MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 5:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Typowe.....pokaż swoje prace...ble ble ble..znajdź fragment w ktorym jest napisane, że jestem tatuatorem...czy chocby, że w ogole tatuuje. Reklama???? Czego niby? Nie podaję nr gg, telefony czy maila...wiec jak niby sie reklamuję?
Może i bywasz u innych tatuatorow, ale muszą to być rownie kiepscy "fachowcy" skoro chwalisz swojego idola.
Od ponad 10 lat interesuje sie tatuazem, rozwojem sceny w kraju. mamy w PL WYBITNYCH tworców i to ich prace sa wyznacznikiem dobrej roboty-sztuki.
Niestety to co masz na sobie nie zalicza sie do chocby poprawnego wykonania. masz inne zdanie? Zrobisz z siebie wała, upierajac się, ze to co masz na sobie jest równie dobre jak prace TOFIEGO,ANABIEGO,MYSKOWA, PANASA, AERO,LENIA,ZAPPY i kilku innych?

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 8:16 am
Odpowiedz z cytatem

Widze że kolega ma kłopoty ze wzrokiem.
Na czsie jest napisane 9 AM i 8 50 PM
Ja jestem niestety jednym z byłych klientów twojego guru.
I wiem co mi zrobił i nie pokaze tego bo mi wstyd ze mogłem sie nadziac na takie cos.

Jeszcze raz do wszystkich którzy to czytają NIE IDZCIE TAM BĘDZIECIE ŻAŁOWAC

Jego standardowa gadka to białym sie wyciagnie

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 5:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Pokaż, warto ludzi ostrzegac przed takimi typami. Niestety takich partaczy jest wiekszosc w kraju, część wyjechała masakrować angoli czy niemców..ale zastepuja ich inni i ciagle nowi sie pojawiaja. "Dziabną" cos koledze i potem mamy wychwalanie pod niebiosa jaki to super artysta. kaszaniarz zwykły i tyle.

Gość
Post maggie
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 8:37 am
Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, robiłam tam jeden mały tatuaż, ogólnie wzór był bardzo prosty więc nie było czego zepsuć. Natomiast co do wypełnienia mam zastrzeżenia. Tatuaż nie jest jednolity, ale na szczęście trzeba się przyjrzeć z bliska, żeby to zauważyć. Nie wiem czy poleciłabym innym znajomym tego Pana. Każdy tatuator ma swoich zwolenników i przeciwników.

maggie
Post goktus
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 12:40 pm
Odpowiedz z cytatem

ja tam robilam kolczyka i jestem bardzo zadowolona. jesli chodzi o piercing to z czystym sumieniem moge polecic ten salon

goktus
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="anusia 78"][quote="Anonymous"]odpusc. Zdjecia małe i marnej jakosci a i tak widać, że prace sa kiepskie. kilka wyglada jakby nie ich byly..podkradzione komuś. Tygrys np...za chiny nie oni to robili. Oszukuja wiec lepiej nie ryzykowac[/quote] masakra totalna .jakieś nieporozumienie .Co to w ogóle za studio?Partacze.Z drugiej strony tacy też muszą być,żeby inni mieli póżniej duuuuużo pracy.[/quote]




a ty w dupie byłeś gówno widziałeśSmileSmile

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:09 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="anusia 78"][quote="Anonymous"]odpusc. Zdjecia małe i marnej jakosci a i tak widać, że prace sa kiepskie. kilka wyglada jakby nie ich byly..podkradzione komuś. Tygrys np...za chiny nie oni to robili. Oszukuja wiec lepiej nie ryzykowac[/quote] masakra totalna .jakieś nieporozumienie .Co to w ogóle za studio?Partacze.Z drugiej strony tacy też muszą być,żeby inni mieli póżniej duuuuużo pracy.[/quote]




a ty w dupie byłeś gówno widziałeśSmileSmile ja byłam zadowolona jestem.to jest najważniejsze.moim zdaniem 100 osobą dogodzisz 101 nie.tylko taka jedna flądra potrafi zepsuć reputacje.antyreklama bardzo możliwa....bo i z takim osobiście się spotkałam.[/quote]

Gość
Post Nikusia1906
Wysłany: Sro Sie 15, 2012 2:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Siemka Smile
Ostatnio robilam u tego goscia dziarke 6x6 z grupona i jestem zadowolona. Przyszlam tam niezdecydowana i spanikowana (pierwsza dziara), a on mi pomogl wybrac wzor i wyszlo swietnie Smile. Za jakis czas ide na druga dziare Wink

Pozdrawiam Klaudia

PS: nie sluchaj tych krytykow, tylko idz sama i pogadaj z gosciem, a sama zobaczysz, ze zna sie na tym Smile

Nikusia1906
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 15, 2012 2:12 pm
Odpowiedz z cytatem

byłam tam robić tragusa i jestem bardzo zadowolona. jeśli chodzi o kolczykowanie to zdecydowanie polecam Smile))

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 9:56 am
Odpowiedz z cytatem

ja też robiłam z groupona tylko 12x12 ale w końcu był mniejszy bo to napis tylko na dwie linijki i jestem bardzo zadowolona ludzie bardzo fajni i wszystko jak najbardziej ok Smile

Gość
Post ice77
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 4:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie będę się wdawał w dyskusje na temat jakości bo nie chce mi się z wami polemizować.

Mam natomiast pytanie czy studio jest w ogóle otwarte? Ostatnio umówiłem się z gościem aby dokończyć prace a na miejscu okazało się, że wisi tylko kartka z napisem "zamknięte do odwołania". Wie ktoś coś na ten temat. Telefon oczywiście ma wyłączony

ice77
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 10:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ice77"]Nie będę się wdawał w dyskusje na temat jakości bo nie chce mi się z wami polemizować.

Mam natomiast pytanie czy studio jest w ogóle otwarte? Ostatnio umówiłem się z gościem aby dokończyć prace a na miejscu okazało się, że wisi tylko kartka z napisem "zamknięte do odwołania". Wie ktoś coś na ten temat. Telefon oczywiście ma wyłączony[/quote]
Skandal !! Gość nie odpowiada na telefony, e-maile, zero kontaktu, studio zamknięte.
Jak zapytałem się kobietki pracującej obok w pasmanterii, co jest grane ?? odpowiedzała, że nie jestem jedyny i najprawdopodobniej gość bez uprzedzenia zamknął studio.
Obym się mylił bo ludzie wybulili kase na groupony a gość leci w ... nie powiem co .
Jeśli ktoś coś wie na temat tej sprawy piszcie, i mam nadzieje, że to jakaś niedyspozycja, bo słyszałem o gościu dobre opinie i szkoda by było je stracić.
pozdrawiam Michał

Gość
Post ice77
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 7:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Czy komuś udało się skontaktować z typem?
Dzwoniłem do Groupona i oni umywają rence

ice77
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 9:06 pm
Odpowiedz z cytatem

no i macie swojego mega profesjonaliste i super mistrza maszynki.

Gość
Post ryba83
Wysłany: Wto Lis 20, 2012 7:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Ale wy pieprzycie , anie pomyślał może ktoś, że coś się mogło stać i dlatego ma zamkniete, heh to prawda że nie ma z nim ŻADNEGO kontaktu ale z tego co wiem to faktycznie wspominał coś o wyjeżdzie do anglii w okolicach pażdziernika, ale z drugiej strony to do niego nie podobne tak bez żadnej informacji zamykać studio. Mam nadzieje że wkońcu pokaże, a co do tatuowania POLECAM NA 100proc, sam mam dwie dziary( w tym jedna która zasłoniła mój stary niby tatuaż heh po którym teraz niema ani śladu) zrobione przez niego, które są także pokazane w jego galerii do wglądu dla wszystkich

ryba83
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)