MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 1:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o ewentualne opinie na temat tego salonu (będę wdzięczna naprawdę). Idę tam niebawem, wybrałam właśnie ten salon ze względu na klimat. Byłam chyba we wszystkich (poza p. Jolą Wink ) polecanych na forach i niestety w dwóch potraktowano mnie protekcjonalnie, w jednym wetknięto katalogi w łapę w kolejnych dwóch ....nie wiem, miałam mieszane uczucia. W DOUBLE FIVE koleś ze mną porozmawiał, jak, gdzie, jak on to widzi itd.. byłam zachwycona. Prace też w galerii mi się podobają ale niestety nigdzie nie widzę opinii na temat tego salonu.

Tatuaż, który chcę nie będzie maleńki Wink ok 20cm, cieniowany, czarny.

Poniżej wkleję galerię salonu, może ktoś znający się na rzeczy się wypowie Smile

-- SPAM --doublefive.bplaced.net/index.php?id=3

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 6:53 pm
Odpowiedz z cytatem

twój wybór...ja wolałbym gorszy klimat..ale lepsze prace. Te z galerii są raczej nie porywajace...ot, dzibanina taka.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 7:28 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]twój wybór...ja wolałbym gorszy klimat..ale lepsze prace. Te z galerii są raczej nie porywajace...ot, dzibanina taka.[/quote]

dziękuje za odpowiedź. mój problem polega na tym, że nie widzę tak wiele w tych wszystkich galeriach ja niektórzy z Was. starałam się tak po prostu okiem laika ocenić i tak np. w w/w galerii jest pająk, gdzie wydaje mi się że cieniowanie jest bardzo ładne. Nie kierowałam się jedynie klimatem salonu ale również oglądałam ich galerie wcześniej, dopiero po obejrzeniu zdecydowałam się odwiedzić tych kilka wybranych.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 11:31 pm
Odpowiedz z cytatem

widzisz tak samo...tylko nie te galerie ogladasz Wink Szukasz świetnego artysty, czy poprostu studia tatuazu, ktore jest blisko i jakos tam robi...?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 19, 2012 12:23 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]widzisz tak samo...tylko nie te galerie ogladasz Wink Szukasz świetnego artysty, czy poprostu studia tatuazu, ktore jest blisko i jakos tam robi...?[/quote]

gdybym szukała studia gdzie "jakoś tam się robi" nie zadawałabym pytań na forum o tatuażu Wink

oglądałam wiele galerii, wszędzie widzę fantastyczne popisy kunsztu, niestety głównie kwiatki, demony lub biotechnikę (czy jak to się tam nazywa), które kompletnie mnie nie interesują i niestety nie widzę w nich nic nadzwyczajnego. czasem jak czytam komentarze pod pracami to podziwiam "oko fachowe" albowiem nie widzę różnicy między tym co nazywacie drapaniem a tym co nazywacie artyzmem. Rozumiem, że możecie potraktować mnie jak ignorantke ale mnie się po prostu coś podoba lub nie.

Decyzję o tatuażu podejmowałam bardzo długo, od zawsze to miał być wilk i niestety...nie widziałam w galeriach nigdy żadnego, który byłby dla mnie dowodem na to by wsiąść w auto i przejechać do jakiegoś salonu 300km.

Dlatego też poprosiłam o radę na forum, czy patrząc np. na pająka z galerii mogę się spodziewać, że tatuaż wilka robiony na podstawie zdjęcia bedzie ładnie wycieniowany itd...

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 19, 2012 11:52 pm
Odpowiedz z cytatem

ciekawe...czyje galerie w takim razie ogladalaś? Nie jest istotne co jest wykonane i czy to ci sie podoba..istotne jest JAK JEST TO WYKONANE.
Chcesz wilka, rozumiem, ze dobrego realistycznego zwierzaka? W takim razie potrzebujesz artysty, ktory jest dobry w pracach realistycznych. nie wierze, że widzialas jakąkolwiek dobrą galerię, skoro bierzesz pod uwagę studio z podanego przez ciebie linka.
Poogladaj prace Bartka Panasa-Coffeine Tattoo,Anabiego-Anabi tattoo,Leńa-Alien tattoo,Sławka Myśkowa-Nautilus tattoo,Aero-Nekroskop tattoo. Zwróć uwagę na realizm w pracach, oddanie detali. Poszperasz w galeriach to i jakiegos wilka znajdziesz...Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 10:53 am
Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedz.. byłam zachwycona galerią Aero. To jest to o co mi chodziło i to tam "narodzi się" mój wilk Smile))))

jeszcze raz dziękuję

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 8:59 pm
Odpowiedz z cytatem

proszę bardzo, choc jedna osoba, ktora nie jest slepa i zuważa róznice miedzy "dziarkami" a prawdziwym tatuażem. odezwij się jak dogadasz sprawę, ciekaw jestem co z tego wyniknie Wink Pozdro

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)