MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post boba
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 8:23 pm
Odpowiedz z cytatem

chce zrobić sobie tatuaż na plecach nisko. mieszkam nie daleko słubic. kture mam wybrać studio żeby nie żałować pomóżcie wybrać, ja się nie znam na dziarach no i żeby nie złapać jakiegos chorupska
dzięki wielkie za pomoc

boba
Post Dżasta
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 3:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz dylemat proponuje ci studio vidmo na ul nadodrzańskiej ja byłam robiłam na nodze i jestem mega zadowolona atmosfera spoko 100% higiena

Dżasta
Post koles
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 3:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja robilem w Vidmo u tomka i jestem mega zadowolony polecam!

koles
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 4:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Jest spora dobrych studi w okól ale w
słubicach to tylko vidmo polecam. Mam tatuaz u nich robiony i w Vikingu w ZG, poziom taki sam takgże jestem naprawde zadowolony:)

Gość
Post audi a8
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 9:32 pm
Odpowiedz z cytatem

No Fakt jest TALAR TATTOO Z studia Vidmo w slubicach daje rade.

audi a8
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 5:07 am
Odpowiedz z cytatem

TALAR TATTOO Tomek odchodzi z Vidma !!! znow bedze syf i partactwo w Vidmo;/ JAK COS TO TYLKO TOMEK! -- SPAM --www.facebook.com/home.php#!/talar.tomek

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 11:40 pm
Odpowiedz z cytatem

a ten tomek to taki niby super miszczu jest? oblukalem jego dziary i sa raczej marnawe...daleko im do dobrego tatuazu

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 7:00 pm
Odpowiedz z cytatem

oczywiście, nic porywającego, ot taki rzemieślnik, robi bo robi a ma się za wielkiego artystę. a takie stwierdzenie że jak odejdzie to już po nim nikogo lepszego nie będzie, świadczy o wysokim mniemaniu o sobie, zwykła pusta pycha. jednym słowem chamstwo. przecież pracował w tym studio kilka lat a przed odejściem taki post. nie wiem dlaczego cię jeszcze trzymają, pewnie nikt na to forum nie zagląda.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 8:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie trzymają , Talar został zwolniony za pracę "charytatywną" poza studiem.
Myślę Tomek że szukając pracy ten fakt ukryjesz,chyba że z Widma powiadomią nowe studio o twoich wyczynach. Masz przechlapane, zakładaj
swoje bo będzie ciężko z "talarami".

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 3:12 am
Odpowiedz z cytatem

ot kolejny co wyzej sra niz - WYMODEROWANO - ma. pomachał trochę maszynka i wydaje mu się że jest mega przekozak...zwykly drapacz kombinator. na szczescie jest dobre studio w zielonce Wink

Gość
Post zielona
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 7:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak co roku w Vidmo zminiaja sie tatuatozy hehehe..... Wiec powyzsze posty mnie śmiesza.....Niedziwie sie studio nastawione jest na ilosc nie na jakosc na zarobek na niemcach. Jezeli chcecie miec dobry i tatuaz i dobrej jakosci nie na ilosc nastawionego studia!!! TO TYLKO NEGROSKOP W ZIELONEJ GORZE !!!!

zielona
Post leniaaa Slu
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 8:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Moze i tomek mistrze nie był ale nik sie mistrzem nie urodził odrazu.Robiłam u nigo i jestem zadowolona. A co do zmian faktycznie zminił sie tatuator czółam od niego alkochol:/ Tagrze zmian raczej na gorsze.... Confused Question

leniaaa Slu
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 7:58 pm
Odpowiedz z cytatem

tomek "mistrze" nie byłeś ani w tatuowaniu ani w pisaniu. Nie pisz sam, daj zawsze do przetłumaczenia swojej dziewczynie bo to wygląda jakbyś był po "alkocholó".

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 10:34 pm
Odpowiedz z cytatem

żenujace...koleś nie moze pogodzic sie z rzeczywistościa i porazką.
smutne.

Gość
Post michal!)(!
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 6:09 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]żenujace...koleś nie moze pogodzic sie z rzeczywistościa i porazką.
smutne.[/quote]

zenujace sa te wstystkie komentarze!!!!!!!!!!! Moze Panie ze stucia zajely by sie szukaniem nowego tatuatora , bo obecny czesciej po alkohol niz po narzeduia do tatuowania siega! Wypisywanie negatywnych komentarzy na temat Tomka jest naprawde nie na poziomie. Osobiscie robilem 2 tatuaze u Tomka, WSZYSTKIE W STUDIU, w ktorym nawet papieru toaletowego nie bylo!!!!!!!!!!!Co do tatuazy sa naprawde swietne, polecam Tomka i polecam wszystkim by tylko do niego chodzili, a co do tych co wypisuja te bzdurne komentarze NAWET ZLA REKLAMA JEST REKLAMA, przebolejcie ze Tomek juz do Was nie wroci!!!!!!!!

michal!)(!
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)