MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post marian Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 10:00 pm
Odpowiedz z cytatem

mam zamiar zrobic sobie mały tatuaż na ramieniu, mam 17 lat i chcialbym wiedziec czy aby zrealizowac moj plan musze byc pelnoletni czy moge poprostu pujsc do studja i zrobic sobie tatuz ?? Z gory dziekuje Smile

marian Dołączył: 13 Lip 2004 Skąd: gliwice
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 5:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Minimum 18 a najlepiej 21.
21 ponieważ mając osiemnastkę nie myśli się poważnie i roni różne głupoty, oczywiście z całym szacunkiem dla Ciebie.
Wiem to po sobie Laughing


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 12:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Z punktu widzenia prawa musisz poczekać do osiągnięcia pełnoletniości (a więc już niebawem), gdyż wtedy z całą odpowiedzialnością za to co uczynisz sam poniesiesz konsekwencje (tutaj konieczność noszenia tatuażu dośmiertnie, albo ponosząc koszty jego usunięcia). Tatuator powinien odmówić Ci tej usługi, lecz w rzeczywistości nikt w salonie nie pyta ile masz lat, ani nie żąda dowodu tożsamości. Pamiętaj jednak, że w Twoim imieniu i za Twoją aprobatą taką zgodę mogą wydać przedstawiciele ustawowi - rodzice lub prawni opiekunowe.
Gdyby jednak doszło do tego pod ich niewiedzę Tatuator może ponieść odpowiedzialność karną i cywilną. Rolling Eyes

Gość
Post sobolek
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 8:48 am
Odpowiedz z cytatem

szczeze moowieac to ja mam jush 2 tatuaze na nodze i na ramieniu, a mam 17 lat i zaden tatuazysta w salonie nawet nie spytal sie czy mam 18 lat lub cos takiego nic kompletnie zero... a puzniej sie dziwia ze wpada m policja za jakiegos lepka yhhh... no ale cusz ja nie mam sie czego bac bo moji rodzice wyrazili na to zgode poniewasz bylem tam wraz mojim ojcem na 2 dzien bo mu sie tesz spodobalo i zapragnol miec tez taki tatulasz znaczy sie inny wzur ale tez chcial miec:)
Pozdrowka...
jak chcesz to musisz z rodzicami pogadac i wtedy sobie zrob:)

sobolek
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 2:50 pm
Odpowiedz z cytatem

to powiedz tacie żebyście jeszcze poszli razem do szkoły pouczyć się ortografii

Gość
Post Franczeska1987
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 8:38 am
Odpowiedz z cytatem

ja mam 17 lat i mam dziare Wink i nieżałuje ze ją zrObiłam Wink teraz chce mieć kOlejną na stOpie Smile i zrObie ją z pewnOścią Wink tylkO jak zObacza mOi starzy tO bede miała przejebane i to nieźle Razz bO mi stanOwczO zabrOnili zrObić tatuaż ale i tak ich nie pOsłuchałam i nieżałuje pOdjętej przezemnie decyzji ]:->

Franczeska1987
Post alex
Wysłany: Nie Wrz 26, 2004 5:48 pm
Odpowiedz z cytatem

ciemna głupota i debilizm...robić tatuaż w ukryciu przed rodzicami jako podświadoma oznaka buntu...bla..bla...bla.... kolejna s-ka, która robi sobie tatuaże bo fajnie na dyskotekach wyglądają. niech zgadnę? pewnie na nerkach, co? na imprezę można odkryć a w domu dłuższa bluzka i tatuś się nie pozna Very Happy

alex
Post were Posty: 1
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 1:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[b][color=red]hmmm w maju bede miala 16 lat
16.02.2005 na moim karku pojawila sie pierwsza dziara
wiem ze to za wczesnie ale nie zaluje
na urodziny planuje nastepna;)

starzy nic o tym narazie nie wiedza[/color][/b]

were Dołączył: 17 Lut 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pitt
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

chwalisz sie czy zalisz?

jestescie zalosni. proponuje przemyslec.

pitt
Post pitt Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 12:08 pm
Odpowiedz z cytatem

ja to wlasnie bylem.

i chcialem jeszcze dodac ze polowe ludzi stad, to trzeba by wyslac na jakis przyspieszony kurs ortografii.

pitt Dołączył: 23 Maj 2005 Skąd: Wroclaw
_________________
Nie sprzeczaj sie z idiota, bo sciagnie Cie na swoj poziom i pokona doswiadczeniem.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MoNiCzKa
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 5:40 pm
Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale przecież rodzice i tak prędzej czy później się kapną że macie dziare. Ja moim powiedziałam, że chce mieć (jeszcze nie mam, bede robic). Oczywiście sie zgodzili. Mozecie powiedziec, że jestem staroświecka ale przez rozmowe zawsze zyskam. Mowie im o takich planach, zawsze sie zgodza, a przynajmniej sie nie pluja ze bez ich wiedzy. Jak ktos tak sadzi jak ja to na gg: 3388493 (moge byc na niewidocznym)

MoNiCzKa
Post Lani
Wysłany: Nie Cze 26, 2005 12:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Tatuażu nie powinno się robić przed 18, jako, że wtedy skora rośnie, rozciąga się, co czyni poźniej tatuaż niekształtną, abstrakcyjną plamą. Sama mam ochotę na tatuaż, nie mam jeszcze 18 lat, nie mam zamiaru świecić nim na dyskotekach czy przed znajomymi, dlatego wolę poczekać, a poźniej być zadowolona z efektu.

Lani
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 4:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo mozna miec tatuaz po ukonczeniu 18 lat a przed osiemnastka powinna byc zgoda rodzicow ale hmmm kto dzis wogole pyta rodzicow o zgode Razz

Gość
Post megy
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 2:27 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam 20 lat juz dwano skonczone i co rozmowa z rodzicami mało daje i tak matka jest przeciwna choc moje rodzenstwo ma i o tym wie ale mi nie pozwala mowi ze jak bede chciala to mam isc do pracy i oplacac jej mieszkanie za kare ze se zrobie wiem ze mowi powaznie bo do tej pory wszystko sie spelnialo o czym mowila Sad Sad Sad

megy
Post megy
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 2:29 pm
Odpowiedz z cytatem

i wiem z emowila serio bo ja se zrobilam dziarke z henny i se dała nabrac ze prawdziwa tot ak mi sie dostalo i powiedziala ze mam miec prace i juz placic natychmiast byla tak wsciekla ale po pru ndiach powiedzialam jej prawde ze to henne i sie uspokoila

megy
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)