MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Lambert Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 12:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem tu nowy choć dziarek mam już kilka.

Mam pewien problem dotyczący tatuażu. Otóż 27 sierpnia mam sesję na wykonanie dziarki na przedramieniu. Czekałem na tą wizytę prawie 4 miesiące w studiu, które ma dobrą renomę i mam już z nimi swoje doświadczenia z poprzednich projektów. Niestety dzisiaj się okazało, że od razu na początku września (od 3.09) czyli po tygodniu od zrobienia dziarki mam zacząć turnus z zajęciami na basenie co wiąże się z częstym kontaktem z wodą, choć nie ciągłe siedzenie w wodzie. Taka niestety praca i tu dyskusji akurat nie ma.

Wiem jakie są zalecenia po tatuowaniu i najpierw chciałem przełożyć sesję, jednak następny możliwy termin jest za kilka miesięcy. Nie chciałbym czekać i w związku z tym czy możecie mi poradzić jak spróbować zabezpieczyć dziarkę. W moim studio poradzili mi żeby na czas pobytu w wodzie pokryć tatuaż warstwą tłustej maści (nawet bephantem by się nadał) i powinno wystarczyć lub ewentualnie zakryć go opatrunkiem hydrofilm. Podobno mieli już taki przypadek i to wystarczyło i nic się potem nie działo z dziarką.

Możecie się wypowiedzieć co o tym sądzicie? Musze przetrwać tylko 3 dni a potem już luz i mam zajęcia bez wody. Znam ryzyko

Lambert Dołączył: 19 Lip 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post cyberdex Posty: 30
Wysłany: Czw Lip 25, 2019 1:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Napisz jak się zabezpieczyłeś i co z tego wynikło?

SUPER ADMIN
cyberdex Dołączył: 07 Mar 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Pią Gru 20, 2019 4:03 pm
Odpowiedz z cytatem

jak sobie poradziłeś?
ja bym jednak przełożył, za duże ryzyko


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)