MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post antyhejterskrk
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 9:16 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]tez siedzialem nie w kryminale ale w zakladzie poprawczym... mam tatuaz Los ami , a widze ze ty chyba nie znasz ludzi grypsujacych!!! Ludzie grypsujacy w wiekszosci sa odklejeni od normy na swoj sposob... a za tatuaz ktory zrobi sobie jakis lamus,ciota,frajer to nie mow mi ze git z nim nie pocisnie znalem juz takie przypadki!!! parowy robilgy sobie tatuaze ktorych nie powinni miec i nie mieli i roznie to bywalo, wypalali jw sami lub z pomoca kogos[/quote]

a ja wam powiem ze zaklad zaliczylem i LOS AMI >> umre smiejac sie.. kto tego nie pojmuje to ciota albo frajer uczony z ksiazek.. ulica hogwartem pzdr ocb jlb !!!!!!!!!!!!!!!

antyhejterskrk
Post Anonim
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 11:42 am
Odpowiedz z cytatem

Ty Los ami jesteś zajebany czy chory - Los Ami to gryps więzienny nie siedziałeś na kryminale na grypsujących to nie masz prawa zrobić sobie takiej dziary - - WYMODEROWANO -. A jak ktoś cię z nią zobaczy będziesz kopany - WYMODEROWANO - po mordzie regularnie i nie wkręcaj tym jebanym dzieciom że można bo piszesz ich na pewną śmierć!

Anonim
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 4:26 pm
Odpowiedz z cytatem

LOS AMI, to tatuaż czysto więzienny. Siedziałem parę chwil, to prawda, że może oznaczać umrę śmiejąc się, ale istnieje regułka, opisująca ten tatuaż. Znaczenie zachowam dla siebie, LUDZIE będą wiedzieli. [color=red][/color][size=24][/size]

Gość
Post elot
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 1:02 pm
Odpowiedz z cytatem

w jezyku hiszpanskim los ami to skrot od los amigos(przyjaciele) a jezeli chodzi o umre smiejac sie moriré riéndome to tak to brzmi... moze w wiezieniu los ami oznacza cos innego ale dla kogos kto nie garowal los ami sie nie nadaje, bo po co nosic cos co oznacza cos innego niz myslimy?

elot
Post duska
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 2:24 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="elot"]w jezyku hiszpanskim los ami to skrot od los amigos(przyjaciele) a jezeli chodzi o umre smiejac sie moriré riéndome to tak to brzmi... moze w wiezieniu los ami oznacza cos innego ale dla kogos kto nie garowal los ami sie nie nadaje, bo po co nosic cos co oznacza cos innego niz myslimy?[/quote]






to co to w końcu znaczy??? bo ja juz sie pogubilam... tez mam taki tatuarz na nadgarstku i bardzzo mi sie podoba. jak go robiłam byłam pewna ze to znaczy 'umre smiejac sie' ale teraz juz sama nie wiem...

duska
Post Gość
Wysłany: Sob Lip 30, 2011 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Ucze sie hiszpanskiego 10 lat i jestem na ostatnim roku f.hiszpanskiej, sentencja los ami to tylko i wylacznie skrot od los amigos jak na przyklad po angielsku ty= thank you , a cale przekonanie o tym ze to znaczy umre smiejac sie wzielo sie po prostu ze zwyklej plotki zeby napis byl bardziej "antrakcyjny" i mial wieksze przeslanie. Swoja droga zabawnie ktos z takim tatuazem musi wygladac chodzac po jakims miescie w hiszpani gdzie kazdy wie od czego to skrot i dla niego ten tatuaz jest bez sensu. Pozdrawiam

Gość
Post lol
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 8:50 pm
Odpowiedz z cytatem

za tatuaz los ami nie zostaniesz kopany itp za tatuaze jak leski pod okiem bandyckie zycie itp to sa typowo wiezienne tatuaze za ktore mozesz miec problemy jesli trafisz do kriminalu

lol
Post czarna wdowa
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 10:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ktos"]prostaki wiezienne i inne kryminaly! nie trzeba isc do ciupy zeby wiedziec ze gto skrot od hiszpanskiego:LOS AMIGOS..... proste????????????? do ksiazek bandyci![/quote. . . . . .
Pierdol sie kiepie jak byś wjechał na kryminał to byś - kiepie płakał !

czarna wdowa
Post ja
Wysłany: Sro Maj 16, 2012 10:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Siemano ludzie,tylko zachcialo mi sie wam powiedziec ze ten napis "Los Ami" to wgl nie znaczy,niektorzy mowia ze to cos po hiszpansku i ze niby umre usmiechniety ale to same bzdury,jestem z kostaryki i tak w kostaryce mowi sie po hiszpanksu,mieszkalem tam do 15stego roku zycia wiec raczej znam jezyka,nie wiem czy ten napis wgl cos znaczy i jezeli tak to napewno nie ten "umre bla bla" wiec prosze przestancie pieprzyc o tym..to ze to moze byc skrot z "los amigos" to juz ma troche wiecej sensu ale i tak taki napis samemu to nie mialby zbyt duza znaczenia wiec nie wiem,i tak wgl nie jestem jakis tam hejterem po prostu musze teraz zaprojektowac taki tatuaz z takim napisem to szukam o co w tym wgl chodzi

ja
Post Nataaaleczkaa
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 2:40 pm
Odpowiedz z cytatem

za miesiąc mam zamiar a karku wytatuować sobie ,, Los Ami ''. Szukałam w wielu zródłach znaczenia tego słowa i w większość znaczy to Umrę śmiejąc się.. Mam nadzieje że sie sprawdzi!

Nataaaleczkaa
Post magicworld
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 8:59 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]tez siedzialem nie w kryminale ale w zakladzie poprawczym... mam tatuaz Los ami , a widze ze ty chyba nie znasz ludzi grypsujacych!!! Ludzie grypsujacy w wiekszosci sa odklejeni od normy na swoj sposob... a za tatuaz ktory zrobi sobie jakis lamus,ciota,frajer to nie mow mi ze git z nim nie pocisnie znalem juz takie przypadki!!! parowy robilgy sobie tatuaze ktorych nie powinni miec i nie mieli i roznie to bywalo, wypalali jw sami lub z pomoca kogos[/quote]
Ziomek, jestes smieszny ! To, ze ktos nie siedzial nie oznacza, ze nie moze sobie zrobic jakego tatuazu. Nie zaleznie od tego, czy ktos odsiadywal wyrok, czy nie jest takim samym czlowiekiem i ma takie same prawa przywileje. Nie wydaje mi se jednak, zeby odsiadka dawala komukolwiek jakies mozliwosci.

magicworld
Post ..
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 5:13 pm
Odpowiedz z cytatem

ta i pisze to ten ktory niby siedzial i gypsowal i nie nazywa ludzi grypsujących ludzmi tylko grypsami buahaha ...co to ma byc wogole cieciu malinowy hahaale fakt nie te czasy zeby ktos cos powiedzial komus za tatuaz. pozdrawiam wszystkich ludzi honoru bez podzialu na grupy .jaba

..
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 13, 2019 7:47 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote=".."]ta i pisze to ten ktory niby siedzial i gypsowal i nie nazywa ludzi grypsujących ludzmi tylko grypsami buahaha ...co to ma byc wogole cieciu malinowy hahaale fakt nie te czasy zeby ktos cos powiedzial komus za tatuaz. pozdrawiam wszystkich ludzi honoru bez podzialu na grupy .jaba[/quote]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)