MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post remik
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 12:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Czy może ktoś korzystał ze studia na ul. Targowej YAKUZA
moze jakies doswiadczenia bo słyszałem ze to jedno z lepszych w wawie a ceny maja umiarkowane

remik
Post gość
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 1:06 pm
Odpowiedz z cytatem

...w warszawie to tylko JUNIORINK, na marszałkowskiej 56 chyba, przy placu konstytucji. to jedno z lepszych w polsce. co do ceny to sie dogadasz.... jak bedziesz miał fajny pomysł na tattoo to na pewno z ciebie nie zedrą... powodzenia

gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 8:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[b]Na Targowaj człowiek nie ma zielonego pojęcia o Tatuażu. On cały czas się uczy. Jak był Dyzio to mogłes do niego iść spokojnie. On miał zdolniści. Niestety nie wiem gdzie on się teraz przeniósł. Jak go gdzieś znajdziesz to polecam.
Pozdrawiam. Rolling Eyes [/b]

Gość
Post kama
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 10:01 am
Odpowiedz z cytatem

Witam, ja osobiście byłam na Trgowej w studiu evikatat2 i robiłem sobie
kolibra nad łopatką jestem zadowolona z wykonania, niewiem czemu sadzicie ze ten człowiek niezna sie na swojej robocie może macie jakieś złe doświadczenia?

kama
Post adam28wawa
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 12:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Najlepsze studio w warszawie to z pewnościa na dereniowej tam maja doświadczenie o czym mozna się przekonac wchodzać do środka a i ceny maja przystępne

adam28wawa
Post hsv111 Posty: 3
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 4:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o studio na Targowej to nie cieszy się najlepszą opinią. Jak chcesz dobre studio to jedż na Marszałkowska 56 lok. 4 do JUNIORINK - Jedno z najlepszych w Polsce.
Pozdrawiam

hsv111 Dołączył: 30 Mar 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post donn
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 12:56 pm
Odpowiedz z cytatem

hsv111 o które studio na Targowej ci chodzi jak mozesz to podaj numer
ulicy bo jest kilka tam ja znam tylko te dwa

Targowa 44 YAKUZA - dobre studio

Targowa 18 Ewikantato2 - nieznam i niesłyszałem nigdy o ich pracach

donn
Post słowik
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:47 am
Odpowiedz z cytatem

widze ze to forum umarło wogule nikt sie nie udziela na nim
porażka

słowik
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 6:04 pm
Odpowiedz z cytatem

mam zamiar w przyszlym tygodniu zrobic sobie tatuaz... w salonie na Dereniowej? czy ktos moze korzystał z usług tego salonu i moze go z pewnościa polecic?

Gość
Post horus
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 11:02 pm
Odpowiedz z cytatem

ja robilem na targowej i jestem zadowolony, cena tez jest ok, dereniowa!!prosze was zdzieraja takie pieniadze ze glowa boli, pozatym gosc pierdzieli sie z tatuowaniem, znajomy tam robil i nie jest zachwycony, pozatym moj tez ogladal i odziwo niemaial zastrzezen, a moj tatoo widzialo kilku tatuazystoe i kazdy powiedzial ze jest bardzo dobrze zrobiony

horus
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 8:36 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="horus"]ja robilem na targowej i jestem zadowolony, cena tez jest ok, dereniowa!!prosze was zdzieraja takie pieniadze ze glowa boli, pozatym gosc pierdzieli sie z tatuowaniem, znajomy tam robil i nie jest zachwycony, pozatym moj tez ogladal i odziwo niemaial zastrzezen, a moj tatoo widzialo kilku tatuazystoe i kazdy powiedzial ze jest bardzo dobrze zrobiony[/quote]
Wpisy z przed 3 lat sa nieadekwatne do niczego...Green studio tam jest i tem sam czlowiek i zna sie na rzeczy Smile Bardzo dobre studio

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)