MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post KLIENT *
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 8:07 am
Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałem jednemu koledze, który wie lepiej co mam na ciele, nigdy tego nie widząc i który krytkuje innych za to,że mają inne zdanie - J a i Moja córka akurat dziaraliśmy się u Jolki na Manhattanie i jestesmy bardzo zadowolenie, poza tym znam Białego, którego uczyła i którego mój kumpel się dziarał.Dlatego ja złego słowa nie mogę powiedzieć, nie wiem jak inni bo nie widziałem , nie byłem przy tym, dlatego się nie wypowiadam.

Co do ich strony to , ztego co tam rozmawiałem to inni olali strone, który była robiona chyba 10 lat temu i przenieśli się na facebooka i dla kolegi, który tak chciał na zywo zobaczyć moje ciało informuję, że mój wzór (z wyobraźni) jest na ich fb z reszta jak mojej córy/ manhattan tattoo club.

I jak pisałem koledze, który mówił o marnym- pewnei wkrótce upadającym studiu , moja córa teraz czekała 3 tyg na termin bo Jolka tyle miała zapisów - Ale specjaliści wiedza lepiej..

KLIENT *
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest sens pisać..beton to beton i trudno do betonu przemowić. Masz pojecie o tatuazu mega marne...
To, ze masz jakis tam tatuaż nie znaczy, że to dobry tatuaż.
Jolka powinna juz dawno temu odlozyc maszynke i zajac sie np szydełkowaniem. Przez te wszystkie lata naprodukowała buraków i tyle. Zeby nie byc goloslownym podam ci konkretny przyklad. Nie dosć, że burak to jeszcze motyw skradziony innemu tatuatorowi, świetnemu artyście i do tego umieszczony w folderze "Nasze projekty" na FB.
JOLKA I JEJ SUPER DRAPANKA PONIZEJ

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=328943883865386&set=a.328827120543729.76910.327851623974612&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2F599444_328943883865386_1621156227_n.jpg&size=640%2C480

TU ORYGINAŁ PAWŁA GAWKOWSKIEGO-PANTEON

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=108819275860960&set=pb.100001986657199.-2207520000.1350639432&type=1&theater

Widac chyba wszystko? Nadal bedziesz twierdzic, że to artystka?

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach