MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 10:46 pm
Odpowiedz z cytatem

daro, a jakie to sa "sterylne" warunki? Pieprzycie durnoty okrutne, pojecia nie macie o czym. gdzie się czlowiek nie obejrzy wszedzie reklamy studyjek-wzorkowni i opinie typu "ja jestem zadowolony/a" z nutki za uchem albo napisu love na nadgarstku. Zobaczymy co powiesz za dwa lata, jak ta mega profi robota zmieni sie w kleksa...

Gość
Post marcinnnn25
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 3:51 pm
Odpowiedz z cytatem

byłem 2 tygodnie temu w Anaverr robiłem sobie jockera z kartami tatuaż wyszedł taj jak go sobie wyobrażałem:)polecam to studio za wykonanie tatuażu niską cenę i podejście do klienta:)Smile

marcinnnn25
Post JoVa
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 10:01 am
Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnimi czasy w Anaverr zakrywałam stary tatuaż(napis) Tatuażysta wymyślił aby zakryć go różami w kolorze ten pomysł od razu przypadł mi do gustu teraz zamiast brzydkim niebieskim napisem cieszę się ładnie wykonanymi różami:) Polecam studio Anaverr
www.anaverr.pl 534-865-150

JoVa
Post JA11
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 11:05 am
Odpowiedz z cytatem

(daro, a jakie to sa "sterylne" warunki? Pieprzycie durnoty okrutne, pojecia nie macie o czym. gdzie się czlowiek nie obejrzy wszedzie reklamy studyjek-wzorkowni i opinie typu "ja jestem zadowolony/a" z nutki za uchem albo napisu love na nadgarstku. Zobaczymy co powiesz za dwa lata, jak ta mega profi robota zmieni sie w kleksa...)



Pytasz się co to są sterylne warunki to do twojej wiadomości bo jesteś mało ogarnięty w tym temacie odpowiem ci tak znam różne studia(Sienkiewicza) i to bardzo dobrze sam jestem wyjęty z pod ręki jednego tatuażysty z tamtych studiów tatuażu nie ukrywajmy tego że na Sienkiewicza są 3 studia w jednym rżną ceny z klienta że aż miło a te dwa pozostałe nie mają pojęcia co robią.W jednym z tych studiów używa się metalowych dziobów(a przynajmniej używało jeszcze 2 miechy temu)następnie po pracy metalowe dzioby powinno się dawać do autoklawu i tam powinny być czyszczone a żeby zaoszczędzić koszta pewna osoba nalewała do kubeczka wody z mydłem trzymała dziób przez 30 min a potem przemywała pod kranem!!!Równie dobrze mogli igieł i rękawiczek nie zmieniać na jeden - WYMODEROWANO - by wyszło wiesz już co to są sterylne warunki jak idziesz się gdzieś robić to 1 musi być czysto 2 rzeczy muszą być jednorazowe (igły kubeczki rękawiczki dzioby)A na leżance nie powinna leżeć starta szmata tylko leżanka powinna być owinięta folią i po każdym kliencie ta folia powinna być zdejmowana i nakładana na jej miejsce nowa!!!!!!!!!!!!!!!To są podstawy ja jak wszedłem na Sienkiewke i zobaczyłem jak się oszczędza na materiałach to zwątpiłem w Wielkie renomowane STUDIA TATUAŻU NA SIENKIEWICZA!!! Pójdź do jakiegoś normalnego studia gdzie podejdą do ciebie jak do człowieka a nie do obiektu z którego można wyłudzić kasę!!!!

PS. byłem we wszystkich studiach w Kielcach ze wszystkimi tatuażystami z tych studiów rozmawiałem i były tylko 2 do których można by się z czystym sumieniem udać Do studia Studia Pana K.Anioła i Anaverr reszty nie polecam.Ale to jest tylko moja opinia nie musicie brać jej pod uwagęSmile

JA11
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 9:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Fachowcu od sterylnosci...autoklaw to urzadzenie do STERYLIZACJI już umytych narzedzi a nie do ich czyszczenia. Dlatego napisałem, że pojecia nie macie o czym piszecie. Sterylne warunki sa w prozni, w kosmosie a nie w jakimkolwiek salonie. Wejscie do sterylnej sali w ciuchach, butach etc automatycznie ja "skaża". Jak jest na sienkiewicza czy gdzie tam w kielcach pojecia nie mam i nie napisalem nic o zadnym z tych miejsc . maja zbyt cienkie galerie, prace, zeby ich brac w ogole pod uwagę. na szczęscie dla takich przybytkow, jesteście slepi jak krety i szukacie gdzie taniej a nie gdzie jest wysoki poziom artystyczno techniczny.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 11:34 pm
Odpowiedz z cytatem

JA11 zatkao kakao.....chciales zabłysnac wiedza a wyszła kuupa.

Gość
Post Piotr666
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 3:29 pm
Odpowiedz z cytatem

witam widzę że trafiłem w sam środek jakiejś idiotycznej kutni ale to nic:)Nie kutnie są ważne ale temat któremu poświęcona jest ta strona na własnej skórze przetestowałem studio Anaverr jak dla mnie mój Jocker wyszedł elegancko:)Polecam miła atmosfera i dobre wykonanie:)www.anaverr.pl

Piotr666
Post Diana 19
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 1:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Hey jakiś czas temu robiłam sobie tatuaż w Anaverr wyszedł zaje..... taj jak sobie go wyobrażałam polecam za wykonanie i miłą atmosferę:)nie mogę się doczekać aż zobaczę swój tatuaż w galerii:)SmileSmileSmileSmile www.anaverr.pl

Diana 19
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 10:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Wy z tym polecaniem tego anawer se jaja robicie czy jak? Galeria wyglada jak z poczatku lat 90 tych...same kleksy do tego miernota techniczna bo o artyźmie jakmikolwiek w tym przypadku nie ma co wspominać.

Gość
Post marta111
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

To szanowny znawco tatuazu oswieć nas i powiedz ktore studio w CK jest warte polecenia bo ja jak szlam sobie robic tatuaz w wymienionym wyzej studiu to prace widzialam na zywo a nie lukalam po alerii. Pogadaj z kims kto tam robil tatuaz to sie dowiesz jaki chlopak reprezentuje soba poziom. PS. Sam tatuazysta powiedzial ze juz przynajmniej z 6 miechow nie dodal zdjecia na strone

marta111
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 7:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Zadne "studio" w tym miescie nie prazenruje choc poprawnego poziomu. Galeria po to jest, zeby mozna było ocenic prace. tak, znam sie na tatuażu, bardzo dobrze sie znam. To wy nie macie pojecia jak wyglada choc poprawnie wykonany tatuaż. jesli poł roku zdjeć nie dodawal, to znaczy, ze sam wie jakie kaszny robi. kto nie chce sie pchwalic dobra pracą?????

Gość
Post Tomaszek1234
Wysłany: Pią Cze 28, 2013 5:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!!Czekałem na wystawienie oceny salonu w którym robiłem tatuaż do momentu jego wygojenia i teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć że studio Anaverr jest godne polecenia ręczę własnym tatuażem za mojego orła siedzącego na czaszce zapłaciłem 250zł a w robiąc obiegówkę po Kieleckich salonach słyszałem przeważnie 500 700zł ponieważ projekt jest czasochłonny i ma dużo szczegółów :)Mam już pewność gdzie ja i moi znajomi będziemy chodzić się tatuować.Polecam i pozdrawiam miłośników tatuażuSmile

Tomaszek1234
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 11:40 am
Odpowiedz z cytatem

Tak jak moi poprzednicy polecam Anaverr bylam za jednym zamachem zrobilam kolczk i motylka na lopatce wyszlo super i za calosc naprawe zaplacilam grosze. Www.anaverrpl

Gość
Post piotr666
Wysłany: Sob Lip 13, 2013 8:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Byłem w Anaverr z przerobieniem tatuażu powiem tak pełna pro feska miła atmosfera i cena która nie wychudziła mojego portfela:)

piotr666
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 10:21 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Wy z tym polecaniem tego anawer se jaja robicie czy jak? Galeria wyglada jak z poczatku lat 90 tych...same kleksy do tego miernota techniczna bo o artyźmie jakmikolwiek w tym przypadku nie ma co wspominać.[/quote]


Potwierdzam straszne słabe prace !!!

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)