MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Raein Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 9:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Od zawsze chciałem zrobić sobie tatuaż, nei mam jeszcze żadnego. Ostatnio jakoś naszło mnie na to bardziej i zanim go zrobię chciałbym zadać kilka pytan

1. Zależy mi na tatuażu kolorowym, nie wiem jak to opisać, ale "na całą ręke" chodzi o to, żeby skóra była pokryta z każdej strony. Z tego co rozumiem, gdy robi się tatuaż np tylko na barku to wystarczy zwykły obrazek, ale w takim wypadku jak wyżej jak zrobić wzór?
2. Z tego co wyczytałem tatuaz kolorowy trzeba "odnawiać", prawda?
3. Czy cos sie dzieje z tatuazem jezeli np sie schudnie/przytyje?
4. Podobno kolorowe barwniki moga byc szkodliwe, prawda?
5. Czy są takie studia, gdzie mozna przyjśc bez wzoru i powiedzieć, ze sie coś w mniej wiecej tym "klimacie" a resztę zrobi tatuator.

Tyle, dzieki z gory za odpowiedz

Raein Dołączył: 22 Lis 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 10:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Raein"]Od zawsze chciałem zrobić sobie tatuaż, nei mam jeszcze żadnego. Ostatnio jakoś naszło mnie na to bardziej i zanim go zrobię chciałbym zadać kilka pytan

1. Zależy mi na tatuażu kolorowym, nie wiem jak to opisać, ale "na całą ręke" chodzi o to, żeby skóra była pokryta z każdej strony. Z tego co rozumiem, gdy robi się tatuaż np tylko na barku to wystarczy zwykły obrazek, ale w takim wypadku jak wyżej jak zrobić wzór?
2. Z tego co wyczytałem tatuaz kolorowy trzeba "odnawiać", prawda?
3. Czy cos sie dzieje z tatuazem jezeli np sie schudnie/przytyje?
4. Podobno kolorowe barwniki moga byc szkodliwe, prawda?
5. Czy są takie studia, gdzie mozna przyjśc bez wzoru i powiedzieć, ze sie coś w mniej wiecej tym "klimacie" a resztę zrobi tatuator.

Tyle, dzieki z gory za odpowiedz[/quote]

Pyt.1,5 - Chodzi Ci o tzw. "rękaw". W każdym studiu powinni zrobić Ci wzór, jak powiesz im mniej więcej o co chodzi.
Pyt.2 - Nie koniecznie trzeba, jednak jasne jest to, że po paru latach kolor wyblaknie i nie będzie tak "okazały" jak od razu po zagojeniu.
Pyt.3 - Jeżeli schudniesz/przytyjesz powiedzmy 5 kg, to się nic nie stanie, ale jak będzie to np. 15 kg, wtedy tatuaż może się rozciągnąć.
Pyt.4 - Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby była teoria na to czy kolorowy tusz jest szkodliwy, równie dobrze można wymyślić bajkę, że czarny tusz jest szkodliwy.
Odpowiedziałam chyba na wszytsko,
Pozdrawiam Smile


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 12:28 am
Odpowiedz z cytatem

a czy w przypadku "rozciągnięcia się" tatuażu, będzie można odnowic wzór, aby znów wyglądał w sposób zbliżony do "pierwotnego"?

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 10:13 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]a czy w przypadku "rozciągnięcia się" tatuażu, będzie można odnowic wzór, aby znów wyglądał w sposób zbliżony do "pierwotnego"?[/quote]

jak go poprawisz to po prostu bedzie wyrazniejszy, kolor mocniejszy

Zapraszam Cie na drugie forum www.tattoo.eev.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)