MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 10:34 am
Odpowiedz z cytatem

Hm z ciekawosci wszedłem na ta strone i musze powiedziec ze tatuaże wcale nie prezentują wysoki poziom.
Najlepsze sa te małe. widać że studio zaczyna dopiero funkcjonować, ja osobiscie nie wiedziałem o tym studio.
Moze sie wybiorę kiedyś.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 8:08 am
Odpowiedz z cytatem

A ja przeglądając galerię tatuaży, bym jeszcze ze 2 lata tam nie zaszedł.
Na ten czas, to słabo.
Bardzo słabo jest w coverach, wyglądają równie słabo jak przed poprawkami.
Top 15- to jakaś pomyłka.
Monroe jest fajna i to jedyny fajny tatuaż.
Odradzam.
Ach i chłopak raczej słabo rysuje.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 8:09 am
Odpowiedz z cytatem

www.fokatatu.pl
Pisałem o tym.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 8:30 am
Odpowiedz z cytatem

Jednocześnie warto napisać, że jest wielu gorszych.
Ten się rozwinie.
Buraków nie ma.
Jest tylko ubogo.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 10:56 am
Odpowiedz z cytatem

ale same prace (nie mowie w charakterze tatuażu tylko jako praca artystyczna) daja wiele do zarzucenia. Jedyna pani Merlin oddaje charakter, przez co pewnie pokazywana jest wszedzie na stronie... :]
Osobiscie powinien mysle podszkolic sie w rysunku odrecznym by potem pokazac kunszt w tatuowaniu, a jak mi sie wydaje umiejetnosci rysowania powinien posiadac kazdy kto zabiera sie za tatuowanie

Gość
Post 666
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 10:57 am
Odpowiedz z cytatem

ale same prace (nie mowie w charakterze tatuażu tylko jako praca artystyczna) daja wiele do zarzucenia. Jedyna pani Merlin oddaje charakter, przez co pewnie pokazywana jest wszedzie na stronie... :]
Osobiscie powinien mysle podszkolic sie w rysunku odrecznym by potem pokazac kunszt w tatuowaniu, a jak mi sie wydaje umiejetnosci rysowania powinien posiadac kazdy kto zabiera sie za tatuowanie

666
Post Gość
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 9:09 pm
Odpowiedz z cytatem

oj tam. Ale masz racje.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 9:25 am
Odpowiedz z cytatem

prace foki to padaczka....merylin jest tragiczna. nauczcie sie patrzeć...poszukajcie naprawdę dobrze zrobionej maryśki i porównajcie.
pozdro

Gość
Post jacus
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 9:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Gdyby to był dobry gościu to od razu by Ci doradził wielkość wzoru, żebyś nie musiał już miesiąc później 3 razy czegoś dorabiać. Niestety foki nie polecam. W czewie tylko Szulc

jacus
Post aga1
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 6:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Naprawdę kolega ma rację !! Studio Foka to najlepsze studio w Częstochowie ! I Ta Kanapa !!! szok:) Polecam !! www.fokatatu.pl

aga1
Post michał Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 12:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
A ja z innej beczki jako ze jest to o częstochowie...

Od pewnego czasu do głowy przychodzi mi myśl ze fajnie by było pracować jako tatuażysta.
W zwiazku z tym chciałbym sie dowiedzieć, czy trzeba mieć ukończony kurs tatuażu, czy po prostu wiara w czyjś talent wystarczy ...

Jestem z cz-wa i mam 19 lat.
proszę o odp :]
    mam propozycje jesli robiłes dziary yo mogę być królikiem doświadczalnym. pozdro

michał Dołączył: 13 Cze 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Adminka
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 9:05 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Lukas"]Hej,
Jeśli chodzi o salon tatuażu to koniecznie musicie się przejść do Salonu Tatuażu Artystycznego FOKA [url]www.fokatatu.pl[/url] Trzeba siąść na tej kanapie i poczuć klimat.. Wink
Ja po zrobieniu mniejszego tatuażu wracałem tam ze 3 razy, żeby go powiększać i rozbudować...
Naprawdę, nawet z ciekawości - idźcie do Foki. Gabinet jest w Alejach (numer 4) po prawej stronie jak się idzie od pl. Daszyńskiego.[/quote] Dokladnie kolega dobrze radzi. Warto isc do Foki do robi genialne tatu i ten klimat sam zachenca do powrotu:P Very Happy

Adminka
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 26, 2017 11:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Mysle ze mozna polecic tego goscia https://web.facebook.com/ArtTattoo.Tatuaz/, robi prywatnie. Widzialem jego prace i sa godne polecenia. Napewno omijac dzika roze i maja.......tragedia

Gość
Post scorpion340 Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 07, 2017 10:51 pm
Odpowiedz z cytatem

https://web.facebook.com/ArtTattoo.Prywatnie

scorpion340 Dołączył: 03 Wrz 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

Skocz do:   

Zobacz następny temat