MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post WujoZiom
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 2:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, robil kto w TATOOHEAD? Jakie opinie?

WujoZiom
Post Seweryn.
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 11:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie będę pisał, gdzie robiłem mój pierwszy tatuaż bo byłem mile potraktowany i dostałem dużą zniżkę ale niestety nie zawsze cena idzie z jakością.. Powiem tylko,że robiłem na plecach Smoka w jednym z salonów na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi i nie byłem zadowolony z jakości wykonania..
Znajoma poleciła mi studio na Manhatanie - za kinem Silver S.
Miałem troche mieszane uczucia, ponieważ kiedy chodziłem po innych studiach to każdy Tatuator gadał na drugiego,że ktos tam pije, drugi ćpa, inny coś tam i sam miałem mętlik w głowie.
Koleżanka w sumie dotarła do Mnie jednym argumentem powiedziła sprawdź ile na rynku istnieje Salon Pani Jolanty K. a ile innych, którzy tak gadają na siebie.. i faktycznie salon na M istnieje ponad 20 lat , więc cos musi w tym być że tyle się trzyma na rynku i wciąż wykonuję tatuaże jedna osoba.
Powiem krótko najlepszy salon w jakim byłem , mam super poprawiony tatuaż nawet nie sądziłem ,że to co zrobili inni mozna tak wyciągnąć.
Serdecznie polecam i dziękuję i jeszcze jedno mi się podobało tylko w salonie na Manhatanie nie słyszałem nefatywów/plotek na inne salony
i to mi równiez zainponowało. Polecam

Seweryn.
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 6:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Marnie napisana reklama marnego salonu....20 lat powiadasz? Specjalnie sprawdziłem galerię, bo może cos sie zmieniło przez ostatnie dwa lata kiedy na niej byłem. Nic sie nie zmieniło, nadal wiekszosc byle jak zrobionych wzorkow z katalogu, podrapana i przemeczona skora podczas tatuowania..widac to na zdjęciach choc sa chyba telefonem robione. Najgorsze jest to, że kilka prac , tych najlepszych, nie zostało wykonane w tym "studio" tylko zwyczajnie skradzione z cudzej galerii. Kiedyś było ich znacznie wiecej..Tyrell, Booth...to żenujacy proceder. Podpieranie się nie swoimi pracami to zwyczajne oszustwo. Tatuaż ktory maja w "logo" studia to też kradziona praca. Super ci plecy poprawiono? Pokaż, udowodnij, że to prawda a nie kolejna z palaca wyssana reklama marnego salonu.

Gość
Post Seweryn***
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 10:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Marnie napisana reklama marnego salonu....20 lat powiadasz? Specjalnie sprawdziłem galerię, bo może cos sie zmieniło przez ostatnie dwa lata kiedy na niej byłem. Nic sie nie zmieniło, nadal wiekszosc byle jak zrobionych wzorkow z katalogu, podrapana i przemeczona skora podczas tatuowania..widac to na zdjęciach choc sa chyba telefonem robione. Najgorsze jest to, że kilka prac , tych najlepszych, nie zostało wykonane w tym "studio" tylko zwyczajnie skradzione z cudzej galerii. Kiedyś było ich znacznie wiecej..Tyrell, Booth...to żenujacy proceder. Podpieranie się nie swoimi pracami to zwyczajne oszustwo. Tatuaż ktory maja w "logo" studia to też kradziona praca. Super ci plecy poprawiono? Pokaż, udowodnij, że to prawda a nie kolejna z palaca wyssana reklama marnego salonu.[/quote]

Marnie to Ty piszesz, oceniając to czego nie widzisz, ale to wyłącznie świadczy o Tobie. To jest forum i ja opisuję swój przykład nie podważając i szanując opinię innych Osób, które się na nim wypowiadają. Z reszta takie fora sa przeważnie po to , aby krytykować.

Poza tym Drogi Panie teraz chyba strony zeszły na drugi plan, a pierwszy jest facebook - co tam nie zajrzałeś , jakie wzory MANHATTAN ? Przecież Jesteś taki ogarnięty i posiadasz taka wiedzę na teamt salonów tatuażu.

Wkurzają Mnie tacy ludzie, którzy krytykują innych zdanie tylko dlatego ,że różni się od ich poglądów bo Ja szanuję opinię Osób, które się tu wypowiadaja i opisuje swoje poglądy.

Jeśli tak bardzo chciałbyś zobaczyć moje ciało wytatułowane w tym studio to obudź się i zapraszam na facebooka - mój wzór tam jest, z reszta jak mojej córki i są ta wzory z wyobraźni .

A na każdy salon można przezcytać coś złego, tylko gdyby to wszystko było prawda to moja córka nie czekała by w kolejce do Manhattanu 3 tygodnie bo takie sa terminy z powodu ilości Klientów.

Nie wierzysz? przyjdź , zobacz , przekonaj sie Udowdnij sobie.. - żałosne... tylko tyle powiem..

Seweryn***
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 11:58 am
Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem galerie na FB. TRAGEDIA. Nadal Jolanta produkuje miernotę, jesli wśród tych fotek sa twoje tatuaze to współczuję. Zadałes sobie troche trudu, zeby zobaczyc galerię na prawde dobrych artystow tatuazu? Chyba nie, bo nie byloby tej dyskusji. W temacie JA DZIARAŁEM SIĘ NA MANHATTANIE masz konkretny przyklad. Folder na FB jest opisany- Kazdy wzor wymyslony i zaprojektowany w naszym studio!
Zwyczajne klamstwo. No i jak na 20 lat działalnosci to mega bieda.
Wiesz ile trzeba poczekac na termin u prawdziwych artystow? 5-6 miesiecy czy nawet rok i wiecej. Te 3 tyg maja świadczyc o czym? Ze sporo ludzi ma problem z poprawnym widzeniem, ze daja sie nabierać, że sa zbyt leniwi, zeby poszukać kogoś kto na prawde potrafi tatuować?
Proponuje obejrzec prace kilku dobrych tatuatorow, moze oczka sie otworza....
LEŃU, ANABI,MYSKÓW, AERO,PORTUGAL...
wszystkich zbajdziesz na FB wystarczy dopisac tattoo, google tez bez problemu da radę.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)