MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Valdes Posty: 3
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie tego , czy posiadanie tatuażu i same jego tworzenie może być szkodliwe dla naszego organizmu ...

Czy podczas wykonywania tatuażu istnieją jakieś niebezpieczeństwa [typu zakażenie itp.] ??? Jeśli tak to jakie i jak im zapobiec ???

Czy wogóle zdrowo jest mieć tatuaż ??? Czemu ???

Czy nawet podczas prawidłowego dbania i przestrzegania higieny tatuażu , istnieje możliwość zachorowania na coś ???

+++ Wiem że niektóre pytania mogą się wam wydać śmieszne , ale wybaczcie ... jestem tu nmowy i nie zabardzi znam się na tego typu sprawach , w przeciwieństwie do Was . Gdyż dopiero od niedawna się tym interesuje . Mam nadzieję że dzięki Wam , pogłębie swoją wiedzę na ten temat ... Pozdrówka !!! Wink Wink Wink

Valdes Dołączył: 12 Maj 2004
_________________
One Club , One Passion , One Love ... FC.Barcelona !!!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 6:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Ech... Witam. W zasadzie mogę opisać każde zagadnienie szczególowo ale równałoby się to z przepisaniem mojej strony Wink Jak chcesz sobie poczytać to zapraszam na www.tattoo.xx.pl . Jeśli nadal będziesz miał jakieś wątpliwości to napisz justyn_@poczta.onet.pl

Pozdrawiam


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post rat Posty: 3
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 8:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Zawsze istnieje jakies zagrozenie.. dlatego najlepiej tatuowac sie w profesionalnych studiach, tam dbaja o higiene - dziarają w jedno-razowych rekawiczkach, otwieraja igly przy kliencie, i na koniec robia opatrunek.

Czy zdrowo jest miec tataz? W sumie ani zdrowo ani "choro". Po zagojeniu sie to juz normalna czesc ciala, tyle ze wytatuowana.

rat Dołączył: 09 Lip 2004 Skąd: Wroclaw
_________________
dura lex, sed lex.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 3:13 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="rat"] otwieraja igly przy kliencie.[/quote]

jak można otworzyć igły przy kliencie, jak trzeba je najpierw zlutować ?

Gość
Post filo Posty: 23
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 6:13 pm
Odpowiedz z cytatem

[b]Czołgiem!!!
He no tak masz racje igły trzeba zlutować nie można tatuować samym popychaczem,ale żeby była jasność:igły po zlutoaniu są poddawane sterylizacji na zimno w rostworze listoforminy najczęściej a później idą do autoklawu,po tym są pakowane w specjalne sterylne woreczki hermetycznie zamykane i pewnie o to chodziło z tym otwieraniem igieł przy kliencie.
Więc zastanów się dobrze jak następnym razem coś napiszesz bo w tym momencie się troche ośmieszyłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(NAWET POWIEM WIĘCEJ BARDZO SIĘ OŚMIESZYŁEŚ)Pozdrawiem wszystkich fanów ostrey jazdy i MONSTER GARAGE!!!!!!!!!!![/b]


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Assatic Posty: 5
Wysłany: Sob Sty 15, 2005 8:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Zagrożenie zawsze będzie Exclamation
Nawet w najbardziej sterylnym szpitalu możesz się zarazić HIV'em lub żółtaczką. Znam przypadki zarażenia się w szpitalu Exclamation Szczepionka nie jest droga a ochroni przed najbardziej pospolitymi wirusami żółtaczki... Więc radzę Ci, przed zrobieniem dziary idź się zaszczepić przeciwko żółtaczce i wybadaj w jakich warunkach są robione dziary. Warto zapłacić, bo w końcu chodzi o nasze zdrowie...

ps Filo widzę, że oglądasz tvn turbo Wink


Pozdrawiam


Assatic Dołączył: 15 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)