MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 11:15 pm
Odpowiedz z cytatem

czytam takie pseudo reklamy marnych studyjek, dziargaczy..niby "artystów"...żal. czy wy na serio nie potraficie znaleźć tych kilku na serio profesjonalnch artystow,-mistrzów tatuazu w polsce? Polecacie ciągle miernoty napedzajac im nastepne ofiary...wesołych swiat Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 4:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie polecam Inkoholiks na wodnej... a dlaczego? kilka razy mowilam gosciowi jaki chce tatuaż, pokazywalam na kartce,a on zrobil swoje....na szczescie nie skonczyl go..ale juz mojego wymarzonwego tatuazu nie mam...musialam ratować się u kogos innego. Będę im robic kryptoreklamę, bo nie mogę przecierpieć tego, jak można mieć zdanie klienta w de...

Gość
Post Molko
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 12:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Co do wypowiedzi na temat rectum w Katowicach powiem tak, gościa prace są średnie, napewno nie godne polecenia na dobre studio w Katowicach. Strasznie ciężki charakter ''typa'' tam pracującego, poza tatuażami gościu zdziera kase na wszystkim, kolczyki za które bierze 50zł!!! przy czym w wildcat w hurtowni w rudzie śląskiej są one po 10 zł i to to samo, argumentując to, że facet żyje z zakładania kolczyków ogólnie na minus.

Molko
Post mały
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 6:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Wita pisze tu tylko dlatego żeby ostrzec przed studiem as tattoo w Bytomiu ponoc ma się przenieś do Chorzowa a dokładnie przed panią agnieszką kobieta robi się artystkę nie z tej ziemi a tak naprawdę niema pojęcia o tatuażach niestety zrobiłem sobie u niej tatuaż i teraz poprawiam go w normalnym studio i dopiero teraz wiem co to znaczy profesjonalne podejście do klienta jeszcze raz odradzam tą pania

mały

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach