestem bardzo zadowolony. Sympatyczny człowiek i widać że ma fach w ręku!

[quote="Mictatencuhtli"]choć,jak w w Krk, do szczególnie przystępnych cenowo nie należy [/quote] [b]i tu bym się spierał co do wysokiej ceny w KULT'cie[/b].
Za mój nieszablonowy wzorek wielkości ok 15 na 10 cm, w kolorze Levy zainkasował 250 złociszy, za który Ania na Grodzkiej chciala 450 zł a na Szewskiej w Lizardzie krzyczeli 350zł

Co innego zwykłe szablonowe tribale itp. Witać ser Paweł Wink, nie lubi zwyklego powielania standardowego wzorku i woli wyzwania Very Happy Very Happy. Przy mnie powiedział klijentowi 450 zł za prostego, smukłego tribala b/w na 18 cm długości.

Już gdzieś o tym słyszałem że dobrzy fachowcy mają po dziurki w nosie wielokrotnego powielania tego samego i dla tego liczą dużo więcej. Wink

Pozdrawiam!

Gość
Post Paczek Posty: 5
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 6:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie co ze studiem Lizard na Szewskiej dobre jest?? prosze o jak najszybszy kontakt na gg: 3511376 lub na mail lub pm Smile dzieki


Paczek Dołączył: 16 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)