MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:17 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tosia"][color=red][size=18]Mam tatuaz od trzech tygodni.. Chcialabym isc na solarium ale obawiam sie ,ze jest to zbyt ryzykowne. Czy samo przykrycie tatuazu bądź zastosowanie kremu z filtrem jest gwarantem bezpiecznego opalania? Kiedy będę mogła z niego skorzystać i jak długo musze ukrywać tatuaz przed wysoką temperatura,zeby czasteczki farby nie przemiescily się?(jak to ktoś opisał w poprzednich postach)Pomozcie! [/size][/color][/quote]


Witam:) Tatuaż można opalać po około miesiącu..(bez problemu po 2, gdyż wtedy skóra całkowicie się zregeneruje). Oczywiście musisz posmarowac ZAWSZE przy opalaniu kremem z filtrem najlepiej 50! A teraz bym jeszcze proponowała przykryc miejsce wytatuowane np. ręczniczkiem, jesli nie koliduje Ci to z cała opeleniznąSmile ale po 3 tyg ogólem juz mozna sie opalac tylko koniecznie po posmarowaniu kremem z filtrem!

Gość
Post czarna2444
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 10:19 am
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam krem PROTAT do pielęgnacji po zrobieniu tatuażu. To profesjonalne kosmetyki, ale można je znaleźć na necie. Mają też serię z filtrami na lato! PROTAT przyśpiesza gojenie naskórka i działa regenerująco i łagodząco na skórę. Polecam go też po zabiegach makijażu permanentnego.

czarna2444
Post Anonim
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 10:54 am
Odpowiedz z cytatem

Witam

czy jakiś lekarz mógłby się wypowiedzieć jakie ewentualne skutki mogło by mieć zrobienie tatuażu podczas ciązy ale z punktu widzenia medycznego?

Wszyscy na forach piszą "nie rób tatuażu, to napewno zaszkodzi, poczekaj" ale nikt nie podaje konkretnego powodu. Znalazłam wzmianki o szkodliwości farb, jednak teraz wszyscy dobrzy tatuatorzy używają tylko najlepszego sprzętu, farb sprawdzanych przez multum medyków którzy wykazali ze farby te w niczym nie szkodzą.
Pojawiają sie także wzmianki o szkodliwym wpływie stresu. Osobiście robienie tatuażu nie stresuje mnie w żadnym wypadku, wręcz lubię to, mam na sobie już trochę kolorów.
Również wszelkiego typu zakażenia uważam za niegroźne, gdyż zawsze wybieram się do zaufanego studia, a po wykonaniu dziary bardzo o nią dbam.

Czy więc ktoś, kto się na tym zna mógłby odpowiedzieć wyczerpująco na moje pytanie?

Pozdrawiam!

Anonim
Post kostka
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 10:41 am
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Minęło prawie 3 tygodnie od czasu kiedy zrobiłam sobie na łopatce tatuaż. Wszystko pięknie i szybko się goiło, ale od 3 dni zauważam nasilające się swędzenie oraz zgrubienia wytatuowanego miejsca. Zaczęłam pić wapno, ale czy jest jeszcze coś co mogłabym zastosować?

Dzięki i pozdrawiam!

kostka
Post Barbel
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 12:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć, czy przy stwierdzonym Reumatoidalnym Zapaleniu Stawów (jestem w trakcie leczenia) można zrobić sobie tatuaż. Z pierwszego postu wynika, że nie, ale tak bardzo zależy mi na zrobieniu tatuażu, że wolę się upewnić.

Barbel
Post szczupak
Wysłany: Sob Paź 22, 2011 8:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Mój tatuaż ma tydzień. Wokól jego brzegów widzę jakby naskórek-biały. Zauważyłam ze jeden element jest już jakby całkowicie tym pokrywty. Czy to źle, czy oznacza to że on się zagoił?? Proszę o pomoc

szczupak
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 9:32 am
Odpowiedz z cytatem

To jest zapewne sucha skóra. To nie znaczy że się zagoił. To musi zejść do końca i tatuaż ma wyglądać idealnie bez żadnych zgrubień, skórek, strupków i bólu przy dotykaniu. Smaruj go jeszcze maścią (polecam ALANTAN PLUS) lub balsamem. Jeśli to nie jest sucha skóra to mógłbyś wrzucić jakieś foto?

Pozdrawiam:)


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gruszka
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 3:40 pm
Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie Wink właśnie złapał mnie jakiś katar i jestem na antybiotyku , za tydzień mam mieć robiony tatuaż czy antybiotyk nie wpłynie źle na tatuaż ? czy nie będę mieć problemu z gojeniem?
z góry dziękuje za odpowiedz Wink

Gruszka
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 9:49 am
Odpowiedz z cytatem

nie powinien mieć żadnego wpływu

Gość
Post sistermonn
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 7:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałam zrobiony pierwszy tatuaż na stopie.
Oprócz lekkiej opuchlizny, pojawiło mi się na całym wzorze pewnego rodzaju zgrubienia. Ogólnie jest on chropowaty. Nie ma żadnej wydzieliny, osocza.
Smaruje co 4h maścią bepathen, owijam folią oddychającą, myję szarym mydłem.
Czy to normalna reakcja skóry, czy coś jednak jest nie tak?

Z góry dzięki za odp.

sistermonn
Post taero
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 6:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam mam wrodzoną wade serca nie musze brać żadnych leków ani jakoś specjalnie się nie lecze. Jedyne co musze robić to nie męczyć się maxymalnie typu grać w piłkę przez 8 godzin. Chce sobie zrobić tatuaż ale nie wiem czy to nie przeszkadza:) Prosze o szybką odpowiedz

taero
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 18, 2014 7:56 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]mam problam z 2 miesiące temu dałam sobie zrobić tatuaż i do teraz swędzi mnie część tego tatuażu dokładnie niektute kontury,staram się nie drapać a;le nie zawsze mi wychodzi...niewiem dlaczego tak długo mnie swędzi...może ktoś z was wie co może być tego przyczyną?[/quote]

Pytanie jak długo cie jeszcze swedzialo i co zrobilas? Mam taki sam problem...

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 11:25 am
Odpowiedz z cytatem

Jebał to pies

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Cze 26, 2017 9:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujesz się na tatuaż - polecam przeczytanie poniższzego wpisu:

[url=-- SPAM --etatuator.pl/pierwszy-tatuaz-o-czym-nalezy_pamietac/]Pierwszy tatuaż przed Tobą? Oto 5 rzeczy, o których należy pamiętać[/url]

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 23, 2017 7:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto DOBRZE zastanowić się co chce się wytatuować... To praktycznie jest na całe życie wiec trzeba być pewnym swego. Jeśli szukasz fajnym pomysłów to sprawdź sobie na : [url]-- SPAM --wszystkiesymbole.pl[/url] - dzięki tej stronie wymyśliłem pierwszy wzór jaki sobie zrobiłem na ramieniu.[/url]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)