MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 11:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Martkaldz"]Hej.
Mam problem. Robie sobie tatuaz i chcialam umiescic w nim imie sowjego chlopaka ale chcialabym zeby napisy byl w jakis sposob zaszyfrowany nie odczytywalny odrazu. Moze mi ktos z was pomoc?[/quote]


A gdy zerwiecie? Co wtedy zrobisz? Będziesz szukać kolejnego z takim samym imieniem czy wukartkujesz na cover?


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 9:48 am
Odpowiedz z cytatem

Chciała bym Ci powiedzieć kolego że jest to tatuaż więzienny!!! Jak spotkasz gita na ulicy i dowie się że zrobiłeś ten tatuaż na wolności to nie chciała bym być w twojej skórze!!!



zacznijmy od tego ze co ty mozesz o tym wiedziec jak kobieta niemoze grypskowac bo wszystko co nabija sie na - WYMODEROWANO - niemoze fafac wiec logicznie zecz biorac niepowinnas tak nawed gadac!!! a pozatym teraz niekture wzorki z kriminalu juz niemaja znaczenia takiego jak kiedys i nietrzeba miec skreconej bajery na nie!!! Laughing Laughing

Gość
Post ZaWa_91
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 10:48 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Martkaldz"]Hej.
Mam problem. Robie sobie tatuaz i chcialam umiescic w nim imie sowjego chlopaka ale chcialabym zeby napisy byl w jakis sposob zaszyfrowany nie odczytywalny odrazu. Moze mi ktos z was pomoc?[/quote]



To moze zrob lustrzane odbicie. Do tego gotyk i ciezko bedzie odczytac od razu. a ty przegladajac sie w lustrze bedziesz widziec normalny napis. ?
Sory za bledy ( nie pl klaw)

Pomozcie mi wtemacie co zalozylem bo chce zaczac przygode ztatuazem a nie wiem co kupic na poczatek!! HELP!!
Z

ZaWa_91
Post MastaBonzo Posty: 6
Wysłany: Sob Gru 25, 2010 11:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Chciała bym Ci powiedzieć kolego że jest to tatuaż więzienny!!! Jak spotkasz gita na ulicy i dowie się że zrobiłeś ten tatuaż na wolności to nie chciała bym być w twojej skórze!!![/quote]

A jakbys chciala wiedziec to "gita" nosi sie przede wszystkim w sercu a nie na skorze -.- to jest jak kradziez- czym miej sie afiszujesz tym lepiej, bo robisz to dla siebie a nie dla innych. Wiec jest duze prawdopodobienstwo ze taki git zauwazy ten tatuaz i sobie pomysli z lekkim usmiechem: "ja wiem o co chodzi, Ty nie do konca". Bo tez gity nie beda biegac po miescie i bic ludzi za tatuaze -.- Bo napewno taki Git niema co robic tylko szukac ludzi z wieziennymi tatuazami i ich za to bic -.-


MastaBonzo Dołączył: 25 Gru 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post siwy
Wysłany: Sro Cze 26, 2013 6:17 pm
Odpowiedz z cytatem

ja akurat zrobiłem sobie tatuaż veni vidi vici i to jest tatuaz wiezienny a zrobiłem se go na wolności i nic mi sie jeszcze nie stało a taka jest prawda jak sie powaliłem na puche to nie wiedzieli co to znaczy :D

siwy
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)