MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post zake
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 6:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Moj pierwszy tatuaz – pytania i watpliwosci

Witam wszystkich. Za tydzien sa moja 18 urodziny i postanowilem ze moim prezentem bedzie tatuaz ( tatuaz chce miec odkad skonczylem 15 lat, wiec raczej nie jest to sezonowa zajawka ). Chcialem zeby tatuaz cos soba reprezentowal i mial jakies znaczenie, nie chcialem tez zerznac od kogos tatuazu, wiec postanowilem ze sam go zaprojektuje i tak tez zrobilem. Gdzies kiedys uslyszalem bardzo madre slowa, ktore idealnie pasuja do mojego zycia „urodzony by przegrac, zyje by wygrac” odrazu wiedzialem ze musze to sobie wydziarac. Nie chcialem zeby byl to sam napis,l tylko polaczenie jakiegos obrazka i napisu.
Projekt nie jest jeszcze skonczony ( jest gotowy w 90% ), ale chce zeby wygladal mniejwiecej tak:

[url]-- SPAM --imageshack.us/photo/my-images/543/27726544.jpg/[/url]

+ napis „urodzony by przegrac, zyje by wygrac” po angielsku „born to lose live to win” na wstazce
Bardzo spodobala mi sie tak zwana „nautical star” i zaczalem troche czytac na ten temat. Dowiedzialem sie ze owa gwiazda ma 2 rozne znaczenia:
1.” the protection and guidance meaning” marynaze sobie ja tauowali, a gwiazda miala ich chronic i wskazywac droge do domu i to mi sie spodobalo.
2. „being affiliated with the gay community” a te znaczenie podoba mi sie juz duzo mniej. Nie zebym byll jakims homofobem, ale nie chcial bym zeby ktos z moich znajomych zapytal mnie czy jestem gejem bo wytatuowalem sobie „gejowski/lesbijski symbol”.

Pytania:
1. Moje pierwsze pytanie brzmi czy to prawda z tym gejowskim symbolem, czy po prostu ktos tak kiedys bezsensownie palnal w internecie? Ludzie czesciej tatuuja sobie taka gwiazde ze wzgledu na 1 jej znaczenie czy moze 2?
2. Ktos z was ma taka gwiazde wytatuowana?
3. Czy bedzie jakis problem z kolorami ( np zlotym i czy dobrze je dobralem ) ?
4. Wewnetrzna strona przedramienia to dobre miejsce na taki tatuaz?
5.Ile mniejwiecej kosztowal by taki tatuaz ( rozmiar: 6.5 x 9 cm )?
6. Chcialbym zeby za gwiazda znajdowalo sie jakies tlo ale nie mam pojecia jakie. Czy jezeli porosze tatuazyste zeby zrobil je za mnie i jeszcze do tego poprawil tauaz tak zeby wygladal lepiej, bardziej 3D itd to bede musial duzo doplacic i czy w ogole zrobi to dla mnie?
7. Czy tatuazysta moze mi odmowic zrobienia takiego tautazu z jakiegos powodu (np ze sam go zaprojektowalem )?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz Smile

zake
Post Gość
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 1:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie rób tego, zrób sobie coś większego, gwiazdy sie znudza Tobie bardzo szybko. jebnij sobie od razu jakiś większy projekt. Zrób bardziej szczegółowy tatuaż, któremu będziesz mógł się przyglądać bo będzie cie podniecał a nie kilka kresek i jest gwiazda. W sumie po co to pisze jak i tak mnie nie posłuchasz. A może kto wie. Przede wszystkim nie patrz na cene, wibierz kogoś z nich i jesdz do Lenia albo do Pawła do grudziądza, do Gonza w szczecinie, do tofiego, do kosy , do zappy, victor portugal w krakowie, wybierz najlepszego gościa wydaj na tatuaz 3, 4 tys. nie musisz go robić na raz oczywiście w niektórych przypadkach jest to wręcz nie mozliwe. Ale jak uzbierasz kasy, rozbije Ci się to na sesje, to podołasz finansowo bo w rok się wyrobisz, a nigdy nie pożałujesz. A jak pojdziesz nawet do studia "jakiegos" i zobaczysz ze gosciu nawet dobrze robi, to będziesz załował.
Twoja sprawa co zrobisz.
a co do wzoru, opowiedz tym goscią co ich Tobie napisałem oni Tobie odwalą taki wzór, ze po pierwsze nikt nie bedzie miał takiego czegoś i jebniesz na klate. jol

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 11:12 pm
Odpowiedz z cytatem

choc jedna madra rada na tym durnym forum....oblukaj jeszcze prace myskowa, anabiego,rudzinskiego, panasa, aero. do kazdego dopisz tattoo, google znajdzie albo szukaj na fb.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 7:01 pm
Odpowiedz z cytatem

potwierdzam. post powyżej bardzo dobre prace. I nie myśl gościu,że Ci ktoś ubliża i ingeruje w Twoje marzenia. Nie bede Ci pisał zebys sie zastanowił. Ty poprostu napisz kilka meili to podanych wyżej studiów pogadasz i coś wymyślą. uwierz mi, bo zakrywałem już coś i pieniedzy to kosztowało o wiele wiele wiecej i zachodu i kombinowania. Ja nie mowie ze tej gwiazdy nie mozesz mieć, ale zrób cos do niej moze w stylu New school ? jol

Gość
Post zake
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 11:39 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc
moj pierwszy tatuaz nie mial byc jakis mega zajebisty. chodzilo o to zeby cos soba reprezentowal, glownie chodzi o napis "urodzony by przegrac, zyje by wygrac". nie chchialem sobie tatuowac samego napisu, wiec doszla gwiazda. drogi tatuaz bedzie duzy, ze szczegolami i fajerwerkami.
na wszystko bedzie czas Wink

zake
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 1:04 pm
Odpowiedz z cytatem

rób co chcesz, ale mimo wszystko, nawet te gwiazdki z napisem zrób w renomowanym studio. moja rada bo szkoda wkładu pisać, jak i tak w eter, jol

Gość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 10:55 am
Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci tak: teraz może Cię jara ten tatuaż ale za rok będziesz chciał zakrywaćRazz ja osobiście miałam tak samo i co najlepsze: chciałam zakryć i też miałam projekt... ale mieszkam w takim pięknym mieście jak Rybnik, gdzie w studio Art-Line dziara taki gość jak KOSA... on mi zrobił cudo na nodze:) przyszłam do niego z projektem a wyszło na to że on mi narysował na nodze to co on widzi i wiem, że gdybym wydziarała to, co ja chciałam - bardzo bym tego żałowała... Dobrzy tatuażyści robią cuda, i naprawdę radzę Ci iść na konsultację z kimś dobrym i wtedy może zmienisz zdanie i jestem pewna, że nie będziesz żałował!!

A co do ceny to warto dać więcej żeby mieć coś porządnego. I wszystko co byś chciał na pewno Ci zrobią. Mój tatuaż to 2 lilie każda mniej więcej o wymiarach 8x10cm jest kolorowy, są cienie itd.... i dałam prawie 500zł, a zakrywałam taką choćby bransoletkę 2cmx 10cm na kostce. Ale to wszystko zależy od wzoru, czasu robocizny i w ogóle od tatuażu więc nie idzie określić.. a też popatrz na to że każdy tatuażysta bierze inaczej.

Co do odmowy to dobry tatuażysta może Ci odmówić zrobienia "byle czego" - mój przykład - przyszłam z projektem i odmówił bo powiedział że albo mi zakryje stary tatuaż porządnie żeby to dobrze wyglądało albo się za to nie bierze. I na całe szczęście!! bo teraz niczego nie żałuję. to że to jest Twój projekt to niczego nie zmienia. Po prostu chodzi też o opinię - wyobraź sobie gościa który ma wielkie osiągnięcia a tu robi za przeproszeniem gówno komuś.. trochę nie logiczne, co?

Więc jeszcze raz zachęcam do konsultacji z DOBRYM tatuażystą Smile

Pozdrawiam:)


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)