MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post KendzioR
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 4:40 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam ForumowiczówSmile mam do was prozbe. Mozecie podac pare sentecji typu VIDE CULL VIDE itp..? strasznie mi sie podobaja takie sentencje.
Podobo Veritas Santare znaczy Zemsty Nadejdzie Czas. Tylko to nie jest pewne. A chce sobie zrobic tatoo na rece i plecach. JAK MOZECIE NAPISZCIE DOKLADNA PISOWNIE I ZNACZENIE:)z GORY THX

KendzioR
Post misza7 Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 10:45 am
Odpowiedz z cytatem

Witam ziomus masz tu dwie wiecej ni h**** bo mi pomysł salonu wykradniesz ,,,MORS TUA VITA MEA,,, to znaczy twoja smierc jest moim zyciem ,,,,
,,,,,POTIUS MORI QUAM FODEARI,,,,to predzej smierc niz ponizenie

misza7 Dołączył: 28 Mar 2008 Skąd: Giżycko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 1:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="KendzioR"]Witam ForumowiczówSmile mam do was prozbe. Mozecie podac pare sentecji typu VIDE CULL VIDE itp..? strasznie mi sie podobaja takie sentencje.
Podobo Veritas Santare znaczy Zemsty Nadejdzie Czas. Tylko to nie jest pewne. A chce sobie zrobic tatoo na rece i plecach. JAK MOZECIE NAPISZCIE DOKLADNA PISOWNIE I ZNACZENIE:)z GORY THX[/quote]



Verita De Santare - Zemsty Nadejdzie Czas

Summum ius, summa iniuria – najwyższe prawo to najwyższa niesprawiedliwość; ścisłe trzymanie się litery prawa prowadzi do wydawania krzywdzących wyroków.

Contra vim non valet ius – prawo jest bezsilne wobec przemocy.

Omerta - sycylijskie prawo milczenia

Gość
Post lesiu
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 3:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś taka sentencję po łacinie która jest często wypisywana w sycylijskich więzieniach. Nie pamiętam do końca jak to leciało ale coś takiego
Ten co nic nie widzi, nie słyszy, nie wie i stu lat dożyje. Chodzi mi o łaciński napis. Pozdro

lesiu
Post lesiu 01
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 3:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeśli miało by to pomóc to chodzi o te małpy -- SPAM --pl.wikipedia.org/wiki/Trzy_m%C4%85dre_ma%C5%82py

lesiu 01
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 11:51 pm
Odpowiedz z cytatem

que pinis aqa culpe- ki ch..j wode mąci..Wink

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)