MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post fiona
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 4:31 pm
Odpowiedz z cytatem

przy poprzednim wejściu nie mogłam dodać zdjęcia.... dodaje stronę Jacka u którego robiłam tatuaż i jest w galerii -- SPAM --www.jacektattoo.unl.pl/

fiona
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 5:47 pm
Odpowiedz z cytatem

straszne buraki koles dziara...dziewczyno przejrzyj na oczy...

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 7:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]straszne buraki koles dziara...dziewczyno przejrzyj na oczy...[/quote]
proponuje swoj dziary pokazać....Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

a w jakim celu mam te "dziary" pokazać? nie napisalem ze robie lepiej...ze wogole robie...tylko ze to co widac w galerii to zwykle buraki do usuniecia lub zakrycia. kolejny drapacz i tyle.

Gość
Post Tomasz
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 9:45 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]a w jakim celu mam te "dziary" pokazać? nie napisalem ze robie lepiej...ze wogole robie...tylko ze to co widac w galerii to zwykle buraki do usuniecia lub zakrycia. kolejny drapacz i tyle.[/quote]

wzór przecież wybiera każdy sobie sam a jeśli chodzi o wykonanie to uważam,że niektóre fajne tylko zdjęcia wątpliwej jakości.... ale Jodła też ma strone -- SPAM --www.jodlatat.pl/index.php

Tomasz
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 12:45 pm
Odpowiedz z cytatem

zdjecia są mierne...ale "dziary" też. W galeri nie ma ani jednego w miare dobrze wykonanego tatuazu. poogladaj galerie innych dobrych artystow. zobaczysz roznice.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 2:36 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Łukasz M"]Polecam polecam
Pełna profesja
JODŁA TATTOO człowiek który naprawdę podchodzi do zagadnienia z pasją. Kocha to co robi jest profesjonalista w pełnym słowa znaczeniu.

Dziękuję za chińskie znaki.
Pełen szacunek
POLECAM[/quote]

Ja z koleżanką również robiłyśmy u tego pana....super....!!!!!!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 7:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Jodła, co ty za brednie wypisałeś na swojej stronie, jaki ranking w TATTOOFEŚCIE, nic takiego nie było, kłamiesz. Wasze studia na czołowych miejscach hahaha, chyba od końca, marzyciel.

Gość
Post gorzowianin
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 12:44 am
Odpowiedz z cytatem

http: //content.yudu.com/Library/A1oty8/TattoofestMagazine8/resources/29.htm

pod tym linkiem jest ten artykuł...jest dokladnie odwrotnie niz jodla ma na swojej stronie. uzanie wtedy miał viking z uwczesna zalogą slawkiem i aero
ktorzy teraz maja swoje salony tatuazu slawek wroclaw, aero zielona gora
a nie jakis jodla czy superior. jedno zdjecie jakies trybala a superior mala wzmianka jodla powinien sie wstydzic ze ma takie glupoty na swojej stronie.
nabijanie klientow w butelke

ps zlikwidujcie spacje po http: forum odrzuca link jako spam

gorzowianin
Post ero
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 7:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak na gorzowianina dość póżno zauważyłeś studio swego ziomala, natomiast znasz dobrze studio w zielonej.
Powiem ci "gorzowianinie" że viking i wtedy i teraz ma uznanie a sławek i aero wypłynęli po kilku latach tatuowania właśnie w vikingu, przedtem nikt ich nie znał.
Jodła w twoich pracach też widać postępy, rób swoje, nie reklamuj się głupio, nie dawaj pretekstu bo będą jeżdzić po tobie reklamując siebie przy okazji.

ero
Post gorzowianin
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 10:18 am
Odpowiedz z cytatem

a gdzie napisalem, że dopiero teraz jodłę znalazłem? wiem ze jest i jak robi od dawna.
tak znam studia w zielonej jak i wiele innych interesuje sie tym tematem i wiem kto gdzie pracuje czy pracowal zadna tajemnica

gorzowianin
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 4:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ja zawsze jeżdzę do Słubic do Talara, bywa na konwencjach, jestem mega zadowolony Cool Tu macie link -- SPAM --www.shadowzone.fsl24.pl/

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:18 am
Odpowiedz z cytatem

Co oznacza, że bywa na konwencjach??? Wystawia się? Czy zwyczajnie jak sporo innych placi za bilet i oglada innych przy pracy? Galerie obejrzałem..,ponizej przeciętnej, może za jakiś czas coś w miarę dobrego będzie robił. Teraz jest raczej kiepsko.

Gość
Post kosa
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:41 am
Odpowiedz z cytatem

Nie bede nikogo bronił ani oczerniał kazdy sam decyduje Razz Mam tatuaże od Anabiego Barta ze szczecina I Talara z słubic , a Gorzów bylem u Jodły wogóle jego prace nie przemawiaja do mnie. Ale jak sam napisałes poniekąd NIKT MISTRZEM SIE NIE RODZI Wink

kosa
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 5:47 pm
Odpowiedz z cytatem

No i? Stawiasz go na jednym poziomie z nimi?! Zwłaszcza z Anabim, bo bart tez nie zachwyca ? Tak mozna to zrozumieć...

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)