MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post galadriel84
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 12:35 pm
Odpowiedz z cytatem

hey,

Ja robiłam tatuaż w Relic w Chorzowie i jestem bardzo zadowolona, tatuaz ma juz ładne parę lat i bardzo dobrze nadal wygląda, teraz zapisałam się na czerwiec do Dragona w Katowicach na cover. polecano mi to studio, tatuażyści tam pracujący są bardzo mili i profesjonalnie podchodzą do rzeczy także polecam te studia.

galadriel84
Post katharina
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Scream"]A co do studia w Katowicach...
Gdzie najlepiej się zgłosić na praktyki?
Bo szczerze powiedziawszy trochę się boję...
Byłabym zachwycona gdyby po prostu pozwolili mi siedzieć i patrzeć Very Happy.[/quote]
Chcesz poćwiczyć? mam parę ładnych i dość łatwych do wykonania tatuaży w planach Wink jak co to pisz
katarzyna.ld@gmail.com

katharina
Post chwilowy gość
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 12:10 am
Odpowiedz z cytatem

"Relic w Chorzowie tak srednio polecam. Sama tam robiłam ale higiena nie dokonca jest bez zarzutu. poza tym jakość też niezbyt zadowalająca."

Anilewe....gdzieś Ty tam średnią higienę widziała???Relic to jedno z lepszych studii jakie znam...a zwiedziłam ich kilka...

chwilowy gość
Post basta
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 5:38 pm
Odpowiedz z cytatem

też robiłem w Relic w Chorzowie i do higieny nie mam zastrzeżeń, ale co do wykonania to owszem. Miałem robiony kontur i wypełnienie tą samą igłą poza tym tatuaż jest spuchnięty chciałbym sobie jeszcze jakiś zrobić ale na pewno nie tam wydaje mi się że nie wszystkich klientów traktuje się tam tak samo

basta
Post XxXxX
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 2:10 am
Odpowiedz z cytatem

Najzajebistsze studio na slasku 13 studio ul.andrzeja 3 katowice. Tulipan powrócił!!!!!!!!!!!
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XxXxX
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszym studiem na slasku jest Sauron!! robilam pare dni temu portret u Marcina i wyszedl przepieknie, jestem pod ogromnym wrazeniem talentu tego artysty:)Smile

Gość
Post Frigg Posty: 7
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 2:45 pm
Odpowiedz z cytatem

"VALHALLA" w Chorzowie
www.valhalla-chorzow.com


Frigg Dołączył: 04 Maj 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość123
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 6:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Nigdy wiecej do Tulipana! Totalna sciema! Bylam zapisana na wczoraj, przelozyl nagle na dzis i nawet nie raczyl sie zjawic, mial mnie dziarac jakis malolat! Ściema, ściema i jeszcze raz ściema!!!

Gość123
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 04, 2011 10:30 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="basta"]też robiłem w Relic w Chorzowie i do higieny nie mam zastrzeżeń, ale co do wykonania to owszem. Miałem robiony kontur i wypełnienie tą samą igłą poza tym tatuaż jest spuchnięty chciałbym sobie jeszcze jakiś zrobić ale na pewno nie tam wydaje mi się że nie wszystkich klientów traktuje się tam tak samo[/quote]


Niestety to prawda. Wygrałem bon w antyradiu za 250 zeta, facet nie chciał coverować, stwierdził że ok. Guzik prawda. A na fejsie po komentarzu tegoż Relica, spotkałem się z chamskimi komentarzami właścicielki na temat mnie i mojego tatuażu. Czyli, ODRADZAM.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 04, 2011 10:32 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="basta"]też robiłem w Relic w Chorzowie i do higieny nie mam zastrzeżeń, ale co do wykonania to owszem. Miałem robiony kontur i wypełnienie tą samą igłą poza tym tatuaż jest spuchnięty chciałbym sobie jeszcze jakiś zrobić ale na pewno nie tam wydaje mi się że nie wszystkich klientów traktuje się tam tak samo[/quote]


Niestety to prawda. Wygrałem bon w antyradiu za 250 zeta. Facet nie chciał coverować, stwierdził że ok. Guzik prawda. A na fejsie po komentarzu tegoż Relica,na temat jakości wykonania, spotkałem się z chamskimi komentarzami właścicielki na temat mnie i mojego tatuażu. Czyli, ODRADZAM. Pozdro
Kimu Tepes

ps. Byłem nawt posądzony że działam na rzecz konkurencji... Prymitywizm w najczystszej postaci...

Gość
Post zelka88
Wysłany: Czw Gru 15, 2011 5:30 pm
Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś robil tatuaz w studio Valhalla w Chorzowie?? Prosze o opinie

zelka88
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 9:37 am
Odpowiedz z cytatem

wypowiedzi tego typu powinno się starannie przemyśleć moja droga.jeśli sanepid zezwolił na prowadzenie studia no to chyba wszystko mówi....co do jakości to popatrz w lustro w swoje oczy i zastanów się co gadasz,bo wydajesz się być zakompleksioną małolatą....The Relic i Robert Olszewski to najwyższa jakość na rynku i tyle...robię u niego tatoo od 20 lat i wiem co mówię a małolaty z kolorowymi motylkami na rączkach i tym podobnymi bzdurami nie powinny wypowiadać się co do jakości,bo zielonego pojęcia nie mają o tatuażu.Zresztą w razie wątpliwości wystarczy porównać strony studii i tam widać najlepiej ,kto jaką klasę reprezentuje.
pozdrawiam Dzanas

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 24, 2011 9:42 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="basta"]też robiłem w Relic w Chorzowie i do higieny nie mam zastrzeżeń, ale co do wykonania to owszem. Miałem robiony kontur i wypełnienie tą samą igłą poza tym tatuaż jest spuchnięty chciałbym sobie jeszcze jakiś zrobić ale na pewno nie tam wydaje mi się że nie wszystkich klientów traktuje się tam tak samo[/quote]


Niestety to prawda. Wygrałem bon w antyradiu za 250 zeta. Facet nie chciał coverować, stwierdził że ok. Guzik prawda. A na fejsie po komentarzu tegoż Relica,na temat jakości wykonania, spotkałem się z chamskimi komentarzami właścicielki na temat mnie i mojego tatuażu. Czyli, ODRADZAM. Pozdro
Kimu Tepes

ps. Byłem nawt posądzony że działam na rzecz konkurencji... Prymitywizm w najczystszej postaci...[/quote]
ahahahaha 250 zeta?!!! to co se zrobiłeś literkę "A" ja bym Ci za tą kasę więcej nie zrobił...
Twoja wypowiedź to czysty prymityzm buraku...

Gość
Post Neros
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 9:51 am
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie odradzam studia Tatoo Factory w Myslowicach , '' gosc '' nie ma wogole pojecia najmniejszego a tatuowaniu tylko zbiera kase proponuje uzywki , idzie sie za glowe zlapac tam masakra poza srednim wygladem to studio nie ma nic .. On szpeci ludzi

Neros
Post Katrina
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 2:42 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja w 100 % moge polecić studio tatuażu black skull tattoo w Zabrzu. Dominik to naprawdę utalentowany gość, pełen profesjonalizm choć czas oczekiwania na termin to miesiąc lub więcej, ale naprawdę warto. Robiłam u niego mój pierwszy tatuaż i pewnie nie ostatni. -- SPAM --www.blackskulltattoo.com/

Katrina
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)