MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 11:47 am
Odpowiedz z cytatem

zrobienie tautazu nie boli powiem więcej dla mnie to było przyjemne a mam na brzuchu SmileSmile gdzie podobno niby boli polecam każdemu

Gość
Post *Kala*
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 5:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Ludzie co Wy kurde piszecie o jakims moczu? Nooo zastanowcie sie troche! Czy nie lepiej sie wykosztowac te 10zl i kupic masc stosowna do tego rodzaju bolu czy lepiej sie moczyc w moczu? Rolling Eyes Jak ktos uwaz,ze w moczu to spoko ma ja osobiscie po zrobieniu swojego tatuazu uzywalam masci,ktora polecono mi w studiu gdzie robilam totoo
A co do bolu to ja sie tam nie znam czy to jest kwestia tego ,ze robi to doswiadczony czlowiek czy nie,wydaje mi sie,ze nie bol to bol i proste
W moim przypadku o bolu nie moglam mowic ,powiem tak:
pierwszy efekt kiedy igla wchodzi w cialo jest najgorszy pozniej cialo sie przyzwyczaja i jest lajcik Cool

*Kala*
Post Radziu
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 10:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Tatauaż bez bólu to chyba henna jest. Każdy ból odczuwa inaczje, tak samo jak pojęcie bólu nie boli, czyli jak sobie pomyślisz o bólu, to jakoś ciebie nie boli. Wszystko jest do wytrzymania, jak ja schodziłem z tapczanu to spodenki i całe plecy miałem mokre, tak się spociłem. Ale musi kąsać nie ma innej możliwości. Jeśli tatuowanie było by bezbolesne to naprawdę masa ludzi chodziła by wydziarana, a czy tego chcemy? Ból to mały pikuś z tym co chcemy sobie zrobić na całe życie, bo gdy już artysta skończy to ból przeminie, a znamie tudzież dzieło pójdzie z nami do piachu!!! Pozdro, dziarajcie swoje ciała aby was mama nie poznała !!!

Radziu
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 11:12 am
Odpowiedz z cytatem

ja robilam 2 godz. po lewej stronie plecow... ogolnie nie bolalo tylko jak mi najezdzal na lopatke to nie bylo to najprzyjemniejsze uczucie...
a ogolnie bol robienia konturow jest podobny do rysowania po skorze cienka igielka...
tak czy inaczej moim zdaniem najgorsze jest to lezenie... myslalam ze sie zanudze i zasne...

Gość
Post cheshire cat Posty: 11
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 4:38 pm
Odpowiedz z cytatem

w takim razie czy istnieje jakas zaleznosc typu, ze boli bardziej w miejscach gdzie pod skora zaraz jest kosc (piszczel, biodro) a mniej np. na brzuchu?


cheshire cat Dołączył: 26 Lis 2005 Skąd: Dęblin
_________________
are you ready to attack the storm?? are you ready??
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post kudi
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 1:19 pm
Odpowiedz z cytatem

to jest naprawdę ból do zniesienia, bez przesady, ludzie Smile u mnie bardziej bolało pol ewej stronie pleców niz po prawej nie wiem dlaczego tak było, no ale oglnie to nie jest jakiś ból tylko szczypanie czy lekkie pieczenie; nie ma sie czego obawiać, a dwie godzinki minęły jak z bicza strzelił - efekt zniewalający Smile)))

kudi
Post cheshire cat Posty: 11
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 8:42 pm
Odpowiedz z cytatem

hehe akurat bolu to ja sie nie boje Smile taka tylko czysta kobieca ciekawosc Smile


cheshire cat Dołączył: 26 Lis 2005 Skąd: Dęblin
_________________
are you ready to attack the storm?? are you ready??
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post safir
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 2:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dante"]Lignocainum jest tania, ale ma raczej działanie placebo natomiast emla jest dużo droższa i skuteczna.

obie sprawdzałem na sobie.... Laughing[/quote]


żal mi ciebie dante!!! tak sie wypowiadasz jak znawca a kto z prawdziwych twardzieli uzywa masci znieczulających??? ja jestem wydziabany na calej klacie i lydkach, ból jak h*j ale o to chodzi,nie?
może kup sobie naklejany pałeczko

safir
Post żyleta
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 2:01 pm
Odpowiedz z cytatem

[color=red][/color]hejka mi robił tatu mój chłopak mam tatu dwa duże smoki na plecach :twisted: nie smarowałam żadnymi maściami ani innymi pierdołami :lol: ból jest ale da sie przyzwyczaić dziwne jest to uczucie łaskotania i bólu w jednym najgorzej boli na cienkiej skurze gdzie blisko są kości jak sie goi to strasznie mnie swędziało myślałam że zwariuje ale ogólnie było warto bo uwielbiam tatu a szczególnie panów z tatuażami pozdro :twisted: :wink:

żyleta
Post żyleta
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 2:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[color=red][/color]hejka mi robił tatu mój chłopak mam tatu dwa duże smoki na plecach :twisted: nie smarowałam żadnymi maściami ani innymi pierdołami :lol: ból jest ale da sie przyzwyczaić dziwne jest to uczucie łaskotania i bólu w jednym najgorzej boli na cienkiej skurze gdzie blisko są kości jak sie goi to strasznie mnie swędziało myślałam że zwariuje ale ogólnie było warto bo uwielbiam tatu a szczególnie panów z tatuażami pozdro :twisted: :wink:

żyleta
Post żyleta
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 2:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[color=red][/color]hejka mi robił tatu mój chłopak mam tatu dwa duże smoki na plecach Twisted Evil nie smarowałam żadnymi maściami ani innymi pierdołami Laughing ból jest ale da sie przyzwyczaić dziwne jest to uczucie łaskotania i bólu w jednym najgorzej boli na cienkiej skurze gdzie blisko są kości jak sie goi to strasznie mnie swędziało myślałam że zwariuje ale ogólnie było warto bo uwielbiam tatu a szczególnie panów z tatuażami pozdro Twisted Evil Wink

żyleta
Post żyleta
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 2:06 pm
Odpowiedz z cytatem

[color=red][/color]hejka mi robił tatu mój chłopak mam wytatułowane dwa duże smoki na plecach Twisted Evil nie smarowałam żadnymi maściami ani innymi pierdołami Laughing ból jest ale da sie przyzwyczaić dziwne jest to uczucie łaskotania i bólu w jednym najgorzej boli na cienkiej skurze gdzie blisko są kości jak sie goiło to strasznie mnie swędziało myślałam że zwariuje ale ogólnie było warto bo uwielbiam tatu a szczególnie panów z tatuażami pozdro Twisted Evil Wink

żyleta
Post żyleta
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 2:08 pm
Odpowiedz z cytatem

sorki za te trzy posty takie same hehehe Laughing

żyleta
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 12:19 am
Odpowiedz z cytatem

[b]safir[/b] taki z ciebie "twardziel" a zachowujesz sie jak ciota oskarżając Dante.

Ty lubisz jak boli (nawet jest taki rodzaj zboczenia... wiesz?? ) ale nie kazdy ma ochote na takie doświadczenia.

[quote][b] ból jak h*j ale o to chodzi,nie?[/b][/quote]

różne ludzie mają powody robienia tatuażu: ty dla bólu, ktos inny robi ze względów estetycznych, jeszcze inny zeby coś pokazać ... a moze udowodnić kumplom.. i tak mozna wyliczac jeszcze dlugo.
Tak czy inaczej nie powinneś oskarżać kogoś tylko dlatego, że uzyl masci... bo nie tylko to świadczy o charakterze.
A budowanie autorytetu kosztem innych (obrazając) jest oznaką słabości nie "twardości"

Gość
Post Rysa Posty: 10
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 2:39 pm
Odpowiedz z cytatem

ten wczorajszy post jest moj.
musialo mnie wylogowac przed napisaniem, a nie lubie pisać anonimów.
pozdrawiam
rysa;)


Rysa Dołączył: 16 Sty 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)