MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 10:54 pm
Odpowiedz z cytatem

mam tatuaze na kostkach palcow i komisji wojskowej to nieprzeszkadzalo,ale paragraf wbili.

Gość
Post ANULA
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 1:33 am
Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja pracuje w SG i mam 2 tatoo, kolczyk w pepku i kolczyk w jezyku.Narazie nikt sie nie czepia. Tatuaze sa oczywiscie umieszczone tak zebym mogla je zaslonic jak ubiore sie w mundur. Fakt ze jak zdawalam egzaminy a bylo to 3 i pol roku temu zeby pracowac w mundurze to mialam tylko kolczyk w pepku. Nic nie mowili Jak juz pracowalam tutaj to powoli zaczelam robic tatuaze i kolczyk w jezyku. Narazie nikt nic nie mowi. Ale zobaczymy jak bedzie gdy bede zdawala egzaminy na oficerke. Sama jestem ciekawa co powiedza. POZDRAWIAM! Zrob tatoo moze po egzaminach do policji. BUZKI!!!!
[quote="Anonymous"]Siema...mam pytanie.Chciałem sobie zrobić tatuaż na ramieniu,ale nie wiem czy mi to nie przeszkodzi w dostaniu się do szkoły policyjnej lub wojskowej szkoły oficerskiej?? Wiem że daniej żeby być w policjii trzeba było mieć ^czyste^ ciało,a do wojska nawet na zasadnicza służbę nie brali z tatuażami..Może mi ktoś napisać jak jest teraz ??[/quote]

ANULA
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 2:19 am
Odpowiedz z cytatem

w angli widzialam wielu policjantow i mundurowych z wqielkimi tatuarzami na rekach ,mieszkam tu juz ponad piec lat i mam wrazenie ze kazdy ma tatuarz jest to tutaj tak normalne jak kolczyki w uszach

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 10:45 am
Odpowiedz z cytatem

Masz racje, ale niestety Polska jest 100 lat za murzynami i bedzie jeszcze dobre 100 lat Smile Np w Ameryce nikogo nie dziwi osoba z tatuazami, a w Polsce? - Od razu mowi sie, ze zlodziej itp.... szkoda gadac..


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 11:27 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]jebac cie balasie czerstwy, takich jak ty to sie gnebiło w szkole dlatego idziecie na psa, myslisz ze jak dostaniesz kopyto i pale to sie odegrasz? - WYMODEROWANO - ci do pyska!!! kutasa sobie wydziaraj baranie.[/quote] e kutafonie jeden nie dziamlaj tak pyskiem bo ci ktos do pyska nasra cioto jebana

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 3:40 pm
Odpowiedz z cytatem

dzieci oj dzieci Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 12:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nastepny - WYMODEROWANO - idzie na pale .. Zajeb se na Czole 2 metrowy - WYMODEROWANO - wchodzi w - WYMODEROWANO - policjantom . i Cie przyjma a na celi w - WYMODEROWANO - wyruchaja:) Cool[/quote]


On Cię zatrzyma i aresztuje, a później tobie wejdzie kilka - WYMODEROWANO -ów w celi Wink bo to właśnie tacy jak Ty dzieciaku są od dawania dupy w więzieniach Wink pzdr

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 5:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"]jebac cie balasie czerstwy, takich jak ty to sie gnebiło w szkole dlatego idziecie na psa, myslisz ze jak dostaniesz kopyto i pale to sie odegrasz? - WYMODEROWANO - ci do pyska!!! kutasa sobie wydziaraj baranie.[/quote]


Hahahaha ale pajacyk z ciebie Smile tak zablysles ze masz pewnie maks 18 lat szczeniaczku Smile wiec nawet jeszcze dobrze szczekac nie umiesz Wink[/quote]

nie obrażaj mnie, ja mam 18 lat a takich glupot nie wypisuje.
koles dostał na komunie komputer a na 11 urodziny internet.
jak otworzy usta na podwórku to go tłuczą koledzy więc wyżywa sie w internecie.
pzodro dla normalnych

Gość
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 6:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Czy moderator te wypowiedzi czyta ???


Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post matcia1111
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 2:39 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc mam podobny problem...mam 2 tat.jeden na brzychu drugi na kostce,rowniez mam zamiar starac sie do policji,ale boje sie ze to mnie dyskwalfikuje..

matcia1111
Post Kaley
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 5:57 pm
Odpowiedz z cytatem

There’s nothing like the relief of finindg what you’re looking for.

Kaley
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 3:02 pm
Odpowiedz z cytatem

No jestes leb jak kazdy co wybira ta droge,JP w sercu i na szyji tak samo wychowuje syna, mozecie nas zamykac karac, a my i tak was nie bedziemy szanowac, pojade z toba a ty co,blankiecik i 200zl hehe sztywno i jazda z dziwkami ...

Gość
Post piokoo Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 4:37 pm
Odpowiedz z cytatem

co innego jakby to był widoczny tatuaz Smile na ramieni mozesz go załonic

piokoo Dołączył: 17 Sty 2020
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Pią Gru 18, 2020 3:08 pm
Odpowiedz z cytatem

też mi sie wydaje, że jak niewidoczny to nie jest to wielki problem


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Prawo a tatuaż

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)