MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 2:06 pm
Odpowiedz z cytatem

dwa razy poprawiałem tatuaż u Radka i .......jednym słowem masakra!źle wypełniony cienie w złą stronę szok!nie polecam!!!!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]byłem w dragonie to nie studio to paranoja a ten '' tatuator'' to zwykły laik nie ma pojęcia o tatuowaniu on i jego szef lecą tylko na kase[/quote] dragon to pomyłka

Gość
Post megu
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 2:04 pm
Odpowiedz z cytatem

a co myślicie o nowo otwartym studio na ul. Barlickiego 16? to w takim podwórku, koło Labiryntu.

megu
Post Usagi
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Piszecie o Trytonie.Jak tam wygląda cenowo??
Chcę zrobić niewielki tatuaż,wielkości...pięści 2-3 latka.Bez koloru.
Ufam,że moge tam spokojnie wykonać tatuaż.
Jako doświadczeni powiedzcie mi tylko,na co mam się przygotować.Wpajano mi zawsze,że to okropnie boli,że rana krwawi i ropieje,że długo się goi,że trzeba się wycierpieć,a jest to nie trwałe.
Jak to wygląda w rzeczywistości??

Usagi
Post Gwiazda
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 5:14 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="agatka87"]gdzie ma studio ten radek?ja robiłam wszystkie tatuaze w żywcu u bazyla!!! byłam w dragonie... masakra ten koles jest i syf tam jest ani nie ma zadnego portfolio... sam syf i malaria... brzydzilam sie tam wejsc!!![/quote]


Nie wiem które studio w BB jest lepsze które gorsze. Ale gdybym miała polecać studio to właśnie te w Żywcu u Bazyla..mam 3 tatuaże robione u niego i jestem mega zadowolona! PRZEzdolny artysta, przemiła obsługa nawet muzyczka niczego sobie:D a i ceny też są w normie,a nie wygórowane jak w innych studiach (jak np w Katowicach:|)a dowodem na to jaki jest dobry jest to że na termin trzeba czekać z pół roku:) tak więc wydaje mi się że lepiej wydać te parę zł (z BB zawsze bliżej do Zywca niż z Kato;p) i zrobić coś czego będzie się pewnym,że nie wyjdziemy z badziewiem:) tyle!

Gwiazda
Post bielsko b.
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 9:57 am
Odpowiedz z cytatem

Ej ludziska nie przesadzajcie ! się usmiałam normalnie jak tryton to studio jedno z najlepszych w KRAJU to jestem święta aahahahaha porażka znacie się widze na tym jak JA buhahaha proponuje przejechac się na konwencje tattoo tam zobaczycie co ludzie potrafią Smile najbliższa 16 i 17 październik wrocław. Przykro to mowic ale Radek robi się na wielkiego artyste szkoda tylko że sam za niego sie uznał a z tego co mi wiadomo to to nie na tym polega ... smutne i żałosne. Nic nie mam do jego prac ale znowu nie przsadzajmy a przede wszystkim niech on troche spóści głowe bo troszke za wysoko mierzy .... Szału Radku nie robisz, a myślisz że zawojowałeś świat pozdro Smile

bielsko b.
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 10:07 pm
Odpowiedz z cytatem

a ma ktos może kontakt do miss,piercerki która już w studiu nie pracuje
chce sie przekluc a to byla jedyna godna uwagi opcja w miescie

Gość
Post Cherry22
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 5:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Robiłam tatuaż w Trytonie i powiem tak.... projekt, ktory mi przygotowal pan R. był świetny ale wykonanie zupelnie inne, jak zobaczylam koncowy efekt byłam przerażona, znajomi pytają mnie co mój tatuaż przedstawia bo niczego nie przypomina a wygląda jak czarna plama, leżałam i czekałam, aż tatuażysta wykona mi tatuaż a zobaczyłam go dopiero na końcu i zatkało mnie...to mój trzeci tatuaż i każdy robiłam w innym studiu i muszę powiedzieć, że ten z trytona jest zdecydowanie najgorszy... pozatym atmosfera jest strasznie sztywna, przez całą sesje panowała ogromna cisza... szczerze NIE polecam tego studia, lepiej wybrać się do Krakowa np. do Robtattoo to bardzo profesjonalne studio

Cherry22
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 2:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie ja robiłam końcem zeszłego roku tatuaż u Radka /mój pierwszy i dośc duży-prawie większośc pleców/ jestem z niego niesamowicie zadowolona, z dumą na niego patrzę i pokazuje znajomym. Napewno pojawię sie u Radka po kolejny tatuaż.

Gość
Post <cone
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 7:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Trytona to polecam w 100000% i pod względem cenowym jak wykonanie i sterylność Radek jest po prostu pro !!! jak zrobiłem pierwszy tatuaż to dokładnie wiedziałem gdzie będę robił następne 2 tatuaż też wykonania Radka a 3 już jest w planach wiec z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Radek robi najlepsze tatuaże na śląsku jak nie dalej.

<cone
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 7:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem polecam !!!!!!!!! i jeszcze raz polecam!!!!!!!!!!!! Pełna profeska i artysta niebywały.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 7:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Radek jest świetny, na początku były obawy ale po zakończeniu jestem w 100% zadow. Polecam Radka. Jest najlepszy w okolicy Bielska, a może i dalej.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 5:47 pm
Odpowiedz z cytatem

A co powiesz o studiu tatuażu w Żywcu ? Bo planuję się tam wybrać ale nie bardzo wiem jaką ma opinię .

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 4:30 pm
Odpowiedz z cytatem

nie polecam nikomu studia tatuazu w tychach head shot straszny amator

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 4:31 pm
Odpowiedz z cytatem

tak gosc z head shot tychy robi ludzia swiadomie krzywde bo nie umie dziarac a to robi amator jakich malo Twisted Evil

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)