MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post webbster Posty: 9
Wysłany: Czw Cze 10, 2004 12:52 pm
Odpowiedz z cytatem

witam .mam problem.wypelniam dwurzedowka ,swierzo po zrobieniu tribal wyglada zajebiscie lecz po zejsciu strupkow pozostaja nie wypelnione plamy,a cienie wychodza normalnie.mogl by mi ktos powiedziec czgo morze byc to przyczyna


webbster Dołączył: 13 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post filo Posty: 23
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Czołem!!!Co masz na myśli mówiąc dwurzedówka Shocked ????Ja wypełniam dziobem otwartym płaskim w zależności od potrzeby odpowiednią ilością igieł od 5 nawet do 20/30 zlutowanych na płasko.Pozdro!!! :twisted:PS:po zrobieniu tatuażu nie powinny robić się strupy może ludzie,którzy do ciebie przychodzą nie dbają o tatuaż i nie przestrzegają podstawowych zasad pielęgnacji tatuażu!!!!!(najlepsza maść jaką znam do smarowania TATTOO to "TRIBIOTIC"!!!!!!!!!!!!!!! Mr. Green


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post webbster Posty: 9
Wysłany: Nie Cze 13, 2004 9:40 pm
Odpowiedz z cytatem

tez wypelniam dziobem plaskim otwartym.nawet jak jest cieniutki stupek to nadal sa widoczne nie wypelnione miejsca .jest to wina lutowania igiel czy nie wprawionej reki???ja mowie rzeby smarowali strupki "ALANTAN PLUS krem"od trzech doszesciu razy dziennie?dzieki za wszelkie wskazowki.p.s.oczywiscie przemyc tatuaz ok 2 godz.po zrobieniu.thx


webbster Dołączył: 13 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post filo Posty: 23
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 2:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Wiesz co troche sie chyba nie możemy dogadać;odnośnie maści-alantan+to dobra maść ale podkreślam MAŚĆ!!!!!!!!!NIE KREM krem służy zupełnie do czego innego Exclamation jeżeli nie wiesz jak lutować igły moge ci wysłać zdjęcie zlutowanych przeze mnie na maila.Co do wprawnej ręki:wydaje mi sie,że za mało"machasz"ręką przy robieniu to że będziesz miał zlutowane nawet 20 igieł i pociągniesz jedną kreche to wyjdzie z tego 20cienkich kresek,sprubój troche popracować ręką ale nie za szybko bo to też nie dobrze.Daj cynk czy wszystko kumasz!!!Pozdrawiam!!!A i najważniejsze napisz jaką farbą działasz bo to też bardzo istotne.


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post webbster Posty: 9
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 2:18 pm
Odpowiedz z cytatem

jak morzesz to wyslij to zdjecie.bede ci wdzieczny.morze to wina lutowania igiel?nie wiem.bede cwiczyl reke,a robie barwnikiem kupionym w studiu"viking" z zielonej gory.pozdrawiam


webbster Dołączył: 13 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Sob Cze 19, 2004 9:35 am
Odpowiedz z cytatem

siema. jak bys mugl filo to bym byl bardzo wdzieczny gdybys i mi wyslal na maila zdjecie polutowanych igielek...
pozdrawiam


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post filo Posty: 23
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 7:33 am
Odpowiedz z cytatem

Czołem!!!OK wyśle wam fotki igieł nie ma problemu tylko zaznaczam,że to są igły polutowane po mojemu(nie wiem czy profesjonalnie)ale robi się nimi całkiem sympatycznie.POZDRO!!! Twisted Evil


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post destruktor76 Posty: 4
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 6:12 pm
Odpowiedz z cytatem

filo wrzuć tutaj to zdjęcie bo ja też bym chciał zobaczyć. unikniesz dalszych próśb tego typu.

destruktor76 Dołączył: 18 Maj 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoz Posty: 18
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 7:16 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --tattoz.strefa.pl/imag/details.php?image_id=442[/img]


tattoz Dołączył: 15 Kwi 2004
_________________
-- SPAM --www.tattoz.strefa.pl
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post filo Posty: 23
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 8:51 pm
Odpowiedz z cytatem

To jest link gdzie widać zlutoeane magnum i chyba na wszystkie możliwe sposoby lutowane igły.Pozdro!!!!!! Twisted Evil www.papillonsupply.com/needle___bar_combos jeszcze jest coś takiego na tej stronie www.papillonsupply.com/disposable_needles


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post destruktor76 Posty: 4
Wysłany: Czw Cze 24, 2004 9:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Kurcze nie wiedziałem że igły muszą mieć taką przerwe między sobą. Myślałem że muszą być jedna przy drugiej. to by tłumaczyło że mi coś nie szło. Tusz nie miał gdzie sie zbierać.
Ma ktoś jakiś dobry patent żeby tak pięknie polutować igły jak filio albo te na stronce? Bo każdy ma jakiś inny patent. Może macie jakieś uchwyty własnej roboty, przytrzymujące igiełki.

destruktor76 Dołączył: 18 Maj 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoz Posty: 18
Wysłany: Czw Cze 24, 2004 10:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="destruktor76"]Kurcze nie wiedziałem że igły muszą mieć taką przerwe między sobą. Myślałem że muszą być jedna przy drugiej. to by tłumaczyło że mi coś nie szło. Tusz nie miał gdzie sie zbierać.
Ma ktoś jakiś dobry patent żeby tak pięknie polutować igły jak filio albo te na stronce? Bo każdy ma jakiś inny patent. Może macie jakieś uchwyty własnej roboty, przytrzymujące igiełki.[/quote]

Już niedługo na stronie TATTOZ (na początku lipca) specjalny dział igły, ich rodzaje, techniki lutowania i jak je dobrać do wykonywanej pracy. ZAPRASZAM....


tattoz Dołączył: 15 Kwi 2004
_________________
-- SPAM --www.tattoz.strefa.pl
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post jacek1967-67 Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 28, 2004 12:45 pm
Odpowiedz z cytatem

siema Razz w jaki sposob podczas lutowania np.5 na plasko zachowac odpowiedni odstep miedzy iglami?

jacek1967-67 Dołączył: 18 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post webbster Posty: 9
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 12:34 pm
Odpowiedz z cytatem

ja robie harmonijke z papieru.ale karzdy ma swoje sposoby


webbster Dołączył: 13 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post nika Posty: 11
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 6:09 pm
Odpowiedz z cytatem

kup specjalny stojaczek do lutowania,drogi ale daje najlepszy efekt po za tym jak lutujesz na płasko, najpierw w rzędzie wszystkie razem do połowy.potem przekładasz co drugą igłe na żyletce,i wypełniasz przestrzeń cyną
oczywiście igły układasz w minimalny owal,nigdy dokładnie równo


nika Dołączył: 25 Maj 2007 Skąd: śląsk
_________________
robię za darmo,w zamian za możliwość umieszczenia foto w portfolio...503579619 śląsk i zagłębie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)