MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post RobertSanok
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 11:03 am
Odpowiedz z cytatem

Witam , może mi ktoś polecić jakieś profesjonalne studio na podkarpaciu ,niedaleko od Sanoka.

RobertSanok
Post RobertSanok
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 11:49 am
Odpowiedz z cytatem

Nikt nie chce zarobić? Very Happy

RobertSanok
Post VRdesign Posty: 18
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 7:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Tylko mi przychodzi jedno studio do głowy - Endorfine z Rzeszowa.
www.endorfinestudio.pl - tutaj możesz sobie zobaczyć ich prace.

Ogólnie jeśli chodzi o województwo podkarpackie, to jest tam brak dobrych salonów tatuażu.


VRdesign Dołączył: 28 Mar 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post RobertSanok
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 8:24 am
Odpowiedz z cytatem

Dziękuje,jakby ktoś znał jeszcze jakieś dobre studio to proszę pisać.

RobertSanok
Post malysmok Posty: 5
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 6:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="RobertSanok"]Dziękuje,jakby ktoś znał jeszcze jakieś dobre studio to proszę pisać.[/quote]

RAjski Ptak!!!!!!! kolego

Rzeszów Bernardyńska 5

www.rajskiptak-tattoo.net


malysmok Dołączył: 13 Maj 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 2:26 pm
Odpowiedz z cytatem

endorfine jest duuuuzo lepsze od rajskiego. prace o wiele czysciej wykonane, lepiej zakomponowane nie sprawiaja wrażenia takiego smietnika i bałaganu jak u rajskiego.

Gość
Post Edita Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 11:12 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]endorfine jest duuuuzo lepsze od rajskiego. prace o wiele czysciej wykonane, lepiej zakomponowane nie sprawiaja wrażenia takiego smietnika i bałaganu jak u rajskiego.[/quote]

Nieładnie tak pisać o konkurencji. Jeśli wolisz Endorfine, to napisz, za co je lubisz a nie jedz po innych. Ja od 8 lat robie tatuaże w Rajskim i nigdy nie narzekałam. Byłam też w Endorfine, fajnie jest urządzone ale niestety dali mi dużo wyższą cenę niż w Rajskim. A tam idę, dostaję dokładnie to co chcę plus jakieś fajne rady i zajebiście miły klimat. Bardzo cenię sobie też to,że Gregor jest facetem na poziomie i moge z nim sympatycznie porozmawiać, do tego zawsze mówi takim tonem, który totalnie luzuje człowieka:) Także dzięki chłopaki- dla mnie jesteście najlepsi:)

Edita Dołączył: 31 Maj 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post malysmok Posty: 5
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 8:26 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]endorfine jest duuuuzo lepsze od rajskiego. prace o wiele czysciej wykonane, lepiej zakomponowane nie sprawiaja wrażenia takiego smietnika i bałaganu jak u rajskiego.[/quote]


Czyściej wykonane!!!!!!!! co masz na myśli bo padam ze śmiechu, co za glupek nie no poprostu nie wiem co na to napisać..

Co do reszty twoich wypocin.. to pozostawie bez komentarza..


malysmok Dołączył: 13 Maj 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Bocian
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 7:56 am
Odpowiedz z cytatem

Śmieszą mnie komentarze agentów studii tatuażu co nie mają co robić i chwalą swoje studia po forach Shocked "Miła atmosfera. niska cena, pan arek...pan g.. pan c są profesjonalistami, miło się gada itd" a klient po miłej rozmowie z takiego studia wychodzi z czystym burakiem! takie studia jak rajski ptak izabel itd radziłbym omijać szerokim łukiem bo są to studia tatuażu ale nie artystycznego. Do tego jeszcze się chwało "Zaufało nam 15 000 klientów" co to bank czy co? 15 000 ludzi chodzi z burakami po rzeszowie do usunięcia.. dobrym tego przykładem jest to że na stronie rajskiego ptaka jest z ok. max.60 tatuaży a gdzie reszta zdjęć zadowolonych klientów? Leją taką wodę ludziom co się nie znają że szok!

Bocian
Post Bocian
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 8:02 am
Odpowiedz z cytatem

Radziłbym tym wszystkim studiom zamiast lokalu w centrum kupić pole z burakami na wsi i zasadzić się pośród nich.

Bo z takim stażem co mają ci tatuatorzy 6-20lat dziarania to jakaś masakra. Sam chciałbym sobie zrobić tatuaż w Rzeszowie to nie ma gdzie. Yh!

Bocian
Post Wojtek1234
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 1:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Bardzo blisko Rzeszowa! Tatuaże na Bardzo wysokim poziomie! www.breakinink.pl

Wojtek1234
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)