MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Morbid
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 9:59 am
Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, tak jak temat wskazuje, tatuaż mam zrobiony 10 dni, jeszcze chyba się nie zagoił do końca ale jako że to mój pierwszy to nie wiem czy przypadkiem coś jest nie tak.

Mianowicie, na skórze w miejscu gdzie były wypełnienia dosyć głębokie pojawiaja mi się gródki i dziwne wypukłości. Rękę smarowałem alanatenem plus (na początku maścią, niestety później musiałem kremem bo nie byłem w okolicy jakiejkolwiek apteki). Nic mnie nie boli, tatuażu nie moczyłem, wypiłem raptem jedno piwo po 9 dniach więc z alko też uważam.

Dołączam zdjęcia, jeżeli możecie to powiedzcie czy moje obawy są słuszne czy to po prostu jeszcze kolejny etap gojenia się skóry, tatuaż może wydać się lekko wyblakły ale jest to spowodowane białym kremem do gojenia ran. Zwykle jest ok. A i to dopiero pierwsza sesja, tutaż jest gotowy w 40% max.

-- SPAM --imageshack.us/g/832/dsc00476d.jpg/

Morbid
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 12:14 am
Odpowiedz z cytatem

paprok ktory ci to wyskrobał przemeczył skorę. Poczekaj jeszcze z miesiac az się zagoi i broń boże nie wracaj do tego kolesia.
im wiecej ci zrobi tym wiecej bedziesz miał do zakrywania jak przejrzysz na oczy...to co ci zrobił to totalna porazka jesli chodzi o wykonanie.

Gość
Post Morbid
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 8:04 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]paprok ktory ci to wyskrobał przemeczył skorę. Poczekaj jeszcze z miesiac az się zagoi i broń boże nie wracaj do tego kolesia.
im wiecej ci zrobi tym wiecej bedziesz miał do zakrywania jak przejrzysz na oczy...to co ci zrobił to totalna porazka jesli chodzi o wykonanie.[/quote]

Bez przesady ;p 3 fota akurat w ogóle nie wyszła, zgubiłem ostrość ale nie zdążyłem już odrzucić foty na img shack a nią się pewnie zasugerowałeś, zresztą mi nie chodziło o opinie na temat tatuażu, tylko o tym czy gojenie wygląda znośnie Razz Skóra lekko schodzi + biały krem sprawiło że wygląda to trochę dziwnie, ale mi chodzi o drobne krostki w miejscach głębszego wypełnienia. -- SPAM --imageshack.us/g/38/grz1.jpg/ Tak to wygląda na co dzień. btw fota z dnia tatuowania.

Morbid
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 12:59 pm
Odpowiedz z cytatem

To nie jest przesada...nie napisałem tego bo jestem zlośliwy czy cos w tym stylu.
Spory obszar skóry oddałes komus, kto za bardzo nie wie co robi.
Porównaj sobie z dobrymi pracami, zobaczysz różnice.
Brak umiejetnosci idzie w parze z brakiem techniki...a jej brak prowadzi do zrycia skóry, blizn,prześwitów....

-- SPAM --www.tattooalien.com/ALIENWEB/STRONA/gallery13.htm
-- SPAM --www.anabi-tattoo.com/gallery.php
-- SPAM --nekroskoptattoo.com/aero_tatuaz.php
-- SPAM --ink-ognito.pl/galeriatofi.php

porównaj sobie i zastanow się czy warto dalej w to brnąc u tego kolesia.

Gość
Post Morbid
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 6:01 am
Odpowiedz z cytatem

Cóż, nie podobają mi się te wszystkie tatuaże z efektami 3d, co do mojego wzoru to jest fragment okładki w powiększeniu, miał wyglądać old schoolowo i bez żadnych wodotrysków, 3d i innego gówna. To jak został "przelany" na moją skórę odpowiada mi w 100%, niepokoi mnie jedynie proces gojenia. Na moje życzenie to była dosyć długa sesja (rzadko kiedy mam wolne, w te wakacje na kilka etatów pracuje na własne życzenie), w jej trakcie ani mnie nic nie bolało (było wręcz przyjemnie) ani nie działo się nic nadzwyczajnego. Do tego studio wybrałem nie na zasadzie hop siup lecz po tym co ów "paprok" zrobił moim znajomym, a są to świetne prace które spokojnie można wrzucić do katalogu gości z tych linków.

Tatuaż pielęgnowałem bez jakiś odchyleń od normy, ot z racji roboty trochę częściej musiałem nosić folie. Obawiam się jedynie że za delikatnie podszedłem do mycia go w pierwszych dniach, zbyt dosłownie chyba potraktowałem zalecenia aby obchodzić się z nim delikatnie. Znajomy który nie jeden tatuaż ma już za sobą powiedział że to mogą być pozostałości niezmytego tuszu, a jeżeli tak to idzie coś z tym zrobić? Jakaś maść, krem? Dermatolog?

Morbid
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 3:30 am
Odpowiedz z cytatem

Kolo ty slepy jesteś? oblukalem te twoje i te z linkow i ten co cie dziabał to faktycznie cienizna. szkoda skury na takiego miszcza. tamci to przekozaki

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)