MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post bebe
Wysłany: Czw Kwi 07, 2011 10:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam!
mam tatuaż od 2 lat. szczerze mówiąc, nie jestem z niego do końca zadowolona...nie jest taki jaki miał być Sad jedni uważają że przesadzam i są nim zauroczeni a inni uważają że straszne g... ;/
ogólnie nie przejmuję się opinią ludzi, ale chciałabym żeby tatuaż był dobrze wykonany pod względem technicznym i plastycznym- a do tego mam wątpliwości.
już raz lekko go korygowałam, ale tylko szczegóły. byłam też u Saurona (Marka) ale zlał sprawę (pewno wzór mu się nie podobał) a drugi tatuażysta chciała zrobić chyba karykaturę tatuażu a nie poprawić Sad
jestem ze śląska- kasa nie gra roli!
chciałabym po prostu żeby ktoś na to spojrzał profesjonalnym okiem i pomógł mi...
powiem tylko że chodzi o tatuaż-konia.
mój mail to bellamafia@vp.pl

pozdrawiam!

bebe
Post VRdesign Posty: 18
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 11:27 am
Odpowiedz z cytatem

Bez zdjęcia tego tatuażu ciężko będzie Ci pomóc.


VRdesign Dołączył: 28 Mar 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tratatatata
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

Znajomy tatuażesta ktory jest w branzy kilkanascie lat sprzedal mi maszynke ktorej nie uzywa, a ktora mu siostra ze stanow przywiozla. ma kostke z regulacja prędkosci wiec to takie dwa w jedym - jest lekka i akurat dla kobiety, ogolnie niby wszystko zostalo mi wyjasnione, kupilam golonke, zdjelam z niej skóre, pocwiczylam i zaczelam nia tatuowac swojego faceta - pierwsza dziara wyszla super, barwnik pieknie wchodził - bylo to na podudziu, niestety potem zaczely sie problemy na przedramieniu szczegolnie przy kolorach, czasem i w czerni - BARWNIK NIE BATDZO CHCE WCHODZIĆ W SKÓRE, zauważylam ze jak jest rzadszy to jest latwiej, czarny mam rzadki i przewaznie nie mam z nim problemu choc zalezy od miejsca, koloruy są gęstrze troszke - raz kupilam bardzo gesty bialy i nie chcial wchodzic jak troche rozrzedzilam to bylo lepiej, ale ogolnie narzekam na to wchodzenie w skóre, tylko czlowiek cierpi jak musze sie znecac w jednym miejscu zbyt dlugo i ja sie denerwuje bojac sie ze blizny porobie wiec czasami te tatuaze trwaja tygodniami bo po 2 tygodniach wracam do tego samego co zaczelam....stąd moje pytanie: JAKIE MOGĄ BYĆ PRZYCZYNY TEGO ŻE BARWNIK NIE WCHODZI LUB słabo wchodzi W SKÓRĘ?
prosze o odpowiedz.
Pozdrawim

tratatatata
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)