MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 6:30 pm
Odpowiedz z cytatem

I cóż Ci odpowiedzieć? Skad ktoś ma wiedzieć czy będzie Cię bolało czy nie? Miałeś kiedyś robiony zastrzyk? Na pewno. To teraz takie uczucie będzie powtórzone kilkanaście tysięcy.

BTW: Stopa nalezy do jednego z najbardziej wrażliwych miejsc


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post ruby_anger Posty: 6
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 11:23 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="kuba"]mam zrobiony tatuaż na całe przedramię...czuć było tylko przy nadgarstku Wink
ogólnie zasada jest prosta im bliżej kości tym bardziej czuć, ale żeby był to straszny ból to nie przesadzajmy...
rozumiem takie pytanie zadane przez dziewczynę, ale przez chłopa?
na prawdę boli robienie tatuażu na głowie, gdzie indziej to ból jak najbardziej nie straszny...[/quote]

zgadzam sie , ja mam na lopatce wychodzi mi ponizej na plecy i w gore na bark przy szyi , powiedz ze dla mnie to bylo przyjemne Embarassed ale moze ja jestem inna , na samej lopatce to chyba nie mam nerwow wcale bo , nie czulam absolutnie nie , przy szyi troche tam jakby szczypalo , ale jak mowilam dla mnie to bylo przyjemne , pozzatym jak chcesz tatuaz to nie powinno sie myslec czy boli tylko jaki i gdzie zrobic , a miejsca wrazliwe na bol jak spomnieli inni na kosci ja od siebie jeszcze doloze ze skora po wewnetrznes stronie zawsze jest delikatniejsza wiec moze troche poszczypac czy odczuwac uklucia ale to nie taaaaki bol


ruby_anger Dołączył: 14 Sie 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post cfvbhn
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 11:02 am
Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłam sobie parę dni temu tatuaż na stopie, a konkretniej na jej boku. Bolało. Ale jak na miejsce najbardziej wrażliwe to w skali od 1 do 10 daję 6! Mój tatuaż jest nieduży, więc zrobiony został w 30 minut. Po zrobienu normalnie chcodziłam. Teraz trochę swędzi, ale to normalne. Przemywam wodą i smaruję zwykłą wazeliną.

cfvbhn
Post paulinaszr5 Posty: 3
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 1:25 pm
Odpowiedz z cytatem

mnie nie bolal moj tatuaż na karku tylko szczypał i kłuł.Razz
do wytrzymania...

paulinaszr5 Dołączył: 02 Wrz 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam! Planuję wytatuowanie sobie skorpiona na szyi. Moje pytanie brzmi: Czy boli ? Słyszałem, że na szyi boli . Czy to prawda ?

Pozdrawiam!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 8:05 pm
Odpowiedz z cytatem

mam tatuaz na lopatce bardzo bolalo szczegulnie linie bo kolor mniej choc i tak prosilem o przerwe oto on
-- SPAM --www.youtube.com/watch?v=GsZL-rpSVmU

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 24, 2010 2:17 pm
Odpowiedz z cytatem

ja w poniedziałek zrobiłam swój pierwszy tatuaż - na łopatce. strasznie się bałam, nasłuchałam się różnych opinii, więc do studia przyszłam w stresie. efekt ostatecznie był tego taki, że nie bolało mnie NIC. to było nawet całkiem przyjemne, aż się prosiło, żeby coś poczuć ;] a ja naprawdę nie należę do takich osób, które czerpią przyjemność z bólu. nawet nie wiem do czego porównać to uczucie, bo na pewno nie można to nazwać bólem..
nie bać się, ja już planuję następny tatuaż ;]

Gość
Post ratwie Posty: 1
Wysłany: Pią Gru 24, 2010 2:18 pm
Odpowiedz z cytatem

ja w poniedziałek zrobiłam swój pierwszy tatuaż - na łopatce. strasznie się bałam, nasłuchałam się różnych opinii, więc do studia przyszłam w stresie. efekt ostatecznie był tego taki, że nie bolało mnie NIC. to było nawet całkiem przyjemne, aż się prosiło, żeby coś poczuć ;] a ja naprawdę nie należę do takich osób, które czerpią przyjemność z bólu. nawet nie wiem do czego porównać to uczucie, bo na pewno nie można to nazwać bólem..
nie bać się, ja już planuję następny tatuaż ;]

ratwie Dołączył: 24 Gru 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Piotras Posty: 4
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 10:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ja tam sobie tłumacze, że najgorsze jest pierwsze 10 minut i póżniej jakos idzie znieść ból.

Piotras Dołączył: 05 Sty 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 1:15 am
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko : zaczne od tego ze to bedzie moj pierwszy tatuaz, ile moze trwac zrobienie go noi oczywiscie czy bedzie bardzo bolec bo jednak wzdluz kosci a dodam ze jestem bardzo chudy Razz

oto moj wzor:
-- SPAM --img585.imageshack.us/i/oeronlygodcanjudgeme.jpg/

a tu bym go chcial tak jak ten pan Razz :
-- SPAM --img708.imageshack.us/i/tattootm.jpg/

z gory dzieki za pomoc>

Gość
Post vixious Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 8:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Ból to naprawdę subiektywne odczucie. ja jestem mało - na jakikolwiek ból, a pierwszy tatuaż zrobiłam na mostku i barku...i przeżyłam Smile ba, momentami było nawet całkiem 'przyjemnie'. Jedni mówią,że wypełnianie boli najbardziej - u mnie było odwrotnie, krzywiłam się przy konturze.
Grunt to się nie nastawiać nie wiadomo na co. Jeśli komuś bardzo zależy,to przeżyje.

vixious Dołączył: 06 Kwi 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Kasiek
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 8:48 am
Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że w każdym miejscu boli inaczej... Na stopie bolało... dla mało - nie polecam tego miejsca;) Lepiej wybrac jakieś bardziej otłuszczone:)
Ale po dwóch godzinach męczarni mam piękną lilię i nie żałujęSmile Tatuaż trzeba przeżyćSmile

Kasiek
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 25, 2017 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od miejsca tatuowania. Polecam ciekaw wpis na temat [url=-- SPAM --etatuator.pl/czy-robienie-tatuazu-boli]bólu podczas robienia tatuażu[/url].

Gość
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Wto Wrz 24, 2019 2:07 pm
Odpowiedz z cytatem

zależy od twojej tolerancji na ból i miejsca w którym robisz tatuaż, masz ciekawy [url=-- SPAM --casualism.pl/bol-przy-robieniu-tatuazu/]artykuł[/url], w którym masz to wytłumaczone


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Czw Gru 05, 2019 3:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Też się bałem przed pierwszym, ale w sumie nie było tak strasznie. Wiadomo, że jakieś odczucia bólowe czy dyskomfort musi być, no ale nie powinno być aż tak źle


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)