MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 2:28 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="diaz"]Naprawde poświęciłem troszkę czasu na przeczytanie kilku stron i jetem zalamany . Pierdy wypisywane w głowie się nie mieszczą . Areo : artysta naprawde dobra choc droga robota , jednak wybredny i tak nakręca klienta zeby tatuaz byl po jego mysli i wielu rzeczy poprostu nie robi , nie chce robic DEMONOLOGIA odpada
Viking : PRZEROST FORMY NAD TRESCIĄ , tragedia tak samo chca wybierac co beda robic doradzaja rysunki za ktore chca wiecej kasowac dlatego nie robia "napisików" i to jest przyklad KTOŚ chcial napis ladny sredniej wielkosci z greckim przyslowiem to chcieli mu leonidasa z filmu 300 -stu wytatuowac na ramieniu ze efektowniej itp . TRAGEDIA
"Pyton" Piotr Poczta : Sympatyczny , bardzo mily zdania sa podzielone moje zdanie jesli dostanie projekt do reki ktory go nakreci i poczuje cos do niego wyjdzie spoko a tak to robi wszystko i nie zawsze wychodzi spoko
EURO-STUDIO : klimat wyluzowany bajera sie kreci pozytywnie robil tam ROY teraz robi WIMA roya nie ma wiec nie bede o nim pisal choc bylo OK a wima KMWTW (kto ma wiedziec ten wie ) hehe sa rysunki i tatuaze ktore naprawde sa wyczesane i sa takie ktorym nie wszystko sie podoba jak dla mnie fajnie robi DEMONOLOGIE i twarze nie wiem jak portrety . Jak dla mnie OK !!

A SKAD TAKIE MOJE ZDANIE ?? nie z dupy a z doswiadczenia mam kilka tatuazy robilem je w wymienionych miejscach i u wymienionych ludzi OPRUCZ POZERSKIEGO VIKINGA !!!! i moja noga nigdy tam nie wejdzie !!! jak wielu tu pisze to jest sztuka i nie wszystko wszystkim musi sie podobac choc podstawy trzeba znac i tyle w temacie

ps sorka za bledy mam SPAM ale tez dysortografie Razz[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 11, 2013 5:39 pm
Odpowiedz z cytatem

a o co ci biega z tą "DEMONOLOGIĄ" ?????

Gość
Post Ina
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 11:04 am
Odpowiedz z cytatem

Byłam u Piotra Poczty i robiłam malutki tatuaż, po miesiącu już mi wyblakł i widać kontury.. Ostatnio dzwoniłam do niego i pytałam ile kosztuje uzupełnienie i kosztuje tyle samo ile płaciłam za wykonanie tatuażu. Któraś z dziewczyn twierdziła, że jest przesympatyczny, niestety ja będąc u niego czułam się strasznie niekomfortowo, wręcz tak jakby robił łaskę robiąc mi tatuaż, był nie miły. Co do ceny to owszem - ma bardzo tanio, ale pamiętajmy, że robimy to na całe życie więc lepiej zapłacić więcej, ale mieć to dobrze zrobione. :) Osobiście polecam, go tylko osobą z projektem małego i prostego tatuażu, aczkolwiek wielu moich znajomych dziarało się w Nekroskopie i na prawdę mają dzieła sztuki na ciele, fakt faktem jest tam strasznie drogo, ale jak wcześniej wspominiałam, mamy to na całe życie, na takim czymś jak tatuaż nie powinno się oszczędzać pieniędzy.
Serdzecznie pozdrawiam.

Ina
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 14, 2014 1:02 pm
Odpowiedz z cytatem

natantattoo.pl ,mila atmosfera i dobre ceny,dobra jakość,warto

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)