MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Yoszhi123 Posty: 14
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 11:56 am
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!Mam pytanie do dziewczyn!A mianowicie co sądzicie o tatuażach u chłopaków?Podobają sie wam czy odpychają?Pytam sie bo pewien człowieczek na pewnym forum napisał,że dziewczyny lecą na wytatuowanych chłopaków(przy tym dodał,że jak ma tatuaż to musi byc dres i szpaner).Moim zdaniem piepszy on jak potłuczony!Dziewczyny wcale nielecą na wytatuowanych i im to różnicy niesprawia albo nawet tatto je odstrasza!No ale wypowiedzcie sie Wy dziewczyny!Ps.jak jeszcze raz mi ktoś napisze ,że tatuaż robi sie dla szpanu to zatłuke tępym nażędziem!!POZDRAWIAM! Twisted Evil !


Yoszhi123 Dołączył: 06 Kwi 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Moherek Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Może nie dziewczyna ale...

Nie za dużo Prison Break? Wink

Moherek Dołączył: 02 Lip 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 11:54 pm
Odpowiedz z cytatem

ale to tak jest ze wszystkim, jedni lubia szpinak inni kapuste - proste sa dziewczyny ktore leca na tatuaze a sa takie ktore tego nie lubia i tyle... sa gusta i gusciki... rozmowa bez sensu.

mam 6 tatuazy moja dziewczyna traktuje je nautralnie i ok, dziarki sa dla ciebie a nie dla innych... jesli ktos cie nie akceptuje bo masz tattoo to pech ale jesli iktos ma cie lubic tylko za to to tez zonk...

temat najlepszy do przemyslenia indywidualnie...


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post grand
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:20 am
Odpowiedz z cytatem

ja też mam tatoo i nie mam problemu z dziewczynami a mam dużo dziarek są rużne dziewczyny nikture lubią chłopaków z tatułażami a nikture nie proste....

grand
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 7:01 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Yoszhi123"]Witam wszystkich!Mam pytanie do dziewczyn!A mianowicie co sądzicie o tatuażach u chłopaków?Podobają sie wam czy odpychają?Pytam sie bo pewien człowieczek na pewnym forum napisał,że dziewczyny lecą na wytatuowanych chłopaków(przy tym dodał,że jak ma tatuaż to musi byc dres i szpaner).Moim zdaniem piepszy on jak potłuczony!Dziewczyny wcale nielecą na wytatuowanych i im to różnicy niesprawia albo nawet tatto je odstrasza!No ale wypowiedzcie sie Wy dziewczyny!Ps.jak jeszcze raz mi ktoś napisze ,że tatuaż robi sie dla szpanu to zatłuke tępym nażędziem!!POZDRAWIAM! Twisted Evil ![/quote]

Sluchaj wszystko zalezy od gustu dziewczyny i od tatuazu, wielkosci i wzoru. Jesli jestes przystojnym facetem i dobierzesz odpowiedni tatuaz (fajny tribal) to napewno bedzie dodawal Ci wdzieku. Dobrze taki tatuaz wyglada wowczas na klatce piersiowej,plecach, po boku brzucha. Nogi rece, ramiona to raczej miejsce na tatuaze grozne.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post szlajsik3
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Yoszhi123"]Witam wszystkich!Mam pytanie do dziewczyn!A mianowicie co sądzicie o tatuażach u chłopaków?Podobają sie wam czy odpychają?Pytam sie bo pewien człowieczek na pewnym forum napisał,że dziewczyny lecą na wytatuowanych chłopaków(przy tym dodał,że jak ma tatuaż to musi byc dres i szpaner).Moim zdaniem piepszy on jak potłuczony!Dziewczyny wcale nielecą na wytatuowanych i im to różnicy niesprawia albo nawet tatto je odstrasza!No ale wypowiedzcie sie Wy dziewczyny!Ps.jak jeszcze raz mi ktoś napisze ,że tatuaż robi sie dla szpanu to zatłuke tępym nażędziem!!POZDRAWIAM! Twisted Evil ![/quote]

Witam jestem kobietą Very Happy (tak tylko dla informacji) i uważam że to czy masz tatuaż czy nie, nie ma większego znaczenia sama niedługo robię swój pierwszy Razz (mam nadzieje ze nie ostatni) tatuaż i ostatnie o czym myśle to czy komuś będzie się to podobało. Mi osobiście podoba się jak chłopak ma tatoo ale mimo to mój chłopak nie ma go i nie ma to znaczenia Surprised) Wszystko zależy od ciebie twojego charakteru i sposobu bycie jeśli jesteś fajnym facetem to nie ma znaczenia czy masz i ile masz tatuaży. Chociaż musisz się liczyć z tym że niektóre dziewczyny nie lubią tatuaży i to skłoni je to do tego żeby raczej unikać kontaktów z Tobą. Wink Ale takich dziewczyn to lepiej żebyś ty unikał bo najprawdopodobniej ich postępowanie będzie znaczyło że są bardzo płytkie i kierują się pozorami. Mam nadzieje że pomogłam chociaż troszkę pozdrawiam

szlajsik3
Post OhPannoDario Posty: 3
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 7:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Hmm...Sadze ze to wszystko zalezy od kobiety...jaka jest i co lubi Wink Jesli dziewczyna jest w klimacie..to pewnie nie przeszkadza jej to a wrecz przeciwnie... Smile Razz [color=violet][/color][color=violet][/color]

OhPannoDario Dołączył: 03 Kwi 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post cockneyka Posty: 11
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

"człowieczek na pewnym forum napisał,że dziewczyny lecą na wytatuowanych chłopaków(przy tym dodał,że jak ma tatuaż to musi byc dres i szpaner). "
wypowiedz świadczy o tym ze pewnie jest to jakis szczyl,dziewczyny lecą na całkiem co innego Laughing Laughing a tatuaz nie powinien byc robiony dla szpanu!bo szpan minie i co wtedy?


cockneyka Dołączył: 13 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Lotta Posty: 3
Wysłany: Nie Kwi 12, 2009 10:52 am
Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Jak dla mnie to tatuaże u facetów fajnie wyglądają, ale tylko kiedy są robione z umiarem. Bo jak ktoś jest cały wytatuowany, to to potrafi być odpychające...;/ Szczególnie jak tatuaże to po prostu nie łączące się ze sobą obrazki. Człowiek wygląda jak kolorowanka.
Najfajniej jak ktoś ma jeden, może dwa konkretne wzory. Dla mnie to też bardzo ważne, żeby coś dla tej osoby znaczyły, a nie były to np. przypadkowe tribale bo są modne czy szpanerskie. Sama mam zamiar zrobić sobie tatuaż z motywem, który wiele dla mnie znaczy.
Ale to wszystko oczywićsie kwestia gustu, nikogo tu nie dyskryminuję Wink
Pozdrawiam

Lotta Dołączył: 12 Kwi 2009 Skąd: Śląsk
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 4:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Lotta"]Cześć,
Jak dla mnie to tatuaże u facetów fajnie wyglądają, ale tylko kiedy są robione z umiarem. Bo jak ktoś jest cały wytatuowany, to to potrafi być odpychające...;/ Szczególnie jak tatuaże to po prostu nie łączące się ze sobą obrazki. Człowiek wygląda jak kolorowanka.
Najfajniej jak ktoś ma jeden, może dwa konkretne wzory. Dla mnie to też bardzo ważne, żeby coś dla tej osoby znaczyły, a nie były to np. przypadkowe tribale bo są modne czy szpanerskie. Sama mam zamiar zrobić sobie tatuaż z motywem, który wiele dla mnie znaczy.
Ale to wszystko oczywićsie kwestia gustu, nikogo tu nie dyskryminuję Wink
Pozdrawiam[/quote]

i myślę że tu dotykamy istotnej kwestii dotyczącej znaczenia tatuaży. Robienie na szpan jest płytkie i małostkowe. Bo właśnie jak powiedział jeden z przedmówców szpan minie i co wtedy. Ja jeszcze nie mam tatuażu ale najprawdopodobniej niedługo będzie i będzie odzwierciedlał nie tyle moją osobowość co moją postawę patriotyczna wobec Ojczyzny. jak to mówią dla każdego jest coś ważnego i musi się znaleźć ktoś kto nie tyle to akceptuje.najważniejsze jest to co jest w człowieku, a tatuaż jest pewnego rodzaju dodatkiem który często może nam powiedzieć coś więcej o jego właścicielu choć nie zawsze....

Gość
Post Yu
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:32 pm
Odpowiedz z cytatem

A mi się podobają tatuaże u facetów.Bez znaczenia czy ma ich dużo czy nie Smile

Yu
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 12:08 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="cockneyka"]"człowieczek na pewnym forum napisał,że dziewczyny lecą na wytatuowanych chłopaków(przy tym dodał,że jak ma tatuaż to musi byc dres i szpaner). "
wypowiedz świadczy o tym ze pewnie jest to jakis szczyl,dziewczyny lecą na całkiem co innego Laughing Laughing a tatuaz nie powinien byc robiony dla szpanu!bo szpan minie i co wtedy?[/quote]

A skąd wiesz na co lecą dziewczyny? Każdej z nas podoba się coś innego. Mi podobają się tatuaże tylko na plecach, jak biegnie przez srodek wzdluz kręgoslupa, najlepiej kilka malych. Reszta jakos do mnie nie trafia, a to ze dziewczynę jedną to odrzuca, nie znaczy ze jest plytka, bo tak samo trzeba bylo by powiedziec o dziewczynach ktore na to lecą (bo w koncu podoba jej się twoj tatuaz a nie twoj charakter)

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)