MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Michael J. Fox Gość Wysłany: Wto Lis 23, 2010 12:54 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Siema ja mam zamiar na prawej łydce zrobić taki wzór co wy na to ? ;]

http://www.picshot.pl/public/view/16741

Będzie pasował ?;]
Post Szymek Gość Wysłany: Sob Sty 08, 2011 7:25 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam. Mam w planach zrobić tatuaż i z szacunkiem dla wszystkich nie chcę by to była czaszka, smok, czy coś dla pokazu. Chcę umieścić go na lewej piersi, na sercu. Myślę o religijnym akcencie. Krąży mi coś takiego "Wiara-czyni cuda Nadzieja-kochanką zwycięzców Miłość-życia sens". Dla mnie ma to w każdym osobnym większe znaczenie. Ale czy ma ktoś pomysł jak to "rozplanować" albo ułożyć? Może w jakiś fajny wzór? Nie chce by był bardzo duży. Może ma ktoś jakąś biblijną sentencję w ten deseń? Bardzo proszę o pomoc.
Post Gość Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:11 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ej ja robię smoka na łopatcę i wcale nie jest to dla pokazu.... kocham smoki od najmłodszych lat, rysuje smoki, zbierałam figurki, ciuchy itd... i dlatego będzie to smok...
Post Gość Wysłany: Wto Mar 01, 2011 12:05 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja mam na prawej nodze klauna z kostkami gwiazdkami i maszynką do tattoo bo sam to sobie robiłem ale nie polecam samemu sobie robic troszke boli ;D na kims lepiej sie robi
Post Gość Wysłany: Czw Cze 21, 2012 6:03 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image
moje marzenie, na ramieniu- od barku do łokcia.
Post Gość Wysłany: Czw Cze 21, 2012 9:11 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

kazdy profesjonalista wybije ci z glowy taki szajs. Gdzie wasza wyobraźnia???? mało jest w necie zdjec pieknych orłów? Zywych ptakow . A to jest gniotowaty wzorek rysowany przez downa.
Post PR3Z3S Gość Wysłany: Sob Lut 09, 2013 6:06 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

http://tatuaze.us/upload/foto/586/13320155781_586.jpg

CHCE ZROBIC TEN TATUAZ. LECZ POZA TYM ZDJECIEM NIEMOGE ZNALEZCNIC WIECEJ. CHCIALBYM JAKIS WZOR TEGO CO TU JEST ALBO PRZYNAJMNIEJ WIECEJ ZDJEC.
JESLI. PROSZE O POMOC. DZIEKI Twisted Evil
Post Gość Wysłany: Sob Lut 09, 2013 11:22 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nie znajdziesz bo to autorski projekt a nie kvrwa wzorek z katalogu.
Post PR3Z3S Gość Wysłany: Nie Lut 10, 2013 8:51 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

WIEM, ALE MOZE KTOS MA COS PODOBNEGO, COS W TYM STYLU. COS TAKIEGO CHCE SOBIE ZROBIC I DLATEGO SZUKAM POMOCY TUTAJ. DZIEKI ZA ODPOWIEDZ
Post Gość Wysłany: Nie Lut 10, 2013 10:53 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

najpierw zajmij sie znalezieniem odpowiednio dobrego artysty i zebraniem konkretnej kasy na cudo w tym stylu. Poleziesz z tym do byle kogo to byle co dostaniesz. Jak znajdziesz odpowiedniego to on sam ci stworzy motyw, ze ci dvpe urwie Wink
Post PR3Z3S Gość Wysłany: Nie Lut 10, 2013 11:32 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

mam kase na to i bylem juz w kilku salonach tatoo
problem w tym ze niemieszkam w PL i mam czas tylko bedac na urlopie w PL zeby sie tym zajac.
a moze zna ktos jakiegos dobrego tatuazyste w okolicy Bialegostoku ktory by mi mogl takie cos wydziarac.
wiem ze to potrwa kilka tygodni i cenowo tez sie orientowalem. rowniez niejest to moj pierwszy tatuaz wiec wiem jak to boli ;]
planuje przynajmniej zaczac ta dziare w kwietniu. wtedy bede w PL
potem sierpien i zobaczymy co dalej i na jakim etapie staniemy.
z tego co sie dowiadywalem to okolo 3 tygodni pracy o ile organizm wytrzyma...
Post kato26 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 1 Wysłany: Pią Lis 08, 2013 9:07 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

co myślicie o tatuażu na klacie? podoba się to wam;?
Post Gość Wysłany: Sob Lis 09, 2013 6:49 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

NIE

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach